Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

szpg9

Well-Known Member
2017. december 17.
1 688
1 195
113
nem rád gondoltam.......semmi bajom veled:)....abszolút nem olvasom azt amit írsz,egyszerűen azért,mert számomra a nagy semmiről beszélgettek, aminek mindig ua a vége.:(:(.Én politikáról egy szót sem beszélek.....teljesen másban hiszek!


Örülök neki, már azt hittem neked is velem van bajod. Már kezdek rémeket látni...
 

Kurfürst

Well-Known Member
2017. szeptember 14.
4 763
14 695
113
Azt valaki megmagyarázná hogy ha leírom hogy a külföldi utviszonyokhoz képest tapasztalataim a magyar utak nem is olyan szarok, az miért kerül törlésre belpolbűnözés miatt...? (Kantin / Magyarország)
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 187
13 461
113
Azt valaki megmagyarázná hogy ha leírom hogy a külföldi utviszonyokhoz képest tapasztalataim a magyar utak nem is olyan szarok, az miért kerül törlésre belpolbűnözés miatt...? (Kantin / Magyarország)
Három komment volt egybefonódva és a NER (értsd Nemzeti Együttműködés Rendszere) is bele volt keverve.
Jobb az ilyesmit még csírájában elfojtani.
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

szpg9

Well-Known Member
2017. december 17.
1 688
1 195
113
Azt valaki megmagyarázná hogy ha leírom hogy a külföldi utviszonyokhoz képest tapasztalataim a magyar utak nem is olyan szarok, az miért kerül törlésre belpolbűnözés miatt...? (Kantin / Magyarország)


Nem mindegy miért, törölték és kész. Úgysem ezért kaptad volna meg a NOBEL díjat... Bár a HTKA megkaphatná, mert amit itt a szerzők összedobnak az már elég orwelli....
 

szpg9

Well-Known Member
2017. december 17.
1 688
1 195
113
Nem az a bajom, hogy moderálják a hozzászólásaimat, meg másokét, hanem az, hogy hiába írja oda bárki is azt, hogy erről a témáról szállj le gyorsan, mikor nem tudom mire vonatkozik. Így elég értelmetlen "tanítani", mert nem tudod mi ütötte ki a modinál a biztosítékot. Erre kellene valami megoldást találnotok!!!! hogy értse is az ember...
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 187
13 461
113
Nem az a bajom, hogy moderálják a hozzászólásaimat, meg másokét, hanem az, hogy hiába írja oda bárki is azt, hogy erről a témáról szállj le gyorsan, mikor nem tudom mire vonatkozik. Így elég értelmetlen "tanítani", mert nem tudod mi ütötte ki a modinál a biztosítékot. Erre kellene valami megoldást találnotok!!!! hogy értse is az ember...
Légyszi nőj fel végre. Értem, hogy 50+ vagy, de ezt világmegdumálós missziódat ne itt told végig.
 

szpg9

Well-Known Member
2017. december 17.
1 688
1 195
113
Légyszi nőj fel végre. Értem, hogy 50+ vagy, de ezt világmegdumálós missziódat ne itt told végig.


Azt látom, az itt kommentelők nagy része éppen a világot váltja itt (ki ilyen, ki olyan stílusban), meg és nem csak én... Ők is nőjenek fel? Pedig egyikkel-másikkal már olyan jól el lehetett beszélgetni... De tényleg....
 

szpg9

Well-Known Member
2017. december 17.
1 688
1 195
113
Túl szigorú vagy, még nem is anyáztak a napokban permanensen a fórumozók... Az inteligensebbek érzik már, hogy arra nincsen szükség...


UI.: azt még igazán nem gondoltátok át, hogy pld. a magyar haderő fejlesztés topicban minden nap kb. kétszáz bejegyzéssel járják körül a nagy semmit. Egy idő után már az is unja, aki írja a kis szösszeneteket. Ezért van az, hogy uborkaszezonkor a tagság megbeszéli az őket jobban érdeklő dolgokat. Csak Te is hajlamos vagy a kettős mércére,, mert akikből csak úgy fröcsög a trágárság (lásd az általam nálad bejelentett "kiskrumpli" esetét), milyen szankciókat kap, ha egyáltalán fog kapni??? Remélem megtudom a büntetett tagok listájából, vagy esetleg innen, ha válaszolsz...
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 123
53 702
113
szpg9

Én az itt "töltött" évek alatt két fontos dologra jöttem rá:
1. Mindig az adott topik témájához kell hozzá szólni, nem szabad "off"-olni és sértegetni másokat.
2. Nem szabad párt politizálni semmilyen szinten, mert ez a fórum nem erről szól.
Ha ezeket betartja az ember akkor elég kis eséllyel fogják megbüntetni és/vagy törölni a hozzászólásait.
Ha valaki nem tudja magát ehhez tartani az ne csodálkozzon azon ha a hozzá szólásait törlik. És itt értelemszerűen nem csak rólad beszélek, hiszen máskor mással is előfordult már. Nekem is törölték már hozzászólásomat Off topik miatt.
Szerintem egy felnőtt embernek ezzel együtt kell tudnia élni. ;):)
 

szpg9

Well-Known Member
2017. december 17.
1 688
1 195
113
szpg9

Én az itt "töltött" évek alatt két fontos dologra jöttem rá:
1. Mindig az adott topik témájához kell hozzá szólni, nem szabad "off"-olni és sértegetni másokat.
2. Nem szabad párt politizálni semmilyen szinten, mert ez a fórum nem erről szól.
Ha ezeket betartja az ember akkor elég kis eséllyel fogják megbüntetni és/vagy törölni a hozzászólásait.
Ha valaki nem tudja magát ehhez tartani az ne csodálkozzon azon ha a hozzá szólásait törlik. És itt értelemszerűen nem csak rólad beszélek, hiszen máskor mással is előfordult már. Nekem is törölték már hozzászólásomat Off topik miatt.
Szerintem egy felnőtt embernek ezzel együtt kell tudnia élni. ;):)


Köszi a tanácsot, egyébként szerintem MAC ötletszerűen törölget, mert ha következetesen végigvinné azt amit leírtál, másnapra ki kéne innen szórnia nemcsak engem, hanem a kommentelők legalább felét. Nekem meg ez a véleményem, amit leszűrtem. Azért a sok marhaságért, ami haditechnika címén fut egy-két topicban, meg igazán nem érdemes ide jönni, mert némelyeknek azt is magyarázni kell a +skuló+ az tulajdonképp lövedék.. De szerintem a legtőbb itt kommentelő beleesik rendszeresen a belpolbűnözésbe -elég csak a tartalmakon végignézni....No mindegy, nem lényeg...
 

szpg9

Well-Known Member
2017. december 17.
1 688
1 195
113
Ezt a megjegyzést nem értem....


Egyébként én sem, de hagyom MAC-ot a csudába, mert Ő sem gép, csak egy ember, akinek vannak személyes preferenciái és részrehajló. Mondjuk engem tőle leginkább az zavar, amikor a "kiskrumpli" meg a hozzá hasonló módon csak trágárul fröcsögni tudókat hagyja és nem figyelmezteti, bünteti...
 

Pocok75

Well-Known Member
2010. április 19.
2 816
2 512
113
Ez olyan jó kínais válasz, a jing meg a jang... De tényleg tetszik. Jókedvre derített ebbe a mai munkás hétköznapon...
Nem pünkösd vasárnap van?? Vagy úgy berúgtam szombat este, hogy átaludtam 2 napot?
Ui: baranyai HTKA-sok. Este Palkonya?? ;):D
 

szpg9

Well-Known Member
2017. december 17.
1 688
1 195
113
Nem pünkösd vasárnap van?? Vagy úgy berúgtam szombat este, hogy átaludtam 2 napot?
Ui: baranyai HTKA-sok. Este Palkonya?? ;):D


De pünkösd vasárnap van, de engem most jól beszivattak, ezért tegnap is és ma is és holnap is reggeltől estig dolgoznom kell! (Ez nem a panasz helye, bár nekem is le volt szervezve egy kiruccanás a barátnőmmel, de annak már a hét közepén láttam, hogy lőttek.) Úgyhogy egyedül húzom az igát, míg a barátnőm elment a baráti programra. (De ezt én is ajánlottam neki. Legalább Ő kisebbet szívjon, mint én..ha már valakinek muszáj.) Egyik kezemmel rajzolok, a másikkal sokak örömére (?) itt kommentelek, a lábamnál pedig az üveg orosz pezsgő. De a benzinkúton csak édeset kaptam, elvégre ünnepnap van... Semmi sem jön össze...
 
Status
Not open for further replies.