Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
17 950
30 820
113
Miféle rendszerbontásra gondolsz mint alternatíva? Olyanra ami az Usa-ban, Nyeu-ban zajlik? Antifa BLM? Királyság/cárság megint mint az oroszoknál Putyó, vagy mi reális váltást képzelsz el? Reálisat, mert szavazni ideákra nem lehet!
Hát az anarchista és autokrata rendszereket egyaránt kerülném.Talán az 1946os hazaibol lehetne kiindulni.De a francia félelnöki rendszer is lehetne egy kiindulási alap.
A valóban jó kérdés,hogy melyik is lenne jobb.
Külőnben ami most nálunk van,az pont az orosz rendszer helyi változata.
 
  • Tetszik
Reactions: FilcTroll

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
17 950
30 820
113
Ha egy percet is gondolkodnál mielőtt megkérdőjelezed az adatokat, akkor rájöhettél volna, hogy egy régebbi listát nézel. Persze neked az valamiért fel sem tűnt, hogy például az echoTV már megszűnt. Nyugodtan frissítsd a listát! Kíváncsi vagyok a te számaidra. ...és most nem kell a mellébeszélés. Csak írj egy korrigált listát, aztán nézzük meg, szerinted hogyan áll a média.
Segítek picit: tedd még hozzá az itt is megtalálható fizetett balos ügynökök betegagyú oldalát, a nyugatifeny.hu-t és a balramagyar.hu-t is. Soroljam még?
Hajrá! Kíváncsi vagyok. :rolleyes:
Ami azt illeti,ezekről se hallottam még.....
Ezek a kis olvasottságú/nézettségű dolgok nem számitanak.Amit tömegek fogyasztanak,az számit.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
28 779
65 115
113
A valós helyzet, hogy ~9.000Ft/kg-ért láttam ma pick téliszalámit..., Coop boltban, nem valami lehúzós helyen :(
Én azon pislogtam, hogy mibe kerül az alma tavalyhoz képest...
Amig van aki megveszi ennyiert addig miert lenne olcsobb au ara? Mennyi a beszerzesi ara ezeknek? Az afat meg csokkentettek 5%- ra es megis emelkedett az ara. Hogy van az hogy mas uzlet tudja adni azt a szalamit 5000ft-ert? Kapitalizmus van, ha megveszik ennyiert akkor ennyi az ara. Jo hogy nem kitalaljatok hogy OV szaladgal a boltokban az arazo pisztollyal...
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 630
55 135
113
Lassan ott tartok, hogy kivânok ennek a sok baromnak egy „baloldali“ gyözelmet ( mint Butapesten...) a következö vâlasztâsoknál. Autân egyék meg, amit föztek. Akkor lesz sirâs és fogcsikorgatâs ès 4 év szakërtöi, ejropèer, liberâlis kormânyzâs
Gyurcsânnyal az élen.Jaj de jó lesz! :(
De ha ezt akarja az Isten adta nèp?
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
16 992
53 879
113
Miféle rendszerbontásra gondolsz mint alternatíva? Olyanra ami az Usa-ban, Nyeu-ban zajlik? Antifa BLM? Királyság/cárság megint mint az oroszoknál Putyó, vagy mi reális váltást képzelsz el? Reálisat, mert szavazni ideákra nem lehet!



Félve teszem be,rettegve :D ,és csak trollkodás a részemről,hiszen nem tartom élhető létszerveződési formának a demokráciát,megnéztem pár videót,mi mögé álltak be,mekkorát léptek a pár hónap alatt mióta párt lettek,persze mindenki le fogja szarozni őket,mert attól tökkeménycsávó a fotelból,főleg,ha némi arisztokratikus gőggel megfűszerezi :rolleyes: ,de szerintem van kakaó a Toroczkai srácban,még nem árult el semmit,ami mőgé beállt,polgárjenőként is jó,ott lakik a tűzvonalban,nem egy budai villában,én vigyázó szemem rávetem.
Ilyen ötletei vannak,hogy a brüsszeli bíróságok álltal a gyilkosoknak megitélt kártérítéseket a nem kellően puha párna,a kevés élettér,stb miatt ne a gyilkosok kapják szabadulásuk után,hanem az áldozatok,vagy,hogy a degenerált állat belépve a lottózóba,szilánkosra törte az éppen ott tartozkodó nagyfater arcát,ne őt jogvédjék már,hanem akit majdnem megölt,pl.
Meg szibériai bérrabtartás,halálbüntetés vissza állítása,értelmesebb úniós pénz elosztás,csupa fasság.

https://mihazank.hu/

https://www.youtube.com/c/MiHazánkMozgalom/videos

Nekem csak annyi a bajom a,hogy el kellene hagyniuk a cigány szót,és csak mint "bűnözők" gyüjtőnév alatt kellene a dologgal foglalkozni,mert így mindenki egyből rasszizmust kiált.
A halálbüntit nem támogatom,és nincs is realitása.
A bérrabtartást igen.
A csendőrség felállítását sem értem,van rendőrség,azt kell megerősíteni,felszerelni,megfizetni,jogosítványokat adni nekik,és pont jó arra amire a csendőrséget akarnak.
Prájdot én is betiltanám a nagyfaluban,kint a mezőn táncikálhatnak,ahol nem zavarnak senkit.
 

ogretankHU

Well-Known Member
2019. december 21.
7 613
26 010
113
Szerintem meg Te kapod be tátott szájjal a fityiszes faxerdót.
Ez a táblázat meg finoman szólva baromság.Hirtv meg a kurucinfó baloldali?
Megjegyzném,hogy levehetnéd Bud Spencer képét,mert szégyent hozol rá.Neki a hasa volt nagy,nem az arca.És szerény volt,ami reád nem igazán jellemző.


Már esment a személyeskedés (nem is te voltál megszólítva de ez mindegy is ) mindenféle tények és érvek nélkül ! Alsó polcos voltál az is maradsz !

Aki ismer az tudja milyen is vagyok , a Mestert tőlem jobban kevesen tisztelik , pont úgy megsirattam mint az édesapámat ! Én meg csak ennyit jegyeznék meg esment !

helyes-r-s2.jpg
 
  • Tetszik
Reactions: LMzek 2.0

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 530
44 937
113
Nekem is szimpatikus a mi Lacink, caak hát olyan kevesek, hogy nagyon. Nem alternatíva, sajnos.
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
11 576
14 482
113
Félve teszem be,rettegve :D ,és csak trollkodás a részemről,hiszen nem tartom élhető létszerveződési formának a demokráciát,megnéztem pár videót,mi mögé álltak be,mekkorát léptek a pár hónap alatt mióta párt lettek,persze mindenki le fogja szarozni őket,mert attól tökkeménycsávó a fotelból,főleg,ha némi arisztokratikus gőggel megfűszerezi :rolleyes: ,de szerintem van kakaó a Toroczkai srácban,még nem árult el semmit,ami mőgé beállt,polgárjenőként is jó,ott lakik a tűzvonalban,nem egy budai villában,én vigyázó szemem rávetem.
Ilyen ötletei vannak,hogy a brüsszeli bíróságok álltal a gyilkosoknak megitélt kártérítéseket a nem kellően puha párna,a kevés élettér,stb miatt ne a gyilkosok kapják szabadulásuk után,hanem az áldozatok,vagy,hogy a degenerált állat belépve a lottózóba,szilánkosra törte az éppen ott tartozkodó nagyfater arcát,ne őt jogvédjék már,hanem akit majdnem megölt,pl.
Meg szibériai bérrabtartás,halálbüntetés vissza állítása,értelmesebb úniós pénz elosztás,csupa fasság.

https://mihazank.hu/

https://www.youtube.com/c/MiHazánkMozgalom/videos

Nekem csak annyi a bajom a,hogy el kellene hagyniuk a cigány szót,és csak mint "bűnözők" gyüjtőnév alatt kellene a dologgal foglalkozni,mert így mindenki egyből rasszizmust kiált.
A halálbüntit nem támogatom,és nincs is realitása.
A bérrabtartást igen.
A csendőrség felállítását sem értem,van rendőrség,azt kell megerősíteni,felszerelni,megfizetni,jogosítványokat adni nekik,és pont jó arra amire a csendőrséget akarnak.
Prájdot én is betiltanám a nagyfaluban,kint a mezőn táncikálhatnak,ahol nem zavarnak senkit.


És akkor megkapnád a Vona-féle Jobbikot.
 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
25 850
91 315
113
Nekem is szimpatikus a mi Lacink, caak hát olyan kevesek, hogy nagyon. Nem alternatíva, sajnos.
Pedig szükség lenne egy nemzeti radikális pártra! Toroczkai elég jól nyomja, kellene még mellé 3-4 értelmes karakter. Van is ott. Viszont a szokasos radikál jobbos értelmetlen hülyeségeket hagyniuk kellene.
Sokakat taszít, a hülyék nem érnek meg ennyit.
Félve teszem be,rettegve :D ,és csak trollkodás a részemről,hiszen nem tartom élhető létszerveződési formának a demokráciát,megnéztem pár videót,mi mögé álltak be,mekkorát léptek a pár hónap alatt mióta párt lettek,persze mindenki le fogja szarozni őket,mert attól tökkeménycsávó a fotelból,főleg,ha némi arisztokratikus gőggel megfűszerezi :rolleyes: ,de szerintem van kakaó a Toroczkai srácban,még nem árult el semmit,ami mőgé beállt,polgárjenőként is jó,ott lakik a tűzvonalban,nem egy budai villában,én vigyázó szemem rávetem.
Ilyen ötletei vannak,hogy a brüsszeli bíróságok álltal a gyilkosoknak megitélt kártérítéseket a nem kellően puha párna,a kevés élettér,stb miatt ne a gyilkosok kapják szabadulásuk után,hanem az áldozatok,vagy,hogy a degenerált állat belépve a lottózóba,szilánkosra törte az éppen ott tartozkodó nagyfater arcát,ne őt jogvédjék már,hanem akit majdnem megölt,pl.
Meg szibériai bérrabtartás,halálbüntetés vissza állítása,értelmesebb úniós pénz elosztás,csupa fasság.

https://mihazank.hu/

https://www.youtube.com/c/MiHazánkMozgalom/videos

Nekem csak annyi a bajom a,hogy el kellene hagyniuk a cigány szót,és csak mint "bűnözők" gyüjtőnév alatt kellene a dologgal foglalkozni,mert így mindenki egyből rasszizmust kiált.
A halálbüntit nem támogatom,és nincs is realitása.
A bérrabtartást igen.
A csendőrség felállítását sem értem,van rendőrség,azt kell megerősíteni,felszerelni,megfizetni,jogosítványokat adni nekik,és pont jó arra amire a csendőrséget akarnak.
Prájdot én is betiltanám a nagyfaluban,kint a mezőn táncikálhatnak,ahol nem zavarnak senkit.
A ciganytémát nem tudják elhagyni, mert egyszer már nagyot szólt. (jobbik előretörése) Mondjuk megoldást nem kínálnak, de figyelemfelhívásnak jó és ilyenkor lépni kell a kormánynak.
Halálbünti csak Európában tabu, Isten tudja miért... Én ezt is nyomnám!
A bérrabtartás blöffnek tűnik...
A prájdon én már túlvagyok. Már ugy érzem a szervezőknek fontos a cirkusz, így a reklám. Nem csoda, hogy idén is a Szent Koronával provokálnak.

Ahol lenne terük a fiatalok! Kár hogy nincsenek beágyozódva az egyetemeken úgy mint anno a Jobbik. Ez kis misszió is lenne, mert kezd hozzánk is begyűrűzni a nyugati trend és kezdi beszippantani őket a globalista hálózat.
 
  • Tetszik
Reactions: zsolti

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 351
46 156
113
Balázst egy értelmes , számokkal és adatokkal dolgozó és ez alapján véleményt alkotó embernek ismertem meg itt a fórumon (a stílusa az olyan amilyen , de de nagyon nem a hülyék közé tartozik ) erre tátott szájjal rohangál ő is faxerdőben a mainstream média hatására !
Aki tv-t néz napi szinten az az idősebb lakosság +az otthon ülő inaktívak . Na most ha csak a környezetemből indulok ki akiknek ismerem a szokásait azt látom , hogy csak és kizárólag az idióta sorozatokat sugárzó adókat nézik azon belül is az RTL KLUB-ot (mint a fenti ábra is mutatja ) és nem kapcsolnak el a híradóra sem tehát nagy többségük az ország többi tévénézőjével egyetembe valamelyik kereskedelmi csatornát nézi kiemelten pl a már említettet ! De íme egy tételes felsorolás okulásul mindenkinek !

M-diumok-ar-nya-Mo-n.png


Tehát lehet át kellene értékelni az elnyomott hazai média helyzetét !
Azt szeretném kérdezni, hogy ezt te gyüjtötted? o_O
A zoom.hu 1,5 éve megszűnt (elérhető még az oldal, de nem frissül). A hírtv-t visszavették ugye. A blikkről egy cikk. Kuruc.info baloldali? :p:D
A Lánchíd rádió megszűnt. Az ATV-ről ugye most derült ki, hogy már Sanyibá' rendelkezik egy ideje felette. Nagyjából percei vannak a korábbi irányvonalnak...

És akkor még nem beszéltünk a KESMA-ról. A KESMA több mint 55 taggal rendelkezik. (ez valószínüleg nem a végső szám!!!)
És persze ne felejtkezzünk el a teljes Királyi Médiáról (7 tv, 7 rádiót, 5 online hírportálról)
És akkor még nem beszéltünk az MTI-ről, ami ingyenesen biztosít hírügynökségi tevékenységet... :confused:
A hivatalosan nem politizáló - elvileg semleges - médiumok is az Ő "híreit" közvetítik. Egyrészt, mert ingyenes, másrészt, mert ha nem így tesznek, akkor felzabálják őket.
Különben minden stimmel! :rolleyes:
Tehát lehet át kellene értékelni az elnyomott hazai média helyzetét !
Ez tényleg így is van!
 

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
17 950
30 820
113
Félve teszem be,rettegve :D ,és csak trollkodás a részemről,hiszen nem tartom élhető létszerveződési formának a demokráciát,megnéztem pár videót,mi mögé álltak be,mekkorát léptek a pár hónap alatt mióta párt lettek,persze mindenki le fogja szarozni őket,mert attól tökkeménycsávó a fotelból,főleg,ha némi arisztokratikus gőggel megfűszerezi :rolleyes: ,de szerintem van kakaó a Toroczkai srácban,még nem árult el semmit,ami mőgé beállt,polgárjenőként is jó,ott lakik a tűzvonalban,nem egy budai villában,én vigyázó szemem rávetem.
Ilyen ötletei vannak,hogy a brüsszeli bíróságok álltal a gyilkosoknak megitélt kártérítéseket a nem kellően puha párna,a kevés élettér,stb miatt ne a gyilkosok kapják szabadulásuk után,hanem az áldozatok,vagy,hogy a degenerált állat belépve a lottózóba,szilánkosra törte az éppen ott tartozkodó nagyfater arcát,ne őt jogvédjék már,hanem akit majdnem megölt,pl.
Meg szibériai bérrabtartás,halálbüntetés vissza állítása,értelmesebb úniós pénz elosztás,csupa fasság.

https://mihazank.hu/

https://www.youtube.com/c/MiHazánkMozgalom/videos

Nekem csak annyi a bajom a,hogy el kellene hagyniuk a cigány szót,és csak mint "bűnözők" gyüjtőnév alatt kellene a dologgal foglalkozni,mert így mindenki egyből rasszizmust kiált.
A halálbüntit nem támogatom,és nincs is realitása.
A bérrabtartást igen.
A csendőrség felállítását sem értem,van rendőrség,azt kell megerősíteni,felszerelni,megfizetni,jogosítványokat adni nekik,és pont jó arra amire a csendőrséget akarnak.
Prájdot én is betiltanám a nagyfaluban,kint a mezőn táncikálhatnak,ahol nem zavarnak senkit.
Demokrácia egy tág fogalom.Az athéni demokrácia fejlődése(vagy inkább bukása) jol szemlélteti a mai folyamatokat.
A svájci formája meg 700éve működik.Az amerikai formája meg máig jol működik abban a környezetben,amire kitalálták anno,a vidéki amerikában.De láthatóan gondok vannak a rendszerrel a nagyvárosokban.
Én viszont visszahoznám a halálbüntetést is.Aki szándékosan,nyereségvágybol,aljas indokkal ölt,annak helye a biton van.De a fő gond nem maga a halálbüntetés léte,vagy nem léte.Inkább hogy a törvények nem egyenlően érvényesek mindenkire.
Már esment a személyeskedés (nem is te voltál megszólítva de ez mindegy is ) mindenféle tények és érvek nélkül ! Alsó polcos voltál az is maradsz !

Aki ismer az tudja milyen is vagyok , a Mestert tőlem jobban kevesen tisztelik , pont úgy megsirattam mint az édesapámat ! Én meg csak ennyit jegyeznék meg esment !

helyes-r-s2.jpg
pocsékul gépelek.És?Nem vagyok gépirónő.
Folyamatosan személyeskedsz,fölényeskedő ,lekezelő bunkó stilusban irogatsz.Gyanitom,hogy ezt élő szóban nem nagyon engeded meg magadnak,mert qrva gyorsan találkozna a hátsó feled némely kevésbé toleráns hallgatóság bakancsának orrával.
A Mester is nagyon gyorsan kiosztana.Legalábbis azok a karakterek,kiket megformált.
 

Halfdan

Well-Known Member
2019. január 9.
2 046
2 738
113
Kivel legyen érdemi vita? Szanyikapitánnyal? Dobrev Klárával? A rappelgető áruló Vonávál? Gyurcsánnyal, Mesterházival, Csehkatkával, Donáthannával, Hadházival, Fegyőrrel, Bangónéval, Kunhalmival? Távol álljon tőlem hogy mosdassam a fideszt, de nincs tőlük jobb, ez van :(.

Az a probléma h az általad felsorolt alakok a "lakosság" felét képviselik, (a kormánypárt a másik felét). Szerintem kevesen vagyunk hogy, akármelyik feléről csak úgy lemondhatnánk.
 
  • Tetszik
Reactions: LMzek 2.0

Robur

Well-Known Member
2018. április 9.
3 259
5 303
113
Félve teszem be,rettegve :D ,és csak trollkodás a részemről,hiszen nem tartom élhető létszerveződési formának a demokráciát,megnéztem pár videót,mi mögé álltak be,mekkorát léptek a pár hónap alatt mióta párt lettek,persze mindenki le fogja szarozni őket,mert attól tökkeménycsávó a fotelból,főleg,ha némi arisztokratikus gőggel megfűszerezi :rolleyes: ,de szerintem van kakaó a Toroczkai srácban,még nem árult el semmit,ami mőgé beállt,polgárjenőként is jó,ott lakik a tűzvonalban,nem egy budai villában,én vigyázó szemem rávetem.
Ilyen ötletei vannak,hogy a brüsszeli bíróságok álltal a gyilkosoknak megitélt kártérítéseket a nem kellően puha párna,a kevés élettér,stb miatt ne a gyilkosok kapják szabadulásuk után,hanem az áldozatok,vagy,hogy a degenerált állat belépve a lottózóba,szilánkosra törte az éppen ott tartozkodó nagyfater arcát,ne őt jogvédjék már,hanem akit majdnem megölt,pl.
Meg szibériai bérrabtartás,halálbüntetés vissza állítása,értelmesebb úniós pénz elosztás,csupa fasság.

https://mihazank.hu/

https://www.youtube.com/c/MiHazánkMozgalom/videos

Nekem csak annyi a bajom a,hogy el kellene hagyniuk a cigány szót,és csak mint "bűnözők" gyüjtőnév alatt kellene a dologgal foglalkozni,mert így mindenki egyből rasszizmust kiált.
A halálbüntit nem támogatom,és nincs is realitása.
A bérrabtartást igen.
A csendőrség felállítását sem értem,van rendőrség,azt kell megerősíteni,felszerelni,megfizetni,jogosítványokat adni nekik,és pont jó arra amire a csendőrséget akarnak.
Prájdot én is betiltanám a nagyfaluban,kint a mezőn táncikálhatnak,ahol nem zavarnak senkit.
Pfff... A fidesz kis nyilas tagozata. IQ negatív betyárok, agyhalott hülyék és minden egyéb selejtek gyűjtőhelye.
 
  • Tetszik
Reactions: Halfdan and Wilson

ogretankHU

Well-Known Member
2019. december 21.
7 613
26 010
113
Azt szeretném kérdezni, hogy ezt te gyüjtötted? o_O
A zoom.hu 1,5 éve megszűnt (elérhető még az oldal, de nem frissül). A hírtv-t visszavették ugye. A blikkről egy cikk. Kuruc.info baloldali? :p:D
A Lánchíd rádió megszűnt. Az ATV-ről ugye most derült ki, hogy már Sanyibá' rendelkezik egy ideje felette. Nagyjából percei vannak a korábbi irányvonalnak...

És akkor még nem beszéltünk a KESMA-ról. A KESMA több mint 55 taggal rendelkezik. (ez valószínüleg nem a végső szám!!!)
És persze ne felejtkezzünk el a teljes Királyi Médiáról (7 tv, 7 rádiót, 5 online hírportálról)
És akkor még nem beszéltünk az MTI-ről, ami ingyenesen biztosít hírügynökségi tevékenységet... :confused:
A hivatalosan nem politizáló - elvileg semleges - médiumok is az Ő "híreit" közvetítik. Egyrészt, mert ingyenes, másrészt, mert ha nem így tesznek, akkor felzabálják őket.
Különben minden stimmel! :rolleyes:

Ez tényleg így is van!


Gugli legyen a barátod ! Az elsőt bemásoltam de van aktualizált változata amihez ti is pont úgy hozzá tudtok jutni mint én vagy bárki ! Az egykor Jobbik és a hozzá tartozó Kuruc infó ma már ehte ballib Fletó tábor !
 

ogretankHU

Well-Known Member
2019. december 21.
7 613
26 010
113
pocsékul gépelek.És?Nem vagyok gépirónő.
Folyamatosan személyeskedsz,fölényeskedő ,lekezelő bunkó stilusban irogatsz.Gyanitom,hogy ezt élő szóban nem nagyon engeded meg magadnak,mert qrva gyorsan találkozna a hátsó feled némely kevésbé toleráns hallgatóság bakancsának orrával.
A Mester is nagyon gyorsan kiosztana.Legalábbis azok a karakterek,kiket megformált.

Volt már ki vette face to face is a bátorságot de nem én kullogtam el sosem vérző orral ! De nem vagyok szájkarate mester és egy kép többet mond ugye 1000 szónál !

besz-logat-s.jpg
besz-logat-s.jpg
 

migfun

Well-Known Member
2013. május 28.
2 218
4 571
113
Amig van aki megveszi ennyiert addig miert lenne olcsobb au ara? Mennyi a beszerzesi ara ezeknek? Az afat meg csokkentettek 5%- ra es megis emelkedett az ara. Hogy van az hogy mas uzlet tudja adni azt a szalamit 5000ft-ert? Kapitalizmus van, ha megveszik ennyiert akkor ennyi az ara. Jo hogy nem kitalaljatok hogy OV szaladgal a boltokban az arazo pisztollyal...
Szép védelme a be nem vallott inflációnak.
A forint gyengén tartása jó az államnak, de ettől még folyamatos áremelkedést okoz. A statisztikát jól rendben tartja az üzemanyag árának esése, de ettől még minden drágább lett. Hogy ne a szalámit nézzük, az egyik nagyáruházban vett kenyér kilója tavaly óta ~270Ft-ról ~330Ft-ra emelkedett. Az 5%-os áfán csak azok nyertek hosszú távon, akiknek üzlet. Akik 27%-ot igényelnek vissza/számolnak el a megvett dolgok után, de csak 5%-ot kell befizetniük a bevétel után...
Az élelmiszer-árak átlagosan fél év alatt elérték az adótartalon csökkentése előtti szintjüket. Azóta meg nőttek tovább...