Társadalmi folyamatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
7 056
14 198
113

"... A jelenlegi helyzet tehát veszélyes a fehér ember számára. Csak azt tudom javasolni, amit korábban is: a nemzeti szervezetek támogatásával, vagy ilyen szervezetekhez csatlakozással tudunk elérni nagyobb szervezettséget, amit aztán a magunk védelmére és egységes fellépésre használhatunk, akár a fizikai, akár a szellemi (pszichológiai) támadásokkal szemben.
Forrás: https://kuruc.info/r/9/263872/ ..."


.
 

Ramzana

Well-Known Member
2021. október 22.
5 010
28 229
113
Igen. 5 év múlva amikor ezen nemzedék beszopatott tagjai rájönnek hogy saját testrészeik csonkolása nem volt jó ötlet.
Nem csak az a része. A gazdagok mind rosszak. Egy magániskolában.
"Gyerekek, ti, akik ide jártok, mind rosszak és gonoszak vagytok. Egy módon bizonyíthatjátok, hogy jók vagytok. Most az egész osztály szépen megöli magát, mert a gazdagokkal végezni kell. Eat the rich! Éljen Marx!"
 

Nber

Well-Known Member
2021. október 15.
1 581
6 853
113

aHR0cHM6Ly9jbXNjZG4uYXBwLmNvbnRlbnQucHJpdmF0ZS9jb250ZW50Lzg4MjI5ODc1ZWJkMTQ5MzdiYjAzZjliZTZiOTVkNjkw.jpg
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
11 876
15 186
113
Komoly. Állítólag a NER lovagok közt van olyan aki az alkalmazottjaival gazdámnak szólíttatja magát.


Ottó, csak nem te is?

Hiszen ki merné azt állítani, hogy bárki elítélendő azért, mert szeretne jobb színvonalon élni, mert mindent meg akar tenni azért, hogy nagyobb mértékben részesedjen az anyagi javakból. S bár a nemzeti oldalon volt egy közmegegyezés arról, hogy egyéni érdekeit senki nem emelheti a közjó megteremtésének céljai fölé, ezt mára oly sokan fölrúgták, hogy ezzel is nehéz érvelni.

 
T

Törölt tag 1711

Guest
Ottó, csak nem te is?

Hiszen ki merné azt állítani, hogy bárki elítélendő azért, mert szeretne jobb színvonalon élni, mert mindent meg akar tenni azért, hogy nagyobb mértékben részesedjen az anyagi javakból. S bár a nemzeti oldalon volt egy közmegegyezés arról, hogy egyéni érdekeit senki nem emelheti a közjó megteremtésének céljai fölé, ezt mára oly sokan fölrúgták, hogy ezzel is nehéz érvelni.


Na igen, mikor a fahangú tóth gabit felllépéseit sorra rendelik be a narancsos önkormányzatok, vagy tv2-n schobert-ék saját műsort kapnak mert már a kutya nem kiváncsi a fizetős live "edzéseikre"...
 

kétkedő

Well-Known Member
2021. január 9.
2 973
17 189
113
Ottó, csak nem te is?

Hiszen ki merné azt állítani, hogy bárki elítélendő azért, mert szeretne jobb színvonalon élni, mert mindent meg akar tenni azért, hogy nagyobb mértékben részesedjen az anyagi javakból. S bár a nemzeti oldalon volt egy közmegegyezés arról, hogy egyéni érdekeit senki nem emelheti a közjó megteremtésének céljai fölé, ezt mára oly sokan fölrúgták, hogy ezzel is nehéz érvelni.

Ha már annyira ellene van a kivándorlásnak, azért Vidnyánszkyt is megkérdezném, hogy miért a búbánatos lófa@ért hagyta ott szülőfödjét?
Hallgatott volna bölcs maradt volna!
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 497
85 414
113
"Négy klímaaktivista tiltakozása miatt meg kellett szakítani Coco Gauff és Karolina Mucsova US Open-elődöntőjét csütörtök este. Az egyik tüntető odaragasztotta a talpát a padlóhoz, emiatt 50 percig tartott, míg a biztonsági személyzet kivezette."
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány

L.O.B

Well-Known Member
2020. július 8.
2 085
7 421
113
Lehet azt mondani hogy ne sűlyedjünk olyan szintre hogy megosztjuk a Telex cikkét arról hogy mit mondott LL Junior ami a jelenlegi társadalmi problémáról szól.... De ha tetszik ha nem. Ez a fukszos cigány nem különbKis Grófonál, és nem számít milyen mélyre dugjátok a fejeteket a homokba s nem akartok tudomást szerezni róluk, attól még vannak, gyorsabban szaporodnak és befolyásolják a fajtájukat. És a Fidesz igenis büntette a cigánybűnözés szó használatát a parlamentben.
A cenzúra nem fogja megoldani a problémát csak facilitálja az "olyan szintre sűlyedést". Nevetségesek vagytok
 

L.O.B

Well-Known Member
2020. július 8.
2 085
7 421
113

És mi a kiállás? ne lehessen beszélni a romák által elkövetett gyilkosságokról, bűnözésről .MERT ROMÁK követik el ! És aki erről BESZÉL az a békés együtt élést veszélyezteti !

Jó reggelt magyarok, azt akarják bevezetni Magyarországon amit a liberálisok csinálnak Amerikában !

Én nem hallottam Orbántól vagy bárkitől a Fidesz köréből hogy elítélte a múltkori esetet amikor egy cigány 5 órán keresztül erőszakolt és vert egy magyar idős hölgyet !
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 077
54 380
113

És mi a kiállás? ne lehessen beszélni a romák által elkövetett gyilkosságokról, bűnözésről .MERT ROMÁK követik el ! És aki erről BESZÉL az a békés együtt élést veszélyezteti !

Jó reggelt magyarok, azt akarják bevezetni Magyarországon amit a liberálisok csinálnak Amerikában !

Én nem hallottam Orbántól vagy bárkitől a Fidesz köréből hogy elítélte a múltkori esetet amikor egy cigány 5 órán keresztül erőszakolt és vert egy magyar idős hölgyet !



Egész Európában ez van,a.mocsok libsik nyomják a cukiságot,nem lehet bevágni a bűnözőket a börtönbe,csak ha fehér/európai őslakos.
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 601
56 367
113
Egész Európában ez van,a.mocsok libsik nyomják a cukiságot,nem lehet bevágni a bűnözőket a börtönbe,csak ha fehér/európai őslakos.

A kormány meg ehhez asszisztál. ;)
Lásd. milyen "celebekkel" népszerűsíti magát. Kis Grófó, Junior, most pl. Kelemen Anna.
Aztán a "nem leszünk bevándorló ország" kivéve ha le kell törni az emelkedő béreket. Akkor fél ázsia ide jöhet munkát vállalni :mad:
És ehhez nagyon komoly állami támogatást is adnak nekik!
A mellet, hogy a munkaközvetítők és a HR vezetők rohadt jól keresnek ezen a modern rabszolga kereskedelmen, még az állam nyomja őket pénzzel. Ismerősöm egy nagyobb multinál dolgozik, mondta, hogy évi egyszer 120,000 Ft-os ruhapénz és ugyan ilyen összegben havi albérlet támogatás jár ezeknek! És ezt állami támogatásból :mad:
Én befizetem az adóm, hogy aztán a segélyesek ezen hízva engem akarjanak rendszeresen meglincselni, meg az ázsiai bérletörő hordákat az én adómból finanszírozzák, hogy én ne keressek többet.
De örüljek, mert megmondták, hogy ez nem lesz nyugat-európa, aztán a f@sztnem, csak csóróbb kiadásban :mad:
Nagyon mérges vagyok!
Olyan Kallegri terv van itt is, hogy el sem hiszem. És az a baj a lakosság sem. Csak néznek bambán és nem értik, hogy "hát nem ez volt a TV-ben..."
 

Busho3301

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2021. április 26.
2 454
10 452
113
Lehet azt mondani hogy ne sűlyedjünk olyan szintre hogy megosztjuk a Telex cikkét arról hogy mit mondott LL Junior ami a jelenlegi társadalmi problémáról szól.... De ha tetszik ha nem. Ez a fukszos cigány nem különbKis Grófonál, és nem számít milyen mélyre dugjátok a fejeteket a homokba s nem akartok tudomást szerezni róluk, attól még vannak, gyorsabban szaporodnak és befolyásolják a fajtájukat. És a Fidesz igenis büntette a cigánybűnözés szó használatát a parlamentben.
A cenzúra nem fogja megoldani a problémát csak facilitálja az "olyan szintre sűlyedést". Nevetségesek vagytok
Nem azt mondtam, hogy a kérdés nem létezik és ne foglalkozzatok vele, hanem azt, hogy itt ilyen, a mi tematikánk szempontból irreleváns, teljesen jelentéktelen (bulvárból ismert) figurák megszólalásai csak színvonal rontására jók. Az "Opre Roma" szeparatizmust pedzegető dolgait sosem töröltem, az már más tészta...
Előbb gondolkodni kellene, mint nevetségesezni.
 

ZRÍNYI 20!026

Well-Known Member
2017. szeptember 20.
2 110
4 099
113
A kormány meg ehhez asszisztál. ;)
Lásd. milyen "celebekkel" népszerűsíti magát. Kis Grófó, Junior, most pl. Kelemen Anna.
Aztán a "nem leszünk bevándorló ország" kivéve ha le kell törni az emelkedő béreket. Akkor fél ázsia ide jöhet munkát vállalni :mad:
És ehhez nagyon komoly állami támogatást is adnak nekik!
A mellet, hogy a munkaközvetítők és a HR vezetők rohadt jól keresnek ezen a modern rabszolga kereskedelmen, még az állam nyomja őket pénzzel. Ismerősöm egy nagyobb multinál dolgozik, mondta, hogy évi egyszer 120,000 Ft-os ruhapénz és ugyan ilyen összegben havi albérlet támogatás jár ezeknek! És ezt állami támogatásból :mad:
Én befizetem az adóm, hogy aztán a segélyesek ezen hízva engem akarjanak rendszeresen meglincselni, meg az ázsiai bérletörő hordákat az én adómból finanszírozzák, hogy én ne keressek többet.
De örüljek, mert megmondták, hogy ez nem lesz nyugat-európa, aztán a f@sztnem, csak csóróbb kiadásban :mad:
Nagyon mérges vagyok!
Olyan Kallegri terv van itt is, hogy el sem hiszem. És az a baj a lakosság sem. Csak néznek bambán és nem értik, hogy "hát nem ez volt a TV-ben..."
Jó reggelt!
Mondjuk nem csak propaganda tévét kellene nézni, és "nem arra kellene figyelni, amit mondanak, hanem amit csinálnak"!
Persze ilyenkor jön az, hogy Gyurcsány, meg Soros, meg Brüsszel, és marad minden a régi kerékvágásban!
 

ZRÍNYI 20!026

Well-Known Member
2017. szeptember 20.
2 110
4 099
113
Mármint azzal ijesztgetnek, vagy mint lehetőség? Nem mindegy!
Én őket is támogatnám, csak büntessük már meg ezt a rablóbandát, hazugsággyárat is, ahogy anno a "böszmét"!
Csak ne legyenek full EU ellenesek! Szerintem egy jó programmal, a korrupciót vissza szorítva, a többi európai országnak is példát mutathatnánk!
 
  • Tetszik
Reactions: fishbed