[HUN] Mikojan-Gurevics MiG-21 "Fishbed"

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

M

molnibalage

Guest
MiG-21 vs. F-104G

1971 után 20 gép / 100k óra alatt tudtak maradni és a kezdei pocsék átlagot görgetve pár év múlva ez alatt maradtak. Egyedól az MF változat volt ennél jobb itthon.
301F_104_stat.jpg
 
  • Tetszik
Reactions: sirdavegd

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
46 785
75 817
113
Mi a helyzet az összes F-104 varián vs összes MIG-21 variáns összevetéssel?Persze repült órához viszonyítva.
 

csokis8

New Member
2017. szeptember 23.
5
3
3
Hello mindenki!

Nagyon hálás lennék, ha valaki tudna segíteni abban a kérdésben, hogy 1904-es repült-e tereptarka kamuval, de ék alakú felségjellel.? A segítséget úgy gondolom, ha 10000%, pláne ha egy kép is előkerülne...., mert már egy idelye nyomozok ez ügyben, de bizonyosságot eddig nem kaptam, csak pár "aaaaa, há persze hogy röpűtt-et"!

Köszi előre is!
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
46 785
75 817
113
Hello mindenki!

Nagyon hálás lennék, ha valaki tudna segíteni abban a kérdésben, hogy 1904-es repült-e tereptarka kamuval, de ék alakú felségjellel.? A segítséget úgy gondolom, ha 10000%, pláne ha egy kép is előkerülne...., mert már egy idelye nyomozok ez ügyben, de bizonyosságot eddig nem kaptam, csak pár "aaaaa, há persze hogy röpűtt-et"!

Köszi előre is!

Csak nem makett lesz?
 

Allesmor Obranna

Well-Known Member
2010. április 30.
13 083
60 162
113
Hello mindenki!

Nagyon hálás lennék, ha valaki tudna segíteni abban a kérdésben, hogy 1904-es repült-e tereptarka kamuval, de ék alakú felségjellel.? A segítséget úgy gondolom, ha 10000%, pláne ha egy kép is előkerülne...., mert már egy idelye nyomozok ez ügyben, de bizonyosságot eddig nem kaptam, csak pár "aaaaa, há persze hogy röpűtt-et"!

Köszi előre is!

Jobbat nem tudok mondani, mint hogy biztosan repült így, mert a Cápeti festés 1992 nyarán volt, amikor javában ék felségjelesek voltak már a gépeink, az 1904-es meg tudtommal nem dekkolt sehol se leállítva 1990 és 92 között, szóval a többivel együtt megkapta 1990-91-ben az új felségjelet. Ami tényleg furcsa, hogy mind a hunavia.hu, mind az avia-info.hu csak Cápeti állapotban mutatja a gépet, illetve ugye van egy teflonos és egy terepmintás állapotú, de mindkettő még a régi felségjellel.

photo23.jpg


Mikojan-Gurjevics-MiG-21-1904-2.jpg


Ha maketthez, vagy bármi máshoz lesz, ez utóbbit használhatod festésmintának.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
28 583
63 950
113
Hello mindenki!

Nagyon hálás lennék, ha valaki tudna segíteni abban a kérdésben, hogy 1904-es repült-e tereptarka kamuval, de ék alakú felségjellel.? A segítséget úgy gondolom, ha 10000%, pláne ha egy kép is előkerülne...., mert már egy idelye nyomozok ez ügyben, de bizonyosságot eddig nem kaptam, csak pár "aaaaa, há persze hogy röpűtt-et"!

Köszi előre is!
Repült, elvileg 92-ben nyáron pingálták át sárgára, előtte a többihez hasonlóan tereptarka volt. Ezen a képen a kopott festés alatt az orrán láthatod is a zöldet. Az ék jelet nem tudom mióta használják az alakulatok, de 91-ben Taszáron már használták. Elvileg tehát lehetséges, hacsak nem valami félretolt gép volt korábban és 92 körül nagy javították. De lesz itt aki bővebben felvilágosít vagy írj rá valamelyik régi taszári pilótára. :)
269.1537.6_MiG-21bisz_Capeti58.jpg
 

csokis8

New Member
2017. szeptember 23.
5
3
3
Óóóóó, tényleg nagyon hálás vagyok, hogy rögtön és többen próbáltok segíteni... Tényleg KÖSZÖNÖM!!!

-nah: a helyzet nem annyira egyszerű ám!!! A családban van pilóta, sőt majdnem hogy csak ex reptéri dolgozók vannak :hadonaszos::D Én is kaposvári/taszári vagyon de még ennek ellenére sem jutottam semmire.Tényleg, már minden követ megmozgattam amit bírtam, de egyrészt az embereknek van jobb dolguk is nyilván, másrészt meg csak elmúlt több mint két évtized... Úgy látszik olyat kérdeztem amibe mindenkinek a foga beletört. EDDIG! ;)

91-ben még javában repültek Taszáron a csillagosok is ez biztos, nyilván nem egyszerre történt meg az átpingálás. -és igen tudom, hogy 92-re készült a Camelsárga, de ha már mondjuk 91-ben döntés született róla, hogy majd a jövő évi bemutatóra átpingálják.... ez esetben nagy eséllyel egyből Cápetit kapta. Hogy leállítva volt-e azt nem tudom. Az biztos hogy 89-ben egy Lengyelországi éleslövészeten, a hirtelen bejött drasztikus időjárás változás miatt Kovács András ezredes hosszúra szállt vele, és a gépet a majomfogó fogta meg. A vészpitotcsövet kitépte és átszakadt a szívócsatorna. Ott helyben a Lengyelek segítségével lett kifoltozva és selejtezéséig így repült, vagyis egy félköríves lemezdarabbal a vészpitot alatt. Nade ez miatt valószínűtlen hogy le lett volna, hisz haza is így repült, meg később is... Viszont ettől IS!! érdekes a 1904-es és én imádom az ilyen sztorikat. No, és hogy válaszoljak a kérdésre.. igen makett készülne, de sárgára nem festem az tuti és csillagos felségjelet sem szeretnék. Amúgy is nehézkes lenne a cápafogakat is legyártatni hozzá, merthogy 1/32-ben készül, és mivel 75AP nem létezik ebben a méretben a HAD-nak sincs Cápeti matricája, csak 1/48-ban. De ha már megszivattam magam az MF-ről átalakítással (gerinc kiszélesítés; RSZBN antennák legyártása stb.) akkor a segítségetekkel kinyomozom ezt a hatalmas terep + ék talányt is, ha belegebedek is! Köszönöm a további észrevételeket is!
 

Allesmor Obranna

Well-Known Member
2010. április 30.
13 083
60 162
113
Ha MF-ből bisz-t csinálsz akkor nem csak a gerincet kell kiszélesíteni, hanem a beömlő átmérőjét és a profilját is meg kell változtatni. Anno húsz éve én ezt megcsináltam az OEZ/Smer-féle 1/48-as maketten. És még más különbségek is vannak.
 

csokis8

New Member
2017. szeptember 23.
5
3
3
Ha MF-ből bisz-t csinálsz akkor nem csak a gerincet kell kiszélesíteni, hanem a beömlő átmérőjét és a profilját is meg kell változtatni. Anno húsz éve én ezt megcsináltam az OEZ/Smer-féle 1/48-as maketten. És még más különbségek is vannak.

tudom hogy van más is, ezért írtam hogy stb. -de most nem ez a kérdés, ezekkel nem vagyok bajban!
 

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 027
113
Az ék-felségjelzést 91 márc. 31-től vezették be, ettől kezdve MH- gép csak ilyen jelzéssel szállhatott fel. A Cápeti festést csak 92-ben az airshow előtt pár nappal, a főnökség előtt félig-meddig titokban tartva kapta a "1904", így kizártnak tartom, hogy majd másfél év alatt ne repült volna terepszínű festéssel és ék felségjellel. Egyébként ilyenkor az volt az eljárás, hogy az alapszínnel átfestették a csillagos felségjelet (általában kissé "túlméretes" foltot festve hogy biztosan takarjon, és a korábbi festés fakulása miatt általában kissé sötétebb árnyalatú lett a folt), és erre került rá az ék.
 

csokis8

New Member
2017. szeptember 23.
5
3
3
Az ék-felségjelzést 91 márc. 31-től vezették be, ettől kezdve MH- gép csak ilyen jelzéssel szállhatott fel. A Cápeti festést csak 92-ben az airshow előtt pár nappal, a főnökség előtt félig-meddig titokban tartva kapta a "1904", így kizártnak tartom, hogy majd másfél év alatt ne repült volna terepszínű festéssel és ék felségjellel. Egyébként ilyenkor az volt az eljárás, hogy az alapszínnel átfestették a csillagos felségjelet (általában kissé "túlméretes" foltot festve hogy biztosan takarjon, és a korábbi festés fakulása miatt általában kissé sötétebb árnyalatú lett a folt), és erre került rá az ék.

Nah, ez már a valós kérdéssel foglalkozó, tényeket tartalmazó bejegyzés! Köszönöm neked emel!!!
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
46 785
75 817
113
Egyébként miért ilyen komoly kritérium az élethűség?Arra gondolok,hogy ha pl nem a leírt módon egy sötétebb színű foltra festi az éket mint ahogy volt azért elvileg kevesebb pont jár, de mi van akkor ha ő azt direkt így csinálta(neki úgy tetszik,valljuk be elég csúnya az a sötét kör)?Vagy hova tovább eretnek módon brit berlin camot fest az Armatára ahogy én tervezem?
Ugye egyik sem tudatlanságból vagy utána nem járásból történik hanem mert úgy tetszik annak aki csinálta.

Vagy csak én nem vagyok elég érett ahhoz,hogy a történelmi hűségre törkedjek. :D
 

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 027
113
Egyébként miért ilyen komoly kritérium az élethűség?Arra gondolok,hogy ha pl nem a leírt módon egy sötétebb színű foltra festi az éket mint ahogy volt azért elvileg kevesebb pont jár, de mi van akkor ha ő azt direkt így csinálta(neki úgy tetszik,valljuk be elég csúnya az a sötét kör)?Vagy hova tovább eretnek módon brit berlin camot fest az Armatára ahogy én tervezem?
Ugye egyik sem tudatlanságból vagy utána nem járásból történik hanem mert úgy tetszik annak aki csinálta.

Vagy csak én nem vagyok elég érett ahhoz,hogy a történelmi hűségre törkedjek. :D
A makettépítés az eredetileg a való élet visszatükrözése kisebb méretben, ez vonatkozik a makett kivitelére és festésére is. Nyugodtan építhet bárki bármilyen makettet ami neki tetszik, de némileg eltér az élethű kiviteltől, de ekkor háromféle lehetősége is van, ha elviszi kiállításra:
- eltűri, hogy a festés címszónál némileg kevesebb pontot kap, de ettől még akár díjazott is lehet, hiszen mások más területen lehet hogy több hibát követtek el a makettjük építésénél/festésénél
- nem nevezi be a versenyre, csak kiállítani viszi el a makettet ( ha egyébként jó és mutatós a kivitel, még lehet hogy a szakértő közönség ott fog tülekedni a makettnél, "ezt nézd meg Józsi, há miért nem nevezte ezt be a versenybe a gazdája?!!" jelszóval
- benevezi a versenyre, de a direkt ilyen célra alapított WHAT IF kategóriába, ami gyakorlatilag a "Mi lett volna, ha ilyenre festik/ilyen is lett volna" maketteknek lett kitalálva. Ide jöhetnek a MKHL sosem volt, de "lehetett volna" Spitfire-jei, Zerói, a szovjet Tomcat-ek, tulipános festésű MiG-21-ek meg a te Berlin-camos Armatád is, (stb.). Ebben a kategóriában csak a makettezés-technikai részét pontozza a zsüri, mivel ugye élethű festésről eleve nem lehet szó. :)