Humor

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Nemerson

Well-Known Member
2018. február 17.
9 556
38 269
113
 

beta

Well-Known Member
2011. október 26.
5 775
9 530
113
8395084dbc423db47afc10ab423192d28a08f3753e7210e4eb35f113d8db983a.jpg
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
11 364
33 801
113
Költői...
 

ximix

Well-Known Member
2017. december 1.
858
2 493
93
Szerintem is szép, és fontos dolog a hagyományőrzés. Tetszik is ez a mamut vadászatra való önhergelés. Viszont azt is megértem, hogy néhány egyénnek, ez már egy kicsit viccesnek tűnik, mivel az ő kultúrájuk már nagyon-nagyon régen túlhaldta ezt. Engem speciel, csak a középkori mértékegységek zavarnak a mindennapokban. https://24.hu/kultura/2019/06/20/angolszasz-metrikus-mertekegyseg-galapagosi-oriasteknos-repulogep/
Amikor elfogynak a töltények és mondhatni puszta kézzel kell beverni a másik fejét akkor, nem árt ha felspannolja magát az ember, mert hát a jó öreg vagy én vagy te, akkor jó ha van egy ilyen csapat építő haka akár fejben is.
Néha elmélázok egy ókori, középkori csatán amikor pár ezer ember a puszta közepén gyepálta egymást nem lehetett semmi, a sityó alól alig látsz ki, a vértől már minden is csúszik ..ect.
Amúgy nekem a diák haka tetszik eddig a legjobban a terem segít a hangzáson, de van esküvői is :D

 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 349
30 661
113
Amikor elfogynak a töltények és mondhatni puszta kézzel kell beverni a másik fejét akkor, nem árt ha felspannolja magát az ember, mert hát a jó öreg vagy én vagy te, akkor jó ha van egy ilyen csapat építő haka akár fejben is.
Néha elmélázok egy ókori, középkori csatán amikor pár ezer ember a puszta közepén gyepálta egymást nem lehetett semmi, a sityó alól alig látsz ki, a vértől már minden is csúszik ..ect.
Amúgy nekem a diák haka tetszik eddig a legjobban a terem segít a hangzáson, de van esküvői is :D

Ha már tradicionális lagziknál tartunk...
Van olyan műsor, hogy Gypsy Brides US
Olyan címekkel, mint: „Gypsy Mum Causes A Mass Fight At The Wedding”, „Woman Leaves New Husband For Her Cousin On Her Wedding Day”, „Fight Breaks Out At 16 Year Old's Wedding To Her Gorger Boyfriend”

Persze, mucsay mélymagyarokh a rasszistákok; bezzzeg a nyugati kulturfölény...:p

 

ximix

Well-Known Member
2017. december 1.
858
2 493
93
Ha már tradicionális lagziknál tartunk...
Van olyan műsor, hogy Gypsy Brides US
Olyan címekkel, mint: „Gypsy Mum Causes A Mass Fight At The Wedding”, „Woman Leaves New Husband For Her Cousin On Her Wedding Day”, „Fight Breaks Out At 16 Year Old's Wedding To Her Gorger Boyfriend”

Persze, mucsay mélymagyarokh a rasszistákok; bezzzeg a nyugati kulturfölény...:p

Nem rossz, de drámában a közel keleti országok viszik a prímet, amikor a örömapa orra esik a kalával és mindjárt lelő x embert a lagziban vagy a lakodalmas menet kocsikkal megáll az útközepén csak épp a mögöttük érkező kamion nem.

- - - más - - -
Amikor már az oviban bealáznak :D
joyreactor.webm