[BIZTPOL] Nyugat-Európa és Észak-Európa (Európai Unió)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 416
44 029
113
Minden porcikám undorodik ettől a kijelentéstől. Az a román akinek soha semmilyen köze nem volt Erdélyhez, semmit nem alkotott rajta csak lelakta-lerabolta, az körmeszakadtáig ragaszkodik a rabolt földhöz, mi pedig az eleve szétszabdalt országból dobálnánk el önként(!) megyéket.
A cigány terjeszkedést megállítani és ellensúlyozni kell, nem pedig vállvonogatva teret engedni neki.

Nem tudod megállítani népirtás vagy olyan durva beavatkozás nélkül, ami ne eredményezné azt hogy megszálljon minket azonnal egy békefenntartó hadtest és nemzetközi gyámság alá kerüljünk mint náci-rasszista-fasiszta ország.

Lehet itt moralizálni - sajnálkozni, de a trend az, hogy bár a családpolitikát ettől jobban már szerintem nem igazán lehetne tolni, de még az is kevés, mivel azokról a területekről mégis aki teheti fehér ember elköltözik, a cigányok meg sokasodnak. Rakd össze mi lesz ennek a vége, ha nem lesz erőszakos népirtás, deportálás, vagy terméketlenné tevés.

Érezheted magad ettől rosszul, én csak elemzek, és tényeket írok le. Ha annyira meg akarod állítani, kiváló és OLCSÓ telkek vannak szerte az országban elcigányosodott településeken, csak ajánlani tudom hogy költözz oda, mert én biztos hogy nem fogok!
 

hunter85

Well-Known Member
2015. május 10.
1 841
5 037
113
Nem tudod megállítani népirtás vagy olyan durva beavatkozás nélkül, ami ne eredményezné azt hogy megszálljon minket azonnal egy békefenntartó hadtest és nemzetközi gyámság alá kerüljünk mint náci-rasszista-fasiszta ország.

Jelenleg igy van. Ha viszont borul a bili a Nyugtati felén a kutyát nem fogják érdekelni a Kelet-Európai rezesek.
 

Loken

Well-Known Member
2016. november 24.
2 192
3 477
113
https://m.origo.hu/nagyvilag/20191024-migracio-es-bunozes-menekulorefogtak-a-svedek.html
"Felgyorsult az őshonos svédek elvándorlása az országból, ami főleg a romló közbiztonsági helyzetnek, valamint az egyre több bevándorlónak köszönhető. Szakértők szerint komoly válságba kerülhet a svéd modell, mivel egyre kevesebb a munkaképes lakosság, míg az állástalanok és segélyre szorulók száma folyamatosan növekszik. Az egyre nagyobb problémára már nemcsak az ellenzék, hanem egyre több szocdem kormánypárti politikus is figyelmeztet."
 

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 417
23 610
113
https://m.origo.hu/nagyvilag/20191024-migracio-es-bunozes-menekulorefogtak-a-svedek.html
"Felgyorsult az őshonos svédek elvándorlása az országból, ami főleg a romló közbiztonsági helyzetnek, valamint az egyre több bevándorlónak köszönhető. Szakértők szerint komoly válságba kerülhet a svéd modell, mivel egyre kevesebb a munkaképes lakosság, míg az állástalanok és segélyre szorulók száma folyamatosan növekszik. Az egyre nagyobb problémára már nemcsak az ellenzék, hanem egyre több szocdem kormánypárti politikus is figyelmeztet."
A koporsójuk utolsó szöge talán az lesz amikor nemzetközi hitelt vesznek fel a szociális modelljük fedezésére.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 416
44 029
113
Nem tudod megállítani népirtás vagy olyan durva beavatkozás nélkül, ami ne eredményezné azt hogy megszálljon minket azonnal egy békefenntartó hadtest és nemzetközi gyámság alá kerüljünk mint náci-rasszista-fasiszta ország.

Jelenleg igy van. Ha viszont borul a bili a Nyugtati felén a kutyát nem fogják érdekelni a Kelet-Európai rezesek.
Ez is tény. Akkor már csak olyan embereket kell majd találni nagy számban, akik véghez visznek civilek ellen egy komoly etnikai tisztogatást pusztán azért, hogy újra megtisztítsunk pár megyét.

Abban sem szívesen vennék részt.

Egyszerűen a legtisztább az lenne ha nem vándorolna el a magyarság a problémás településekről Budapestre és annak környékére. Viszont ez így leírva szép meg jó, csak ha nekem kéne a családommal egy fasza elcigányosodott faluban élvezni a "nyugalmat és közbiztonságot", én is ahogy lehetőségem lenne költöznék azonnal, mert nem vagyok önsorsrontó.
 
  • Tetszik
Reactions: zeal

hunter85

Well-Known Member
2015. május 10.
1 841
5 037
113
Egyszerűen a legtisztább az lenne ha nem vándorolna el a magyarság a problémás településekről Budapestre és annak környékére. Viszont ez így leírva szép meg jó, csak ha nekem kéne a családommal egy fasza elcigányosodott faluban élvezni a "nyugalmat és közbiztonságot", én is ahogy lehetőségem lenne költöznék azonnal, mert nem vagyok önsorsrontó.

Ezzel tisztában vannak sokan. Viszont nagyon ketyeg az etnikai bomba itt is nemcsak Nyugaton. Jó vége nem lesz semmiképp.
 
  • Tetszik
Reactions: zsolti

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 416
44 029
113
Egyszerűen a legtisztább az lenne ha nem vándorolna el a magyarság a problémás településekről Budapestre és annak környékére. Viszont ez így leírva szép meg jó, csak ha nekem kéne a családommal egy fasza elcigányosodott faluban élvezni a "nyugalmat és közbiztonságot", én is ahogy lehetőségem lenne költöznék azonnal, mert nem vagyok önsorsrontó.

Ezzel tisztában vannak sokan. Viszont nagyon ketyeg az etnikai bomba itt is nemcsak Nyugaton. Jó vége nem lesz semmiképp.
Egyet értünk, ketyeg itthon is. Én erre a lehető legobjektívabban próbáltam leírni, hogy két vonalat látok reálisan: 1. vagy elfogadjuk hogy azok a részek előbb utóbb elmennek, és próbálunk tőlük megszabadulni népirtás nélkül úgy hogy leválasztjuk magunkról őket, és próbáljanak szépen szerencsét nélkülünk, sok sikert, vagy jön az a módszer amit a szerbek csináltak a bosnyákokkal, csak akkor lehet hogy minket is megbombáznak majd érte, mikor elkezdünk népet irtani, deportálni.

Jó vége nem lesz szerintem sem, de abban bízni hogy majd szépen megoldódik ez a dolog magától, és a mélyszegénységben élő totál lelakott elcigányosodott falvak meg térségek hirtelen kivirulnak, meg visszaköltöznek ill. abból a helyzetből kitermelődnek az értékteremtő emberek, hááát, szerintem messze van a realitásoktól.
 

hunter85

Well-Known Member
2015. május 10.
1 841
5 037
113
Jó vége nem lesz szerintem sem, de abban bízni hogy majd szépen megoldódik ez a dolog magától, és a mélyszegénységben élő totál lelakott elcigányosodott falvak meg térségek hirtelen kivirulnak, meg visszaköltöznek ill. abból a helyzetből kitermelődnek az értékteremtő emberek, hááát, szerintem messze van a realitásoktól.

Ezt épeszű ember nem is hiszi.
Viszont nemcsak nálunk van ilyen probléma, hanem Sk, Cz, Ro, stb. Majdnem ugyanaz mint Nyugaton a muszlim/afrikaiak.
Ha valami elkezdődik az nem nálunk lesz.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 416
44 029
113
Jó vége nem lesz szerintem sem, de abban bízni hogy majd szépen megoldódik ez a dolog magától, és a mélyszegénységben élő totál lelakott elcigányosodott falvak meg térségek hirtelen kivirulnak, meg visszaköltöznek ill. abból a helyzetből kitermelődnek az értékteremtő emberek, hááát, szerintem messze van a realitásoktól.

Ezt épeszű ember nem is hiszi.
Viszont nemcsak nálunk van ilyen probléma, hanem Sk, Cz, Ro, stb. Majdnem ugyanaz mint Nyugaton a muszlim/afrikaiak.
Ha valami elkezdődik az nem nálunk lesz.
Ebben egyet értünk.
 

Morishima

Well-Known Member
2017. július 29.
1 431
10 129
113
Zsolti, a visszavonulás nem megoldás, oké, feladjuk az adott területeket, 1-2 éven belül teljesen összeomlik elkezdenek beszivárogni a tiszta területekre a sajátjukról " mert hát bántani nem lehet őket" azok meg ismét ugyan arra a sorsra jutnak mint amit megszereztek és amit több mint ezer éven át védtek semmivé válik miközben mi ismét visszavonulunk mert nehogy baj legyen. Hát már van, és ez nem az hogy nyugatról mit mondanak, hamarosan eljön az ő idejük, hamarabb mint a miénk.
Amúgy nem kell ott népírtani, ha van tapasztalatod a cigányokkal akkor tudod hogy eszméletlen gyávák és az erő láttán szörnyen fél és megalázkodik, csak tudja hogy a hülye magyar úgyse lép inkább elfordul és felad,de látni kell azt a megdöbbenést amikor nem az van amire számítanak ;)
Elég ha a komfortérzetüket lecsökkentjük aztán menekülnek ezek árkon bokron át vissza se néznek, addig meg csak károgjon a károgók kórusa, sőt még néhány bombát is megér ha a kultúránk hosszú távon megmarad. Áldozatlávalás nélkül nincs siker... se ebbe se másba.

Ez meg félig vicc, nem értem miért nem mennek ki Németországba vagy svédekhez mondván hogy ők iraki/szír romák akiket nyelvük és vallásuk miatt üldöznek. Úgyse tudják a menekültügyi hivatalba kifélék mifélék de ez még egész hiteles sztori ha meg mégse jön össze a segélyecske hát maradnak a lányok meg a koldulás. Tényleg nem értem miért nem próbálkoztak vele tömegesen hivatalba ha csak cigányul beszélnek kinézettel együtt simán benyelnék nekik :D
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
28 584
63 954
113
Azert ez a munkaerohiany elegge bevonzza oket a normlis keretek koze. Aztan egy reszuk kikupalodik, megragad, betorik, megszokja. Ez a munkaalapu tarsadalom amit meghirdettek gyujti be oket az epitkezesekhez, munkaerokolcsonzokhoz. Hogy milyen szakertelemmel vagy munkakedvvel azt most hagyjuk. Persze egy resze nem birja es eltunik vissza a semmibe, vagy tenyleg hadrafoghatatlan munka es normalis elet szempontjabol, es inkabb orzi a hosszuszoknyas hagyomanyokat. Na nekik adni kell egy jegyet Brusszelbe, ott elvegyulhetnek a sok migrans kozott. Ehhez le kell fizetni a Lungo dromos vezetoiket hogy ravegyek erre az utra oket. Amugy nem csak keleten van sok cigany, a Dunantulon is nepes koloniakban elnek szerte minden megyeben. Es itt meg tobben lesznek mert keletrol aramlanak at a munkalehetosegek miatt.
 

monster

Well-Known Member
2016. február 21.
2 295
10 524
113
Azokkal van a legkevesebb gond, akik hajlandóak a munkalehetőség miatt költözni, itt Győrben is viszonylag sokan vannak már, de mivel dolgoznak, egyre kupálódnak ki korábban gettósodott városrészek is. Idővel talán a kulturáltságuk is emelkedni kezd majd
Azert ez a munkaerohiany elegge bevonzza oket a normlis keretek koze. Aztan egy reszuk kikupalodik, megragad, betorik, megszokja. Ez a munkaalapu tarsadalom amit meghirdettek gyujti be oket az epitkezesekhez, munkaerokolcsonzokhoz. Hogy milyen szakertelemmel vagy munkakedvvel azt most hagyjuk. Persze egy resze nem birja es eltunik vissza a semmibe, vagy tenyleg hadrafoghatatlan munka es normalis elet szempontjabol, es inkabb orzi a hosszuszoknyas hagyomanyokat. Na nekik adni kell egy jegyet Brusszelbe, ott elvegyulhetnek a sok migrans kozott. Ehhez le kell fizetni a Lungo dromos vezetoiket hogy ravegyek erre az utra oket. Amugy nem csak keleten van sok cigany, a Dunantulon is nepes koloniakban elnek szerte minden megyeben. Es itt meg tobben lesznek mert keletrol aramlanak at a munkalehetosegek miatt.
 
  • Tetszik
Reactions: tindalos

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 416
44 029
113
Erre hogy majd asszimilálódnak, nem várunk régóta csak pár száz éve. Ahogy én látom a jelenlegi tempóban hamarabb lesznek többen, mint hogy hozzánk feltakarnának, s ebből probléma lehet könnyedén.
 

monster

Well-Known Member
2016. február 21.
2 295
10 524
113
Erre hogy majd asszimilálódnak, nem várunk régóta csak pár száz éve. Ahogy én látom a jelenlegi tempóban hamarabb lesznek többen, mint hogy hozzánk feltakarnának, s ebből probléma lehet könnyedén.
Azok, akik nem jönnek dolgozni, szaporodnak unalmukban, ez lehet gond
 
  • Tetszik
Reactions: zsolti

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
25 687
90 781
113

Horizon

Well-Known Member
2019. február 27.
1 771
7 005
113
Londonban az alattvalók agymosása továbbra is zavartalan:

Get-Sterilized-2019-10-26-100416.png


Házi feladat: keress egy néger vagy ázsiai figurát a képen, akinek sterilizálnia kellene magát...
 

monster

Well-Known Member
2016. február 21.
2 295
10 524
113
Londonban az alattvalók agymosása továbbra is zavartalan:

Get-Sterilized-2019-10-26-100416.png


Házi feladat: keress egy néger vagy ázsiai figurát a képen, akinek sterilizálnia kellene magát...

Az már fajgyűlölet volna :p
Egyébként alapból van egy bája gyerekekkel reklámozni a sterilizálást. Mintha Monty Python plakát volna...