Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 070
9 190
113
Meg lett szüntetve mert nem megfelelően használtuk.

Igen, jó régen egyszer felmerült, hogy bizonyos dislike felett elrejti a fórum az adott hozzászólást, de ha az olvasó kéri, akkor megjeleníthető.
Namost az lett belőle, hogy egyesek kinézték maguknak molnit - kb. minden kommentjére volt fixen X mennyiségű dislike.
 
  • Tetszik
Reactions: sirdavegd

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 293
54 658
113
Hát a dislike-al csak az derült ki ismét, hogy a demokrácia (szavazósdi) egy jó nagy hülyeség :)

Ellenben lehetne egy olyan szabályt hozni, hogy a folyamatos topik rombolást szankcionálják valahogyan.
Mert simán tönkre lehet tenni most úgy egy-egy fórumot, hogy közben a troll/trollok minden jelenlegi szabályt betartanak. Ugyanis a helyzet az, hogy áll tartalommal/off topikkal is lehet rombolni és kárt tenni a fórumban. Szerintem ezt is szankcionálni kellene.
 

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
Hát a dislike-al csak az derült ki ismét, hogy a demokrácia (szavazósdi) egy jó nagy hülyeség :)

Ellenben lehetne egy olyan szabályt hozni, hogy a folyamatos topik rombolást szankcionálják valahogyan.
Mert simán tönkre lehet tenni most úgy egy-egy fórumot, hogy közben a troll/trollok minden jelenlegi szabályt betartanak. Ugyanis a helyzet az, hogy áll tartalommal/off topikkal is lehet rombolni és kárt tenni a fórumban. Szerintem ezt is szankcionálni kellene.
Ja. Meg lehet venni az oldalt és akkor te hozod a szabályokat. Addig ez van, itt csak az a haditechnika ami vas, az információs hadviselés max. 444-es szinten van jelen (Mack szavai nekem így jönnek le :/ ) a fejekben.
Tényleg, eladó az oldal?
(Mennyi az ajja'? Zsiguliba befér?)
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 293
54 658
113
Hát én úgy vettem ki, hogy az előbb jó ötleteket kértek , én meg szerintem adtam egyet :)
Remélem nem bannolnak ki miatta :D

Amúgy lenne 10.000 Ft-om megvenni az oldalt. A maradékot meg fölváltanám két 5000-sre :p
 

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 027
113
Szerintem megér 1 próbát,hogy trollok hsz-eire senki sem válaszol,de tényleg,legalább 1 hétig.
Ki van benne?
Segítsük elő céljaik elérését, adjunk a szarnak egy jó nagy pofont?!! Pont ez a céljuk, hogy csak az ő hangjuk/véleményük legyen a képernyőn vita és ellenvélemény nélkül!!
 
  • Tetszik
Reactions: 2ndt and fip7

vilmoci

Well-Known Member
2010. április 24.
1 694
3 882
113
Igen, jó régen egyszer felmerült, hogy bizonyos dislike felett elrejti a fórum az adott hozzászólást, de ha az olvasó kéri, akkor megjeleníthető.
Namost az lett belőle, hogy egyesek kinézték maguknak molnit - kb. minden kommentjére volt fixen X mennyiségű dislike.
Szegény szerencsétlent még az ág is húzza..... Biztos nem azért mert tirpák vót a szája. :D
Többször is előfordult, hogy hasonló tartalom mellett az ő mondanivalója nem állta ki a jó ízlés próbáját, mert úgy csinált, mint egy anyós: belecsempészte az ő rettenetes természetét.
Az eredmény: molni sírni kezdett, mer' hát őt meghurcoltáák...
 
  • Tetszik
Reactions: bartinieffektus
M

molnibalage

Guest
Szegény szerencsétlent még az ág is húzza..... Biztos nem azért mert tirpák vót a szája. :D
Többször is előfordult, hogy hasonló tartalom mellett az ő mondanivalója nem állta ki a jó ízlés próbáját, mert úgy csinált, mint egy anyós: belecsempészte az ő rettenetes természetét.
Az eredmény: molni sírni kezdett, mer' hát őt meghurcoltáák...
Most nem tudom, hogy trollkodsz-e, rövid a memóriád....

Az a komment a MiG-31-nél volt, Allesmor volt az egyik kommentelő és volt mégvalaki. Egyszerre lett szinte posztolva a 3 komment, hosszra és tartalomra is szinte ugyanaz volt. Egyszerre írtuk le, de írásakor egyik komment sem volt kint. Semmiféle természet nem volt belecsempészve, a MiG-31 alapvető funkciója és képességei volt a téma.

Ja, megjegyzem nem én kommenteltem be aztán, hogy a like/dislike rendszer mennyit ér, másnak tűnt fel az, hogy három egyforma komment és totálisan eltérő like/dislike, nekem nem sírt a szám, kb. leszartam...

Ha ennyire nem tetszik emlékezni, talán bölcsebb lett volna csendben maradni...
 

krokomach

Well-Known Member
2010. április 27.
10 729
11 461
113
Ulipo híreket oszt meg, kb ugyanúgy mint krokomach vagy gioo. Természetesen ő gonosz és hamis ukrán propagandát, míg a utóbbiak jóságos és igaz oroszat.
Ez messze nem ok arra, hogy kitegyek bárkit is.

Sértő hogy egy olyan emberhez hasonlítasz- akit bár te etalonná tettél korábban - de folyamatosan csúsztat, olyanokat ad ad az ember szájába amit ő nem mondott, az általa berakott híreket nem hogy pontatlanul fordítja, de gyakran egyenesen ellentétes dolgok vannak benne mit amit ő annak a cikknek tulajdonít. - És még egy összerakott pontokra szedett gondolatmenetet, sem próbált meg összerakni, még az oroszokról sem.
Folyamatosan megy az oroszok nácik. Azt egyébként tudod, hogy Magyarországon bűn a nácizmus rémtetteinek a tagadása? Meg a Náci jelképek használata? Ehhez képest a te etalonod semmi kifogást nem lát a mai Ukrán szimbólumokban.
Az feltűnt neked, hogy több úgymond nem orosz barát posztoló, akik nem Magyarországon élnek (szívük joga, és bár meglep, jó páran nem orosz barátok, hanem magyarok vagyunk), akik mostanában feltűntek, egyenesen kimondta, hogy csak szórakozik az oldallal, szívatja az itt lévőket, mert küldetésének tartja az orosz propaganda ellensúlyozását. Nem tisztelik így viszont sem az oldalt, sem annak az olvasóit. Sem a moderátort.
Én több mint tíz éve vagyok ezen az oldalon, és sem az FSZB-nek, sem az NSA-nek nem dolgozom. Anno olyan gondolatmeneteink voltak ezen az oldalon, melyek most valósulnak meg. Most a migráns, Ukrán, Kínai, Orosz, Amerikai, Fülöp-Szigeteki, Koreai... helyzetet is kivesézzük , és nem propaganda fotókat osztunk meg.
Egészen biztos lehetsz benne, hogy a magyar szolgálatok figyelik az oldalt, és azzal tisztában vannak hogy ki dolgozik az NSA-nek, vagy más szolgálatoknak. Közvetetten vagy közvetlenül. Én teljesen független, civil és magyar ember vagyok.

Korábban méltatlankodtál amiatt, hogy sokan már csak a biztpolban publikálnak. Az feltűnt, hogy ez leginkább azóta van így, mióta Molnibalage lett az egyik etalonod? ( a családomban több mérnök is volt, nagyra becsülöm őket, úgyhogy ez nem a mérnöknek szól részemről...) Egyébként érdeklődésemnél fogva, továbbra is olvasom természetesen a haditechnikai cikkeket...
Kérlek, kritizálj ha akarod, de ha Ulippohoz hasonlítasz, akkor nem tudod (vagy akaros) felmérni hogy ki propagandista, és ki az, aki valóban a hírek és események mögé akar látni.

ULIPPO nem csak híreket oszt meg, hanem kommentálja is azokat, időnként meg hazudik és hamisít. Amikor tél közepén betesz egy "friss drón-fotót a "terroristák" állásairól", és zöld fű meg lombos fák vannak rajta, az egyértelműen hazugság. Ráadásul ha én hazug tetűnek titulálnák valakit, akkor jönne a bünti, ULIPPO meg büntetlenül terroristázik olyanokat, akik a háború folyamán néhány ellentámadás kivételével végig védelemben voltak, és így is elvesztették területük felét. Szóval nem ők támadtak meg másokat, ők csak szabadulni akartak a "jóakaróktól". ULIPPO szerint terrorista volt George Washington és az amerikai függetlenségért harcolók is, mert hogy ugyanazt tették, mint a donbasszi szakadárok?!!


Ezt beszéljétek meg ott. Nem fogom minden hír igazságtartalmát leellenőrizni.

??
Nem zavar, hogy rengeteg visszajelzés volt azzal kapcsolatban amit művel?

Ui: Azt meg különösen nehezményezem, hogy egyáltalán ehhez hozzá kellett szólnom.
 

renascentia

Member
2017. augusztus 12.
70
46
18
Köszönöm. Bearanyoztad az estémet :)
Tökéletes alátámasztása történt meg megint annak, amit megállapítottam rólad, és a téged kinevezett főnöködről. Egy aljas, jellemtelen szemétláda korcsember vagy, mert a feltett kérdésemre nem válaszoltál, csak tolod ki magadból tovább a szart. Nem csak te fogsz abba belefulladni, hanem mindazok is, akik melléd állva kiállnak egy ilyen emberért.
 

renascentia

Member
2017. augusztus 12.
70
46
18
Ha ennyire érzékeny vagy a személyeddel való foglalkozásra, akkor mire véljem a következő jelzőket: "gyenge, jellemtelen, jómodor v. annak hiánya, meghunyászkodott senki, jellemgyenge szánalom, magad prosztósága". Tőled idéztem, te is mások személyével foglalkozol, és nem a topikok témájával. Sokkal egyszerűbb lenne, ha mindenki megnézné mi az egyes topikok címe, és kizárólag arról írna. Egyetlen olyan topik sincs, aminek X vagy Y jellemzése, milyensége lenne a téma, fűszerezve mindenféle még véletlenül se pozitív jelzős szerkezettel.
Te meg semmilyen tiszteletet vagy tartózkodást ne várj el, amit te se adsz meg másoknak.
Te is tényleg ennyire hülye lennél, hogy képtelen vagy értelmezni azt, mire és mi ment, hogy minek, mi lett a következménye, a kezdetből kiindulva megtörténő folyománya? Értelmileg nem megy felfogni azt, hogy ki az, aki személyeskedik, és ki az, aki a jellemből fakadót fogalmazza meg? Csak a szavakra buksz, mint gyöngytyúk a langyos takonyra? A történések értelmezése nem megy, mert agyilag kevés a hozzávalód? Szánalmas! Arról nem is beszélve, hogy itt is jól látható lett, hogy mennyien vannak az olyanok, akik folyamatosan belepofáznak olyanba, amihez semmi közük nincs, de annál, ami őket is érinti, képtelenek kinyitni a szájukat, mert csak a pofájuk tud helyette járni, csak erre képesek. Aztán, mikor már nem csak érzik a szart, hanem nyelik is azt, nyekergésbe kezdenek, holott a saját végterméküket eszik főképp, megtűzdelve a magukfajta hulladékok székletével, és nem magukat okolják mindezért, hanem kikelve magukból a környezetüket hibáztatják ezért. Magadnak köszönheted majd te is azt, ami a végedet okozza majd!
Egyébként, miként gondolod azt te is, hogy jogosan kapcsolódtál bele ebbe a témába, és tényleg képes vagy arra, hogy bármit is megtudsz logikusan állapítani rólam meg a történtekről? Igazán kifejthetné már egy magadfajta, hogy miként is vélekedik erről. De, tartok tőle, hogy értelmes ember által megfogalmazott lenne az a tartalom, meg attól is, hogy születik majd egy ilyen tartalom.
 

ms07

Well-Known Member
2012. október 19.
3 617
5 332
113
Te is tényleg ennyire hülye lennél, hogy képtelen vagy értelmezni azt, mire és mi ment, hogy minek, mi lett a következménye, a kezdetből kiindulva megtörténő folyománya? Értelmileg nem megy felfogni azt, hogy ki az, aki személyeskedik, és ki az, aki a jellemből fakadót fogalmazza meg? Csak a szavakra buksz, mint gyöngytyúk a langyos takonyra? A történések értelmezése nem megy, mert agyilag kevés a hozzávalód? Szánalmas! Arról nem is beszélve, hogy itt is jól látható lett, hogy mennyien vannak az olyanok, akik folyamatosan belepofáznak olyanba, amihez semmi közük nincs, de annál, ami őket is érinti, képtelenek kinyitni a szájukat, mert csak a pofájuk tud helyette járni, csak erre képesek. Aztán, mikor már nem csak érzik a szart, hanem nyelik is azt, nyekergésbe kezdenek, holott a saját végterméküket eszik főképp, megtűzdelve a magukfajta hulladékok székletével, és nem magukat okolják mindezért, hanem kikelve magukból a környezetüket hibáztatják ezért. Magadnak köszönheted majd te is azt, ami a végedet okozza majd!
Egyébként, miként gondolod azt te is, hogy jogosan kapcsolódtál bele ebbe a témába, és tényleg képes vagy arra, hogy bármit is megtudsz logikusan állapítani rólam meg a történtekről? Igazán kifejthetné már egy magadfajta, hogy miként is vélekedik erről. De, tartok tőle, hogy értelmes ember által megfogalmazott lenne az a tartalom, meg attól is, hogy születik majd egy ilyen tartalom.

"Valaki" itt nagyon bannolva lesz :D Amúgy neked fizetnek ezért, vagy valamilyen küldetésnek érzed azt, hogy itt pörögjél?
 
Status
Not open for further replies.