1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

A magyar haderő lehetséges fejlesztési irányai

Diskurzus a(z) 'Magyar vonatkozású hírek, elemzések' témában - desertfox által indítva @ 2013. január 21..

1. tindalos

tindalos Well-Known Member

silurusglanis and honved like this.
  2. Sharid

Sharid Well-Known Member

hát..ahogy olvasom lesz Mi-24-ünk migráncsriogatásra. Horrribilis üzemeltetési költségért. Csak jó idős képességekkel. Már csak szólni kell a vándoroknak, hogy csak nappal, jó látási viszonyok között jöjjnek:(((

(bár olvasom a pirézek új rakétaelhárító rendszert vesznek..)

más ..444 és tsai... tessék megtanulni a sorok között olvasni.
    abból a szar cikkből is lejön a felső vezetés iránti korlátlan szervilizmus, az ostobaság, a hozzá nem értés, a töketlenség, minden oldalról..

na most ilyen környezetben érdemi haderőreformról álmodni...

3. arcas

arcas Well-Known Member

Napiagyf.sz:

Az ellenzéki ballib média milyen vezérlésű, automata?

Pal likes this.
  4. Sharid

Sharid Well-Known Member

on
    Nem, utasításra működik. de most baj van, mert eltart egy ideig amig a HAARP agysugárzót átviszik Jeruzsálembe.
    Az volt a terv megemelik, és a Föld elforog alatta, de ugye kiderült, a Föld lapos....
    off

5. arcas

arcas Well-Known Member

Bakker, most mindenki oda fog költözni, mert a világ közepe? :p Ha tudsz óccóo ingatlant valami nyugisabb negyedben szólj kérlek ;)

6. Sharid

Sharid Well-Known Member

Túl sok ott a pingvin, és baromira szigorúak az építési előírások.
    TEl-Aviv a bulis hely.

7. Pal

Pal Well-Known Member

mi az a pingvin?

8. tonyo

tonyo Well-Known Member

Na most lehet tippelni hogy tényleg az ezredik vagy csak ő is egy "PR" önkéntes.

Megj: Nálunk a létszám december 11 körül lesz meg 8? talán 10-12 fő?

9. tonyo

tonyo Well-Known Member

Találós kérdés: Na mi az amit a nőknek az iszlám előírás szerint hordani kell :D

marton and Matróz Kommandó like this.
  10. danielblack

danielblack Well-Known Member

Megjegyzem, hogy a debreceni század majdnem feltöltődött a jelentkezési számokat tekintve, így a Debreceni Egyetem diákjainak külön egyetemi század kerül felállításra. A kiképzésünk egybe lesz nyáron, a vizsgaidőszakon kívűl.

blitzkrieg, marton and tonyo like this.
  11. kaktusz

kaktusz Active Member

"uborka"? :D

tonyo likes this.
  12. kaktusz

kaktusz Active Member

Ha mondjuk én le vagyok százalékolva, van értelme vajon jelentkezni? Vagy teljesen esélytelen?

13. tonyo

tonyo Well-Known Member

Na ez már jó hír!

danielblack likes this.
  14. Pal

Pal Well-Known Member

Ja, tenyleg, koszi.:)

15. danielblack

danielblack Well-Known Member

Állítólag van, ha képes vagy mozogni. Van aki vassal a lábában, vagy problémamenteses összeforrt gerinctöréssel megy.

16. kaktusz

kaktusz Active Member

Oh.. azzal szerencsére nincs gondom, csak volt nemi sejtburjánzásom egy kis áttéttel, s egy elég szép nagy műtétem, de ezek szerint akkor még van remény...

danielblack and antigonosz like this.
  17. zeal

zeal Well-Known Member

Ha gyogyult vagy akkor az mar a mult. 1-2 evbe beletelik mire ki lehet jelenteni, de par kontrollvizsgalat es negativ eredmeny utan mehetsz szabadon amerre akarsz. ;)

danielblack, tonyo and kaktusz like this.
  18. dudi

dudi Well-Known Member

El sem tudod képzelni,hogy milyen egészségi állapotú emberek jöttek vissza a 16%-ért anno.Köztük te ezzel a problémával az egészségesebbjéhez tartoznál szóval jelentkezz bátran.

danielblack and kaktusz like this.
  19. szuvorov

szuvorov Well-Known Member

Ha ÖTT akarsz lenni akkor nyugodtan. Oda a II. tipusú orvosi alkalmassági kell, annak meg bőven megfelelsz!
    Volt akit operált térddel vettek fel.

20. tonyo

tonyo Well-Known Member

Nekem vísszérműtéttem volt. A munkahelyi állás jótékony hatása. Hozzáteszem azt is hogy 18 évesen már 3 műszakba jártam. Sajnos akkoriban ezt a hozta a sors. A lényeg bevittem a papírokat és mivel írták hogy másodfokú van az ÖTT ez arra kis időre tökéletesen megfelel. Ha munkahelyem oké (vérmes egy üzemorvosunk van :) ) Hozzáteszem nem ha nem hanyagolja el az ember magát bármilyen műtét után,sztem ha kisebb mértékben is de ugyanolyan életet élhet előtte mint utána. Én pl okárét ha nem is minden nap a munka miatt de két három kört lefutok a háztömbek között. Egy kör kb 400-450 méter. Jó teszt a keringésnek Egyébként saját tapasztalatom de szerintem a többieké is. Aki sportol vagy nagy arányú fizikai megterhelés pl nehéz munka éri a testét,szervezetét az előbb utóbb megmutatja a fogát az emberen.Sérv,kopás stb formában. Elég ha csak szétnézzünk az ismeretségi körünkben. A fater 15 évig tekézett versenyszerűen. Meg is látszott a térdén rendesen.:(

Ezen oldal megosztása