1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Új profil bejegyzések

1. matematikus
    matematikus
    Nem az érdekel, hogy mi van, hanem, hogy miért az van.
  2. Mackensen
    Mackensen
    „Virágozzék száz virág, versenyezzen száz gondolati iskola!”
  3. krokomach
    krokomach boki
    Köszönöm.
  4. krokomach
    krokomach boki
    És bocsánat, amiért ilyen hosszú lett a kérésem- és ennyire el kellett apróznom a terjedelmi korlát miatt.
  5. krokomach
    krokomach boki
    Nem tudod véletlenül a hírnek az egyik linkjét? Vagy hogy hol találom meg (dátummal) Ulippo állandóan ezzel fog szekálni ha a kb 7 állításából csak hatot, de ezt a hetediket nem tudom megcáfolni- pedig a hír létezik.
    1. boki
      boki
      Udv!
      Holnap majd megkeresem, remélem sikerul....
      2017. március 11.
  6. krokomach
    krokomach boki
    Nem emlékszem, hogy a rusvesnán, rusnexten vagy a dninews-on olvastam már, és most már órák óta keresem, de ezt az egyet nem találom. (pedig, nem ez volt az egyetlen cikk ami a NATO/USA gépek naponta a Donbasszba érkezéséről szólt, de valamiért most egyet sem találok)
  7. krokomach
    krokomach boki
    Pár hónapja volt egy cikk amiben Basurin azt mondta, hogy a titkosszolgálati információik szerint, naponta érkeznek a Donbaszzi repterekre NATO gépek, és bennük a rakomány jelöletlen ládák- vélhetően fegyverek (Kramatorszk, és talán Dnyepropetrovszk szerepelt a cikkben ha jól emlékszem).
  8. krokomach
    krokomach boki
    Ulippo ezt (is ) írta "Mi újság a "Kelet-Ukrajnába vezényelt NATO katonákkal"? Ugyanaz mint a "napi szinten érkező teherszállító gépekkel jelöletlen ládákkal" meg a "szomszédos országokba evakuált hárombetűs szervezetekkel". Csak lököd itt a sületlen álhír propagandát amiből egyetlen szó sem igaz."
  9. krokomach
    krokomach boki
    Mondhatni a szokásos. Korábban a legtöbb most is idézett hírt én vagy más már belinkelte,, ettől függetlenül a legtöbb állítását megcáfolva most több cikket is belinkeltem most- amikre persze nagy csönd a válasz.
    De van egy amit nem találok (időnként a saját írásaim, főleg ha hosszabbak vagy elemzések, eltűnnek a google keresőből, így nem is tudom a saját írásaimat visszakeresni-megtalálni)
  10. krokomach
    krokomach boki
    Üdv Boki.
    A segítségedet kérem. Ulippo megint belém kötött az írásaim miatt az ukrán helyzet topikban. Szokás szerint sérteget, csúsztat, hazudik, arról mit írok és amiket írok azokhoz nincs forrás, amihez meg van, azok nem jók...És hogy csak írom kitalálva hogy hírek és cikkek szerint, miközben azok nem is léteznek, és én a kroki csak kamuzok állandóan.
  11. ornagy
    ornagy Mackensen
    Szia Mac, ha jol emlexem ma lejart a hozzaszolasi jogom megvonasa a Sziriai topicban. Visszaadnad ezt a jogot kerlek?
  12. dragonette
  13. dragonette
    dragonette silurusglanis
    Szia. Kicsit off es ne haragudj ha baromsagot kerdezek de nem egy Mars-rover keprol van vagva az avatar keped? Ha teljesen mas akkor bocs
    1. silurusglanis
      silurusglanis
      Nem, ez egy kínai reptéren készült nemrég, valamelyik Kínás topikban (asszem a J11-ben) megtalálod az eredetit. Ott integetett a bá' a háttérben, nagyon szimpatikus lett.
      2017. január 26.
  14. Telak2
    Telak2
    Szólásszabadság: Bárki, bármit mondhat, amit szabad!
  15. Szittya
    Szittya Montezuma
    Szeva Montezuma sokan hianyolnak az oldalról nem tervezed hogy visszatersz... elég régi motoros vagy te is már itt...
    Lényeg a lényeg jó lenne olvasni az irasod... én legalábbis mindig érdekesnek tartottam...
  16. venus1500
    venus1500 Mackensen
    Szia
    Elég nagy problémával állok szemben.Én a mirella nevű tag lennék,de sajnos nincs meg a jelszavam és újat sem tudok kérni,mert az e-mail címemnek ugyanaz volt.Tudom hogy ez így nem működik,de valami megoldás nincs rá?Mondjuk a facebook-om alapján vagy valami hasonló?Annak még tudom a jelszavát. :-D
  17. dudi
    dudi krisss
    helló!nem kellett volnatörölni arra írtam,hogy igen távol álltál a valóságtól a BTR-ek állapotát illetően.
  18. karpatalja
    karpatalja rumcajsz
    Csujes drusza, jakscso mozses vsztupete v kontakt sz zimnoju to robe. Bo tut uzse nervujemo za tele :)
  19. vendég3
    vendég3 joker
    van még egy csekkönyvem 144 lejről amit 1989-ben tettem be, szerinted mennyit érhet most?
  20. ghostrider
    ghostrider Tcat
    Boldog születésnapot kívánok!
    1. Tcat likes this.