1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Új profil bejegyzések

1. Jericho
    Jericho Mackensen
    Kedves Mackensen! Új vagyok itt és sajnos sehogyan sem tudok rájönni arra, hogy miként lehet egy új topic -ot, új fórum témát indítani: Sehol nem találok ilyen gombot vagy menüt! Tudnál segíteni? Köszi előre is!
  2. Jericho
    Jericho
    Történelem, haditechnika, hadtörténet, biztonságpolitika
  3. Jericho
    Jericho molnibalage
    Köszönöm, hogy regisztrálhattam nálatok. Tetszik az oldal, gratula hozzá! Két kérdésem lenne: Minek a röviditése a HTT? A fórum témakhoz az uj regisztrálók is hozzászolhatnak? Köszi vàlaszod! Jericho
    1. molnibalage
      molnibalage
      Helló!

A HTT magyarázata az első cikkből kimaradt, tegnap küldtem el a második írást egy blog.hu-s bejegyzésre reagálva, ahol a blog gazdája finoman szólva etikátlanul állt hozzá az egészhez, abban benne lesz a magyarázat.

HTT = HadiTechnikai Tévedések

Az új regek tudtommal egyből posztolhatnak a fórumra, nem tudok korlátozásról.

Üdv
      B
      2018. október 3.
      Jericho likes this.
  4. danielblack
    danielblack deze75
    Szia, ha adott egy szép nagy építési telek, és szeretnék egy 100 m2 es házat rá építeni, akkor te milyen technológiát ajánlanál? Láttam van ebbe tapasztalatod, azért kérdezlek. Esetleg tudsz jó weboldalt, céget, akik normális áron dolgoznak?
    1. deze75
      deze75
      szia....Merre laksz?......Nekem pallószerkezetes faházra van NMÉ engedélyem.Az biztos jó ...én is ilyenben lakom
      2018. október 2.
  5. papajoe
    papajoe zsolti
    Szabadság!
    Gondoltam szolidaritásomról biztosítalak a mi24 topikban kialakult vitában,de szerintem felesleges beleállni molnival bármilyen vitába,meg a sleppjével,nem ér annyi t,hogy kibannoltasd magad.
    Tojd le őt/őket,tudod, okos enged...
    Szép napot.
    1. zsolti likes this.
    2. zsolti
      zsolti
      Ha kibannolnak, azért nem fogok eret vágni magamon, történt már ilyen. Az a moderátor szegénységi bizonyítványa lenne, én azt gondolom annak fényében, hogy hogyan írnak ők, és hogyan én.
      2018. szeptember 18.
  6. borisz
    borisz
    Termik nélkül apró szárnyad mondd mit ér?
  7. gonny
    gonny gergo55
    Te miért hívod magad Gergőnek? Egy női profilképpel?
  8. gonny
    gonny omae
    Vegyétek a fáradtságot.
    Meg született rengeteg antropológiai, néprajzi tanulmány, ami szintén rávilágít a jólét- nemjólét kérdésére.
    Én csak azt szeretném megértetni mindenkivel, hogy rossz és végzetes az irány, és ezt csak azért nem veszitek észre, mert már 200 éve ezt sulykolják a fejetekbe.
    Mi az a beszélgető? Mennék oda.
  9. gonny
    gonny omae
    Nem ősi törzsi dolgokra hivatkozom. Hanem kb. az összes civilizációra, ami bőven a római előtt volt.
    Indus-völgyi, minoszi, na meg az egyiptomi.
    De a törzsi kultúrák sem éltek szarul és bunkó módon,, ezért is hivatkoztam pl. a bushmanokra.
    Valóban nem linkeltem semmit, de utánaolvasni a történelemnek (ami nem csak csatákból, meg ilyesmikből áll), na azt mindenki tud.
  10. gonny
    gonny omae
    Egyébként 48 éves vagyok, tudok lovagolni, most vendéglátózom , és imádnám, ha ez a világ lerobbanna rólam.
    Meg szoktam olvasni is.
  11. gonny
    gonny omae
    Kb. 500 éve elindult egy folyamat, ami mára szinte kiteljesedett, és meg fogja ölni az egész bolygót, növényestül, állatostúl, emberestül.
    Afrika az első áldozatok egyike.
    Ezért menekülnek onnan.
    Sehogy nem fogjuk tudni kivédeni.
    Maximum elodázni.
    Persze 40-80 év is számít. :)
    Egyébként meg évezredekig éltünk jól szervezett, civilizált és meglehetősen egyenlő társadalmakban, jólétben.
    Ennyit olvastam eddig.
    1. View previous comments...
    2. omae
      omae
      még a kommunizmusban is voltak egyenlőbbek akiknek a rokonai olyan helyen voltak pedig annak a jelszava az egyenlőség volt.
      Vagy valami ősi törzsi dologra hivatkozol? Vagy mire? Mert semmi konkrétumot nem mondasz csak kategórikusan kijelented hogy amit
      2018. június 17.
    3. omae
      omae
      azok az emberek leírnak akiknek ez a szakmájuk és erre tették fel az életüket, azok vagy hülyék vagy hazudnak. Mondod mindezt úgy hogy semmivel nem támasztod alá a mondanivalódat és nem is bocsátkozol vitába. Ez gáz.)
      A bolygó puszutláshoz nem nagyon tudok hozzászólni. Minden véget ér egyszer, ez a faj meg önpusztító és nincs jövője. Na és mit tudok ezzel kezdeni?
      2018. június 17.
    4. omae
      omae
      De amúgy ezzel inkább a beszélgetőbe kéne menni. Baromi zavaró ez a 420 karakteres korlátozás.
      2018. június 17.
  12. jani22
    jani22
    Asszongya, hogy csatlakozott akkor. Már ez is dezinfó. :)
  13. danielblack
    danielblack Ursa Maior
    Helló. Olvastam, hogy biztonságpolitikával foglalkozol. Én jelenleg politológiát hallgatok a Debreceni Egyetemen. Mi ez az általad említett BVA képzés? Mit ajánlanál a politológia bachelor diploma után, ha a biztonságpolitika, a had és rendvédelem a mániám? A válaszod előre is köszönöm :)
    1. Ursa Maior
      Ursa Maior
      Biztonsag es vedelempolitika. NKE. Legalabbis 5 eve volt meg
      Ha komolyan akarsz vele foglalkozni es fizikailag alkalmas vagy erdemes megprobalkozni a rendortisztivel vagy a honvedtiszt kepzovel. Ha kivulrol erdekel akkor lehet civilkent is de egyik szervezet sem olyan mint ahogy az ember elkepzeli.

Minden hadsereg az ot kiallito tarsadalom tukorkepe.
      2018. április 26.
  14. misinator
    misinator
    "Szorgos népünk győzni fog!"
  15. Bikkin
    Bikkin
    Semmi vicces dolog nem jut az eszembe.
  16. aquarell
    aquarell Mackensen
    Szia Mac,
    Kèrlek, törölj a tagok közül.
    Ami érdekel, azt regisztràciò nélkul is megnèzhetem a jövoben.
    Sok sikert kivànok a munkádhoz a HTKA-n.
    Üdvözlettel: aquarell
  17. misinator
    misinator ozymandias
  18. kaktusz
    kaktusz
    Minden férfinak joga van gyereket szülni ha akar.- De neked nincs méhed! -Ne nyomj el engem!"(Brian élete)
  19. kaktusz
    kaktusz
    "Minden férfinak joga van gyereket szülni ha akar."
  20. zolkas
    zolkas
    "panem et circenses"