Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 366
30 869
113
Aki a Magyar Biztpol rovatba ír, az most mind mehetne pihire egy fél évre.
Pont ma írtál oda Te is. :D
Ne csodálkozz az a topik már jó ideje választási üzemmódban pörög....:)
Persze, mióta az egyik oligarcha, akarom mondani filantróp milliárdos bejelentette indulási szándékát. Nem ismersz olyat, aki a tartalmát tolja kedves Wilson? :)

"Pofám leszakad."
 
W

Wilson

Guest
Pont ma írtál oda Te is. :D

Persze, mióta az egyik oligarcha, akarom mondani filantróp milliárdos bejelentette indulási szándékát. Nem ismersz olyat, aki a tartalmát tolja kedves Wilson? :)

"Pofám leszakad."
Na akkor, hogy jön az én egyetlen (azóta már kettő) videó linkelésem és pár hozzászólásom amely arról szól, hogy nekem tetszik, hogy Gattyán el akar indulni a választâsokon ahhoz a Biztpol Magyarország topikban szinte éjjel-nappal tolt Fideszt támogató és az ellenzéket támadó politikai propaganda cunamihoz?Remélem érzékeled az arányokat?:)
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 366
30 869
113
Na akkor, hogy jön az én egyetlen (azóta már kettő) videó linkelésem és pár hozzászólásom amely arról szól, hogy nekem tetszik, hogy Gattyán el akar indulni a választâsokon ahhoz a Biztpol Magyarország topikban szinte éjjel-nappal tolt Fideszt támogató és az ellenzéket támadó politikai propaganda cunamihoz?Remélem érzékeled az arányokat?:)
Nem, nem érzékelem. Pláne annak tükrében, hogy pont Te vagy felháborodva, nem én; pedig nekem is sok az ottani politika, vagy a más topicok ködszurkálása. De engedjük meg az oldal üzemeltetőjének, hogy majd meghúzza a határt.
 
W

Wilson

Guest
Hát, te csak tudod... :)
Mert írtam arról, pár hozzászólást arról, hogy nekem tetszik, hogy Gattlyán indul a választásokon?Nézd már meg légy szíves, hogy milyen Fideszes propaganda megy abban a topikban szinte éjjel-nappal?Ezt csak azért említettem meg, mert ahogy látom ezt teljesen természetesnek és helyénvalónak veszed holott az egy a Biztpol topikban elkövetett belpol bűnözés, de én tudomásul vettem, hogy ott ez megengedett, de ha ez ott megengedett akkor szerintem nyugodtan megfér az én pár hozzászólások is:)
 

Blitz97

Well-Known Member
2020. május 13.
4 552
11 111
113
Mert írtam arról, pár hozzászólást arról, hogy nekem tetszik, hogy Gattlyán indul a választásokon?Nézd már meg légy szíves, hogy milyen Fideszes propaganda megy abban a topikban szinte éjjel-nappal?Ezt csak azért említettem meg, mert ahogy látom ezt teljesen természetesnek és helyénvalónak veszed holott az egy a Biztpol topikban elkövetett belpol bűnözés, de én tudomásul vettem, hogy ott ez megengedett, de ha ez ott megengedett akkor szerintem nyugodtan megfér az én pár hozzászólások is:)
Tudom milyen kurva unalmas tud ám lenni az állandó fideszes ellenszélben társalogni bármiről, mert amikor nem értesz egyet velük, rohadt szemét migránssimogató Soros-ügynök leszel, akit Brüsszel fizet, hogy megakadályozd a NER fantasztikus "országépítő" munkáját. :)
 
W

Wilson

Guest
Nem, nem érzékelem. Pláne annak tükrében, hogy pont Te vagy felháborodva, nem én; pedig nekem is sok az ottani politika, vagy a más topicok ködszurkálása. De engedjük meg az oldal üzemeltetőjének, hogy majd meghúzza a határt.
Tévedésben vagy én nem vagyok felháborodva csak megjegyeztem irónikusan, hogy bizony az a topik választási üzemmódban pörög, egy fórum társunk szinte éjjel-nappal tolja abba a topikban a Fidesz propagandát bizony , ez tény, mint írtam feljebb ezt én tudomásul vettem, hogy ezt ott a moderációs megengedi, akkor viszont ha ez az helyzet akkor úgy gondolom, hogy az én hozzászólásaim is megférnek az ottani propaganda tengerben....
 
W

Wilson

Guest
Tudom milyen kurva unalmas tud ám lenni az állandó fideszes ellenszélben társalogni bármiről, mert amikor nem értesz egyet velük, rohadt szemét migránssimogató Soros-ügynök leszel, akit Brüsszel fizet, hogy megakadályozd a NER fantasztikus "országépítő" munkáját. :)
Ja ja ez így van és egy ideje csak ritkán látogatok oda, csak az utóbbi napokban tettem be egy Gattyán interjút, és elmondtam, hogy ha elindul én bizony rá szavazok:). De senkit sem akarok meggyőzni mindenki arra szavaz akire akar....Ha valakinek arra van szüksége ami abban a topikban van, jó szórakozást:).
 
  • Tetszik
Reactions: krisss and Blitz97

Blitz97

Well-Known Member
2020. május 13.
4 552
11 111
113
Ja ja ez így van és egy ideje csak ritkán látogatok oda, csak az utóbbi napokban tettem be egy Gattyán interjút, és elmondtam, hogy ha elindul én bizony rá szavazok:). De senkit sem akarok meggyőzni mindenki arra szavaz akire akar....Ha valakinek arra van szüksége ami abban a topikban van, jó szórakozást:).
Én csak egyszer néztem be oda, de kb. két oldal után eljutottam a "Jézus f@sza" érzésig, így többször nem álltam neki kínozni magam. :)
 
T

Törölt tag 2361

Guest
Nem, nem érzékelem. Pláne annak tükrében, hogy pont Te vagy felháborodva, nem én; pedig nekem is sok az ottani politika, vagy a más topicok ködszurkálása. De engedjük meg az oldal üzemeltetőjének, hogy majd meghúzza a határt.
en pl erzekelem.

mivel nem vagyok magyar, es ha benezek oda, csak a jurgen szidasat es vadhajtasok linkjeit nezem oldalakon at, semmi mas nincs ott.

ha egy topicnak ugy kell kineznie, akor el vagytok tevedve.
az amit o csinal ott, az sima botolas es uszitas.
 
K

kamm

Guest
en pl erzekelem.

mivel nem vagyok magyar, es ha benezek oda, csak a jurgen szidasat es vadhajtasok linkjeit nezem oldalakon at, semmi mas nincs ott.

ha egy topicnak ugy kell kineznie, akor el vagytok tevedve.
az amit o csinal ott, az sima botolas es uszitas.
Hat ez kb minden temaban igaz, ahova egyaltalan irkal. Gyakorlatilag a legcsovesebb bulvarszemet spambotjakent mukodik, cirka napi 10-12 oraban.
Szamomra erthetetlen, ez mifele lelki kielegulest hozhat, plane az energia, amit ebbe a fektet...
 
T

Törölt tag 2361

Guest
Hat ez kb minden temaban igaz, ahova egyaltalan irkal. Gyakorlatilag a legcsovesebb bulvarszemet spambotjakent mukodik, cirka napi 10-12 oraban.
Szamomra erthetetlen, ez mifele lelki kielegulest hozhat, plane az energia, amit ebbe a fektet...
part tag v $$$

mas magyarazat nincs.
kapot a partocskajatol vmi utcasopro munkat, es aztmeg is kell hallalni.
itt is ugyanaz megy... nezzem sajat szememel az emberek milyen melyre tudnak esni a politika miatt.
 
  • Tetszik
Reactions: alali77
W

Wilson

Guest
Tessék mondani, az ürgebőrt már beszereztétek? És a békaembörökkel találkoztatok már?
Mint írtam, korábban az ürgebőr beszerzése problémás tekintve, hogy nagyon megfogyatkoztak és mivel védett állatok lettek, így törvénybe ütközik a beszerzésük:).De a Horn KFT -n keresztül sikerült beszereznünk a Soros Alapítvány közreműködésével kaliforniai Pézsma patkány pénisz bőrt majd azt fogjuk használni amikor a Parlamentnél a Duna mélyén találkozunk a sorosista, brüszelita békaemberekkel.....:):):)
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: Blitz97 and Pogány
Status
Not open for further replies.