Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

2ndt

Well-Known Member
2015. július 9.
2 634
1 384
113
Szegény ártatlan blogen csak lekorcsozta a szerinte teljes egészében belterjes cigány/arab/zsidó népességet...

Holott a korcs kifejezes keverekre hasznalando kutyak eseteben, mig a fajtatiszta fedi a belterjes szaporodast.
Azert nem kell am mindent szo szerint venni, amikor pl. en egy-egy csoportot leidiotazok, azok sem idiotak, csak valamely megnyilvanulasukban idiotan viselkednek.
 

2ndt

Well-Known Member
2015. július 9.
2 634
1 384
113
Végigolvastam a tartalomjegyzéket, de ilyen témájú tanulmányt nem látok.
Ok, senki nem állítja, hogy nem létezne cigánykérdés. Sőt, azt sem állítja senki, hogy nem lehetséges az, hogy vannak olyan zárt települések ahol beltersesség is kialakúlhat, de innen az út az egész blogen bejegyzéséig kicsi hosszú.



Vagy lekapcsoljuk inkább azokat akik a nyugalmat megzavarják..


Szerintem Tarzaan is ezt linkelte anno a wikirol: https://en.wikipedia.org/wiki/File:Global_prevalence_of_consanguinity.svg
 
S

szpg9

Guest
Kellene valakinek középkori magyar várak kutatása című topikot, meg kozépkori magyarországi csaták topikot. Mindkét topicot a történelem kedvelőinek... VALAKI ELINDÍTANA Mondjuk Mc szerkesztőségi tagként.
 

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 852
4 132
113
Végigolvastam a tartalomjegyzéket, de ilyen témájú tanulmányt nem látok.
Ok, senki nem állítja, hogy nem létezne cigánykérdés. Sőt, azt sem állítja senki, hogy nem lehetséges az, hogy vannak olyan zárt települések ahol beltersesség is kialakúlhat, de innen az út az egész blogen bejegyzéséig kicsi hosszú.

Bocs, idejekorán kidőltem...
42. és 65. oldaltól.


Nálam ezek már nem kétségek. Valószínűleg nincsenek statisztikák arról, hogy milyen etnikumúak, vallásúak a lombikbébis szülők, de erős a gyanúm, hogy nálunk (Magyarországon) a cigány-arab-zsidó párok aránya összesen is elhanyagolható a (fehér) magyarokhoz képest. Ő meg ezeket a magyarokat (is) genetikai hulladékozta le, ráadásul erősen alaptalanul. Olvass tovább:

És gyakorlatilag semmi közük a lombikbébikhez, mert el sem jutnak odáig. Blogen arról hadovált össze totálisan fogalmatlan hülyeként, hogy a lombikbébi-program olyan elkorcsosítás és belterjessé tétel, mint az arabok-cigányok-zsidók között van. Ez BAROMSÁG a lombikbébi-program kapcsán, annak semmi köze sem a belterjességhez, sem az elkorcsosításhoz.

Hát ebben egyetértek veled.
 
  • Tetszik
Reactions: cinikus

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 244
24 249
113
Inkább a lemondásoddal...
Ha már itt mindenki szabadon futkározhat.:eek::rolleyes:

Nekem Mackensen kell, nem te, teljesen megfelelő az éppen Ti által kikövetelt moderálás. :)

Meg (+) nem kéne ennyit lihegni. Írjatok építő jellegű hozzászólásokat, amely szélesíti a közönség látómezejét, tapasztalatát. Normális hangnemben leírva!

Ha esetleg úgy ítélitek meg, hogy nekem nem sikerült, akkor Nektek itt a lehetőség, formáljátok egymást pozitív irányba.

Szét ne csesszétek ezt a Fórumot, mert nagyon érdekes, máshol nem található infók vannak itten.
 
M

molnibalage

Guest
Ha már itt mindenki szabadon futkározhat.:eek::rolleyes:

Nekem Mackensen kell, nem te, teljesen megfelelő az éppen Ti által kikövetelt moderálás. :)

Meg (+) nem kéne ennyit lihegni. Írjatok építő jellegű hozzászólásokat, amely szélesíti a közönség látómezejét, tapasztalatát. Normális hangnemben leírva!

Ha esetleg úgy ítélitek meg, hogy nekem nem sikerült, akkor Nektek itt a lehetőség, formáljátok egymást pozitív irányba.

Szét ne csesszétek ezt a Fórumot, mert nagyon érdekes, máshol nem található infók vannak itten.
Egy darabig nem fog tudni rá válaszolni...
 
  • Tetszik
Reactions: jani22

sirdavegd

Well-Known Member
2016. január 5.
1 272
2 093
113
Technikai jellegű kérdés/kérés: meg lehetne oldani, hogy a hozzászólásoknál magyar időzóna szerinti idő jelenjen meg? (nálam most +1 órában van)
Ha a hiba az én profil beállításomnál van, akkor bocsesz.
 

csibeszke

Well-Known Member
2015. február 12.
1 721
3 813
113
Ha meggondolom magam és mégsem küldöm el a hozzászólásom és kitörlöm , egy másik hozzászólásnál autómatikusan újra megjelenik a törölt hozzászólás . Ezzel lehetne kezdeni valamit?
 

misinator

Well-Known Member
2011. október 5.
4 289
10 332
113
Ha meggondolom magam és mégsem küldöm el a hozzászólásom és kitörlöm , egy másik hozzászólásnál autómatikusan újra megjelenik a törölt hozzászólás . Ezzel lehetne kezdeni valamit?
Az lehet azért van ott, hogy emlékeztessen később is, hogy milyen hüjeséget, trollságot, KITILTÁSOST akartál elkövetni.:hadonaszos:
 
  • Tetszik
Reactions: csibeszke

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 067
9 178
113
Technikai jellegű kérdés/kérés: meg lehetne oldani, hogy a hozzászólásoknál magyar időzóna szerinti idő jelenjen meg? (nálam most +1 órában van)

A profil oldaladon mi van kiválasztva időzónának?
Direkt link: https://forum.htka.hu/account/preferences
  • UTC+01:00 Central European Time, vagy
  • UTC+02:00
Mert ha utóbbi, akkor ott lesz a bibi. És az oka az, hogy a közép-európai időt ugyan UTC+01:00-el jelöli a fórum a beállításoknál, de számon tartja a nyári időszámítást. Tudja, hogy a poszt nyári, vagy téli időszámítás alatt született-e és annak, illetve a kiválasztott időzónának megfelelően jeleníti meg a beküldés idejét.

Ha meggondolom magam és mégsem küldöm el a hozzászólásom és kitörlöm , egy másik hozzászólásnál autómatikusan újra megjelenik a törölt hozzászólás . Ezzel lehetne kezdeni valamit?

A hozzászólás szövegdoboza feletti ikonsornak a vége felé van egy floppy ikon. Ha rákattintasz, akkor elő fog jönni egy olyan lehetőség, hogy vázlat törlése. Azzal szanálható. De idővel magától is eldobja a vázlatot a fórum, csak sokéig őrizgeti. Úgy rémlik, hogy az alapértelmezett beállítás szerint csak jónéhány órán át.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
47 726
80 534
113
Udv mindenkinek! :)

Visszatértem a szabadságról , de kicsit még visszatérnék a két hónappal előtti " svédek megérdemlik a pusztulást" dologhoz ami ki volt rántva a hsz kontextusából és félre volt értelmezve sokak részéről. A hsz reagálás volt a svéd kulturális miniszter nyilatkozatára , aki reintegrálni akarta a Szíriából visszatérő terroristákat -gyilkosokat. Erre volt a hsz reagálás a videóval egyetmeben, hogy a ősi svéd civilizáció idővel kipusztul. Később tudatosult bennem, hogy nem mindenki érti vagy figyeli napi szinten a biztpolt/geopiltikát így nem tudja logikai úton az információkat rendszerezni, feldolgozni és megérteni. Ezért javasolnám, ha már megmaradt a biztpol a HTKA-n kellene egy másik moderátor a biztpol részhez aki képben van a dolgokkal és így elkerülhető lenne sok konfliktus.
 

2ndt

Well-Known Member
2015. július 9.
2 634
1 384
113
Udv mindenkinek! :)

Visszatértem a szabadságról , de kicsit még visszatérnék a két hónappal előtti " svédek megérdemlik a pusztulást" dologhoz ami ki volt rántva a hsz kontextusából és félre volt értelmezve sokak részéről. A hsz reagálás volt a svéd kulturális miniszter nyilatkozatára , aki reintegrálni akarta a Szíriából visszatérő terroristákat -gyilkosokat. Erre volt a hsz reagálás a videóval egyetmeben, hogy a ősi svéd civilizáció idővel kipusztul. Később tudatosult bennem, hogy nem mindenki érti vagy figyeli napi szinten a biztpolt/geopiltikát így nem tudja logikai úton az információkat rendszerezni, feldolgozni és megérteni. Ezért javasolnám, ha már megmaradt a biztpol a HTKA-n kellene egy másik moderátor a biztpol részhez aki képben van a dolgokkal és így elkerülhető lenne sok konfliktus.

Azota lett par "szabadsagolas" hasonlo problemabol...
 
  • Tetszik
Reactions: svajcibeka
T

Törölt tag 1526

Guest
Egyesek nagyon kreatívak tudnak lenni amikor utólag kell fazonírozni az elhangzottakat és belemagyarázni, hogy nem is azt jelentette amit. Emlékszem én arra a "videóra" ami egy rajzfilm volt amelyben dzsungellakó félállatként ábrázolt négerek szexelnek a perverz női ruhába öltözött svéddel. A svédekre nézve ugyanolyan sértő volt mint a négerekre, a hozzá fűzött kommentár is ugyanolyan szellemiségű volt mint maga a film.

Nem a geopolitikai ismeretek és az információk logikai rendszerezésének hiánya teszi ezt elfogadhatatlanná hanem a legalapvetőbb emberi jóizlés és erkölcs. Én meg tudom érteni Tcat-et amiért ilyen anyagokat nem szeretne látni az oldalán és minden tiszteletem Mack-é aki elvégzi a piszkos munkát és egy csomó támadást kell elviselnie azért mert próbálja megtisztítani az oldalt a mocsoktól.

Nem kérnek sokat az oldal üzemeltetői, csak a legalapvetőbb emberi normák betartását. Én kitartást kívánok nekik mert ha feladják ezt a küzdelmet akkor visszatér a régi világ amelyet a férgezés, a hullafotók és egyéb gyalázatos tartalmak jellemeztek.
 
Status
Not open for further replies.