1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Összefoglaló a légi harcászatról és légvédelmi eszközökről

Diskurzus a(z) 'Egyéb katonai repüléssel, légi harcászattal kapcso' témában - DrStrangelove által indítva @ 2010. szeptember 3..

1. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

A következőt lehet, hogy abban írom meg, de ez kényelmegesebb lesz ebben megcsinálni. Csak idegesítő, hogy 2 óra arra megy el, hogy formázgassam, amit már egyszer megcsináltam.

2. Veér István

Veér István Well-Known Member

Az alapstílusokat törölni én sem tudom, de van egy "eltávolítás a stílusok gyűjteményéből" opció a stílus listázó ablakban, amivel a gyorsmenüből eltűnnek.

Nézzed meg a helpet, komolyan. Egyfelől meglepően jó, másfelől jobban megéri 1 órát az ilyen apró idegesítő dolgok felszámolására szánni, mint folyamatosan kerülgetni és idegesíteni magad.

A verziókövetőt meg komolyan ajánlom, bár abba külön bele kell tanulni.

3. weasel007

weasel007 Well-Known Member

http://index.hu/tech/2016/08/24/atirja_a_geneket_a_microsoft_excel/
    másokat is megviccel az office :)

4. molnibalage

Na, sikerült némi lendületet gyűjteni. Az egyik legnehezebben megírható résszel sikerült haladni. Ha az megvan, akkor utána már könnyebben írható részek jönnek.

5. molnibalage

Új borítóterv.
    Hogyan lehet a PS-sel megcsinálni azt, hogy a két alsó kép között halványodás legyen aztán valamiféle színátmenet? Vagy jobb lenne oda is egy darab kép?

6. molnibalage

7. emel

emel Well-Known Member

Nekem jobban tetszik ez, nincs annyira elaprózva a felület, DE felülre mindenképpen az F-15-öt, lentre meg az irányítóközpontot tenném (kerüljön minden a saját helyére :).

8. molnibalage

Az operátoros kép egy Ticonderonga központi vezérlője még a hidegháborúból. Hétvégén még teszek fel néhány csiszolt változatot. Az elrendezés azért lett ilyen, mert a fő téma a repülők, de a másik kettő fogja úgymond keretbe, mert ezek tartják kordában őket. :)

9. kelepisti

kelepisti Well-Known Member

Véleményem szerint a három sávra osztott második változat a jó. Én ezt raknám be, és befűzve első lapot laminálva könyvként is fogom kezelni :)

10. ghostrider

ghostrider Well-Known Member

11. misinator

misinator Well-Known Member

A Mirage 2000 miért nem fért bele az úgynevezett negyedik generációs gépek csoportjába?

12. joker

joker Well-Known Member

Az 5. gen kínai vasak is lemaradtak.

13. molnibalage

Ott téved az ábra. A MiG-31 is "csak" elektronikailag, mert repteljesíménybe nem az, bár ezt senki nem is várta el tőle.

14. arbalest

arbalest Well-Known Member

A Me-262 is lemaradt.

15. molnibalage

Ez eddigi használt szemkímélő háttér helyett esetleg milyen egyéb háttér vagy háttérszínt szeretne a közösség?

16. dudi

dudi Well-Known Member

Az a kékeszöld amit az oroszok használtak az nyugtatja a szemet. ;)

17. molnibalage

Be tudod tenni a kokrét színt? Mert pipettával akkor PS-ben pontosan átemelem a színt.

18. dudi

dudi Well-Known Member

19. ghostrider

ghostrider Well-Known Member

20. bolneroll

bolneroll Active Member

Az F4D1 Skyray nekem teljesen kimaradt az ismert gépek köréből.

ghostrider and fishbed like this.

Ezen oldal megosztása