1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

A Csatahajók múltja, és esetleges jövője

Diskurzus a(z) 'Egyéb haditengerészettel kapcsolatos témák' témában - fip7 által indítva @ 2017. május 31..

?

Szerintetek lesznek-e újra csatahajó osztályba tartozó hadihajók?

1. Igen

16,7%
  2. Nem

58,8%
  3. A repülőgép hordozó a jelen és a jövő

13,2%
  4. A Zumwalt-é és az LCS osztályú hajóké a jövő

11,4%
  1. dudi

dudi Well-Known Member

Ami acelmonstrumon volt szabadon letölthető az fizetős?

Negan likes this.
  2. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

3. dudi

dudi Well-Known Member

4. Negan

Negan Well-Known Member

Az nem fizetős.A fizetős könyv különben annak egy bővitett változata.(ha jol emlékszem,két cikk volt az orosz-japán háborúrol,és a könyv a két cikk szintézise volt kibővitve)
    A német II. vh-s csatahajókról is csinált egy könyvet,de azt nem vettem meg.
    Én kifejezetten kedvelem azokat a cikkeit,amik a hadműveleti-stratégiai helyzetet is kifejti.Még a politikai kirohanásait is beleértve:cool:(talán mert sok tekintetben hasonló állásponton vagyok)

5. molnibalage

BJani, jani22 and Negan like this.
  6. arbalest

arbalest Well-Known Member

1882-es technika a nehézágyúk újra töltésére az HMS Colossus fedélzetén (305 mm-esek) . Lassú és nehézkes folyamat volt, ugyanakkor zseniális is a maga idején.

7. arbalest

arbalest Well-Known Member

Itt pedig a belső felépítése, géptermek, kazántér, lőszerraktárak, szénbunkerek, a lőszerek és kivető töltetek útja a lövegekig.

fishbed, Rotten878 and molnibalage like this.
  8. hendrick

hendrick Active Member

Ez egy régi fehér bálnám, mert sok helyen említik, de a legleíróbb eddig számomra a Kennedy könyv volt, funkcionális laikus leírással, bármilyen technikai részlet nélkül.

9. molnibalage

Ezen oldal megosztása