akkor tedd azt.Ez pontosan igy van! Es Es Es megis megcsinaljak valahogy. Mar megint ezek a fineszes zsidok. Csak irigykedni tud az ember rajuk.
én nem írigykedem senkire.
ps. ingyen disznóhús

Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.
Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.
Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.
Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.
--- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---
A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!
Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz
Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.
akkor tedd azt.Ez pontosan igy van! Es Es Es megis megcsinaljak valahogy. Mar megint ezek a fineszes zsidok. Csak irigykedni tud az ember rajuk.
Dehogy.Azért az S-300/S-400/... az export változatban is visszatartotta egy darabig a jelenlegi ámokfutást!
A hírékből is az jön le nekem hangsúlyosan, hogy ezeket előbb a kommandósok/diverzánsok/szabotőrök kiiktatták és csak utána jöttek a dicső F-35-ös csoda-fegyverek!
Gondolom nyomós oka volt ennek a sorrendnek!
Pár év megtudjuk a felét, talán!
Sőt: mivel az izraeli hivatalos jelentések szerint --amik a szakterület "Kő-Papir-Olló"-ja szerint dezinformációk-- a drón-rajokat emelik ki, akkor természetesen NEM azok voltak az előzetes főcsapás eszközei, hanem a Moszad-nál sokkal beváltabb kommandós megoldások!
...szerintem!
.
Vaagy, egy olyan rendszerben ahol a hatalom leváthataltan a seggnyalók ülnek poziciókba. Akik esetleg el is hiszik hogy az usa a Sátán, meg hogy lapos a föld.Ahogy írtam, hogy az iráni elhárítás esetleg már a Moszad fizetési listáján van... vagy éppen elege is lehet a rendszerből, és ő akar a helytartó lenni a talpas szerep helyett, amihez bizony üresedés kell a feje felett!
És ehhez nem kellett stratégiai bombázó ! Az már a múlt az oroszoknak ! izraelnek nem kellett Sem BM sem 3 tonnás drága cm sem drága hiperszónikás rakéta sem iskander szerű cucc ! És ezt pofázom itt régóta hogy nyugat európa azért építette le a szárazföldi haderejét mert kurvára nincs sok értelem ma már ha a levegőből minden is elérsz ! Vagyis az ellenséget annyira le tudod építeni a levegőből hogy az csak bokor harcot fog vívni ellened de már nem fog fenyegetést jelenteni senkire !És láss csodát pár gép fajta volt csak ! f-16és f-35 , F-15 ami támadó volt !
Az oroszok : szu-34
szu-30sm
szu-35
t-95
tu-160
mig-31k
Szerintem megválaszoltad magadnak.Az latszik hogy vannak bejovo raketak de miert van az hogy a szovegben odairt "tucatnyi becsapodas" helyett csak egy kettot latni aztan megszakad a felvetel?
S-400 és S-500 ellen kevés lenne ez a szint + nem is tartozik ehhez a topichozÉs ehhez nem kellett stratégiai bombázó ! Az már a múlt az oroszoknak ! izraelnek nem kellett Sem BM sem 3 tonnás drága cm sem drága hiperszónikás rakéta sem iskander szerű cucc ! És ezt pofázom itt régóta hogy nyugat európa azért építette le a szárazföldi haderejét mert kurvára nincs sok értelem ma már ha a levegőből minden is elérsz ! Vagyis az ellenséget annyira le tudod építeni a levegőből hogy az csak bokor harcot fog vívni ellened de már nem fog fenyegetést jelenteni senkire !
És ehhez nem kellett stratégiai bombázó ! Az már a múlt az oroszoknak ! izraelnek nem kellett Sem BM sem 3 tonnás drága cm sem drága hiperszónikás rakéta sem iskander szerű cucc ! És ezt pofázom itt régóta hogy nyugat európa azért építette le a szárazföldi haderejét mert kurvára nincs sok értelem ma már ha a levegőből minden is elérsz ! Vagyis az ellenséget annyira le tudod építeni a levegőből hogy az csak bokor harcot fog vívni ellened de már nem fog fenyegetést jelenteni senkire !
Vagy ha ütőképes lenne a Hamasz / Hezbollah, De őket jó érzékkel az iráni bombázásokra már gyakorlatilag dealtiválták. Léteznek, vannak nyilatkozatok, de a harci potenciáljuk tizede mint 2 éve.Roni, azt remélem vágod, hogy ezek nem szomszédos országok.
És azért is mehet így a levegőből a pajszerkedés, mert az iráni szárazföldi erők nem képes közvetlenül megtámadni izraelt. Ha határosak lennének szorulnának a zsidók.
Ezért is kellet Assadot kinyomni szíria éléről, mert féltek, hogy átengedi az iráni csapatokat.
Ugyan úgy kell SEADelni őket,mint az S300at.S-400 és S-500 ellen kevés lenne ez a szint + nem is tartozik ehhez a topichoz
Csak tamadjatok Dimona-t bolondok...A Fars hírügynökség jelentése szerint ballisztikus rakétákat indítottak Iránból Izrael felé. Előzetes adatok szerint legalább 40 rakétát indítottak el – ezeket izraeli légvédelmi rendszerek fogták el. Az IDF sajtóközpontja is megerősítette az információt.
Ugyanakkor az Irán arab nyelven hírügynökség közzétette a támadási hullám állítólagos célpontjainak listáját:
Ben Gurion repülőtér
Haifa kikötő
Askelon gázterminál
Orot Rabin hőerőmű (az ország legnagyobbja)
Dimona atomlétesítmény
Az izraeli média arról is beszámol, hogy a miniszterek családjait már titkos menedékhelyekre evakuálták.
Eilat nagyon meg lett szórva rakétákkal, egy haifai olajfinomító is ég, viszont Teherán is kapott
Nem alaptalan felvetés.![]()
⚡️Orosz - Ukrán Speciális Katonai Hadművelet
⚡️Egyes források szerint az orosz hírszerző szolgálatokban komoly gyanút keltett a lehetőség, miszerint Izrael részt vett a Pókháló hadművelet orosz területen történő előkészítésében. Az szerint az ukrán támadás elemzése szokatlanul magas szintű tervezést és a cselekmények pontosságát mutatta...t.me
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..