Visszajelzések és javaslatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
Amúgy te mindig itt fogsz toporzékolni, ahányszor csak nem értünk veled egyet? Ott van a moderátor értesítése, vagy akár az ignore gomb is, ha ennyire nem tudod elviselni mások véleményét.

No comment... :D:cool: (most toporzékolhatsz tovább nyugodtan ;))

Tank úr már a beszélgetőben is "odatett egy kupaccal" :rolleyes::) Biztos emelkedik délután is a "légnyomás" arrafelé...
Amúgy bárhova is írtam volna, ezek mindenhova jönnének utánam. Én meg ezért nem fogom lezárni a nickem 7 lakattal. Aki akar az majd takarít utánuk amerre járnak.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 027
66 479
113
No comment... :D:cool: (most toporzékolhatsz tovább nyugodtan ;))

Tank úr már a beszélgetőben is "odatett egy kupaccal" :rolleyes::) Biztos emelkedik délután is a "légnyomás" arrafelé...
Amúgy bárhova is írtam volna, ezek mindenhova jönnének utánam. Én meg ezért nem fogom lezárni a nickem 7 lakattal. Aki akar az majd takarít utánuk amerre járnak.

Hozz létre magadnak egy safe place topikot és húzódj be oda egyedül. :D
 
  • Tetszik
Reactions: Shektor11

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
Fórummotorral kapcsolatos észrevétel.

Kissé "zavart érzek az erőben" a fórummotor kapcsán. Olyan topicról küld értesítést, amit SOHA nem jelöltem követésre. Direkt ránéztem, és semmilyen értesítési opcióm nincs ehhez a topichoz. Mellékelek egy képet is, hogy vizuálisan jobban szemrevételezhető legyen "a zavar az erőben". :)

8802020_08_17_hibas_ertes.jpg


Ami a javítását illeti a hibának AZT NEM SZERETNÉM KÉRNI !!! :) Inkább azt szeretném, ha az ilyenek helyett az új motorra történő átállásra lenne összpontosítva minden elérhető erőforrás a technikai oldalon. Arról is érdeklődnék ha már így adódott, hogy mikor várható a motor cseréje, vagy hallhatunk-e valami információt arról, jelenleg mi hátráltatja a cserét. Tudom hogy nem egyszerű a feladat, és rengeteg kérdés lehet ami megakaszthatja. Most pedig nyár van, "Holiday" idő, szóval nem is várom azt hogy valaki ilyenkor ebbe ássa bele magát, tehát én nyugodtan várom, mikorra lesz kész a helyzet, cserélhető a motor. Csak szeretnék hallani valamennyit róla, hol tart a dolog jelenleg, mi az ami akasztja a folyamatot.
Üdv. Leonidas
 

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
Fórummotorral kapcsolatos észrevétel.

Kissé "zavart érzek az erőben" a fórummotor kapcsán. Olyan topicról küld értesítést, amit SOHA nem jelöltem követésre. Direkt ránéztem, és semmilyen értesítési opcióm nincs ehhez a topichoz. Mellékelek egy képet is, hogy vizuálisan jobban szemrevételezhető legyen "a zavar az erőben". :)

8802020_08_17_hibas_ertes.jpg


Ami a javítását illeti a hibának AZT NEM SZERETNÉM KÉRNI !!! :) Inkább azt szeretném, ha az ilyenek helyett az új motorra történő átállásra lenne összpontosítva minden elérhető erőforrás a technikai oldalon. Arról is érdeklődnék ha már így adódott, hogy mikor várható a motor cseréje, vagy hallhatunk-e valami információt arról, jelenleg mi hátráltatja a cserét. Tudom hogy nem egyszerű a feladat, és rengeteg kérdés lehet ami megakaszthatja. Most pedig nyár van, "Holiday" idő, szóval nem is várom azt hogy valaki ilyenkor ebbe ássa bele magát, tehát én nyugodtan várom, mikorra lesz kész a helyzet, cserélhető a motor. Csak szeretnék hallani valamennyit róla, hol tart a dolog jelenleg, mi az ami akasztja a folyamatot.
Üdv. Leonidas

Időközben megtaláltam, hogy miért küldött értesítést a fórummotor. (nem kerestem, csak a gyanú miatt megnéztem, hátha én csináltam valamit oda korábban, bejött a megérzés) A "Követett fórumok"-nál volt bejelölve a "Tüzérség, nehézfegyverzet, egyéb taktikai fegyvere" téma, így azért küldött értesítést. Amúgy én nem használom ezt az opciós értesítést, bár biztos hogy én jelöltem be, lehet próbáltam csak a működését és úgy maradt. Én csak a "Követett témák"-at használom értesítésekre. Szóval üzenem Tcat-nak hogy hibás volt a diagnózisom, de azért az új fórummotorra való érdeklődésemet azt továbbra is fenntartanám. Egyébként ha már az értesítéseknél tartok, nem mindig szokott küldeni a "Követett témák"-ban felsoroltakra üzenetet a motor, de itt inkább valami beállítási problémára gyanakodnék, mint sem hibára. Némely topic időnként átmenetileg kiesik az értesítések közül, de ha megnézem, vagy írok bele, attól kezdve megint jönnek az értesítések rendesen abból a topicból is. Na mindegy, ezzel sem kéne foglalkozni, inkább az új fórummotor lenne a lényeges, ha lehetséges szeptemberben. (mondjuk lehet hogy a végére lenne csak, de az nem lényeg)
 
M

molnibalage

Guest
Nah, a videózás miatt a repteljesítményes cikket sanszosan törlöm.
Vagy más lesz, nem sok összehasonítás, de eredeti formájában biztosan nem csinálom meg. Annyira nem látom értelmét és nincs rá erőm, hogy erre szánjak időt.
 

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 847
18 961
113
Your post in the thread [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa was deleted. Reason: BELPOLBŰNÖZÉST abbahagyni!!!

Mivel nem tudom mi lett törölve, és nem érzem, hogy bármi olyat írtam volna ami indokolná ezt, ezért nem hiszem, hogy ez így abba tud maradni... Tudjátok a nevelésnél a jutalmazás és a büntetés célszerűen összekapcsolódik a jótettel/bűntettel, hogy a visszacsatolás működni tudjon...
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 188
13 468
113
Mivel nem tudom mi lett törölve, és nem érzem, hogy bármi olyat írtam volna ami indokolná ezt, ezért nem hiszem, hogy ez így abba tud maradni... Tudjátok a nevelésnél a jutalmazás és a büntetés célszerűen összekapcsolódik a jótettel/bűntettel, hogy a visszacsatolás működni tudjon...
Semmi különös :"Szerintem valamelyik fórumtárs lesz!", csak reagáltál egy kommentre és az is benne volt a te kommentedbe. Ment a levesbe a másikkal együtt. Az meg egy azonnalis cikk volt belpol tartalommal.
 

FilcTroll

Well-Known Member
2017. december 18.
1 757
4 687
113
Semmi különös :"Szerintem valamelyik fórumtárs lesz!", csak reagáltál egy kommentre és az is benne volt a te kommentedbe. Ment a levesbe a másikkal együtt. Az meg egy azonnalis cikk volt belpol tartalommal.
Igen, többen jártunk így a momentumos lmbtq ügyekre reagálva. Én is általános (nem belpol) kérdést tettem fel ennek kapcsán, de belpolbűnözés-prevencióként belefér. :D
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 188
13 468
113
Jobb még csírájában kigyomlálni a BELPOLBŰNÖZÉST!!!
Mielőtt még teljesen elharapozódik.
:hadonaszos:
 
  • Tetszik
Reactions: arcas

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
16 934
53 513
113
Sztem nem, mert elég normális a fórum hangneme. De mind1, csak 1 5let volt.



Szerintem, mivel ez nem egy oligarhák által létrehozott, támogatott fórum, ezért nincsenek teljes munkaidos moderátorok, így nem lehetséges 0-24-ben figyelni a T. Fórumozókat, és jól kitakarítani utánuk rogvest a kakeszt, hanem társadalmi munkában végzik ezt a tevékenységet, pont nem hiányzik nekik egy belpol fórum, ahová pár nap alatt kis hazánk összes politikai trollja idetalálna, napi 80 oldal anyázás, hulyézés, egymás torkán a véleményt akkor is lenyomkodás, stb folyna erosen.
 

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 027
113
Azért normális, mert Mackensen takarít. Amúgy tényleg 3 nap alatt anyázásba csap át.
Akkor az anyázót kell kivágni, nem a témát amiről esetleg többen is szivesen és normálisan írogatnak. Ha valaki kutat mérgez akkor a kútmérgezőt kell kiherélni, nem az ivásról leszoktatni szomjasokat.
 
Status
Not open for further replies.