1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

A magyar haderő lehetséges fejlesztési irányai

Diskurzus a(z) 'Magyar vonatkozású hírek, elemzések' témában - desertfox által indítva @ 2013. január 21..

1. Akkor ez kamu?

https://www.haborumuveszete.hu/mind...g-29-esek-utan-harci-helikopterek-erkezhetnek

2. borisz

borisz Well-Known Member

Az S-300 az valami belarusz örökség lesz. Ugyan onnan MiG-29-esek is.

3. arcas

arcas Well-Known Member

A sima TIE-ben a bátrak ültek, ...az Interceptorban meg azok akik már túléltek egy csatát a simával :D

fip7 and arbalest like this.
  4. Anti

Anti Active Member

Pompeo látogatásnál 12 pontos beszerzésről beszéltek vagy csak én emlékszem rosszul?

5. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Érdekes, érdekes. Egyszer majd csak bevonulnak és minden honvéd kezéből kiveszik a fegyvert és hazaparancsolják őket. Így könnyebb megszállni? Vagy szerveznek egy kis határ menti csetepatét Magyarország és valaki szomszéd közt, majd megsegítenek a békét és demokráciát fenntartani egy ideiglenes kormánnyal?

borisz likes this.
  6. dudi

dudi Well-Known Member

Ezt most úgy mondod mintha nem tudnák ezt megtenni bármikor amikor akarják,ha van szerződés ha nincs.

Inkább az az érdekes,hogy olyan hülyeségeket tudtok összehordani mintha nem is ezen a világon élnétek.

Pocok75, Robur and alfa74 like this.
  7. zsolti

zsolti Well-Known Member

Mire gondolsz?

8. dudi

dudi Well-Known Member

Arra hogy van aki szerint az a nyomorult szerződés változtat bármin is.Az nem más mint egy bürökratikus semmi.Ha az USA azt mondja,hogy márpedig holnap megszavazzátok a reptérhasználatot akkor holnap megszavazzuk.Az a szerződés csak egy gesztus,hogy azt gondoljuk,hogy van beleszólásunk.Amígy NATO tagok vagyunk úgy táncolunk ahogy az USA fütyül,ha kilépünk akkor meg úgy ahogy az oroszok vagy a kínaiak attól függően,hogy ki lesz az új barátunk...

Sulaco likes this.
  9. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Ragad ránk pár dolog a magyar fősodratú médiából... :)

10. blogen

blogen Well-Known Member

Az ilyen megnyilatkozások erősítik azokat a kétségeket, ami szerint a szolnokiak nem biztos, hogy harcolnának a hazáért az USA megszálló csapatai ellen adott esetben. Mintha fejben már elvesztettétek volna ezt a csatát!

antigonosz likes this.
  11. Anti

Anti Active Member

Amit a Leo 2 oldalon művel az már diagnózis.

De legalább tudjuk hogy nem bot, ilyen rosszmájú algoritmus nem létezhet :)

12. dudi

dudi Well-Known Member

Milyen csatát te szerencsétlen?Olyan hülyeségek kavarognak a fejedben,hogy az valami elképzelhetetlen.Semmilyen csatáról vagy háborúról nem beszél senki!Nem lenne csata,nem lenne háború mert nem jutna el addig a dolog.Annyi történne,hogy az aktuális barátunk(amíg NATO tagok vagyunk az USA) azt mondná,hogy kell a reptér mi meg azt mondák,hogy tessék itt van.Ennyi történne.Csak a te teljesen elborult elmédben létezik más forgatókönyv!!!

therob, Robur and Sulaco like this.
  13. zsolti

zsolti Well-Known Member

Én azért ezt nem így látom teljesen. Értem hogy mit és miért írsz, de azért na...

14. papajoe

papajoe Well-Known Member

Itthon vagyok, sűrű a programom,500 pár hsz-el elmaradtam,vettünk valamit a Pompeo sráctól?

15. dudi

dudi Well-Known Member

A kétségeidet meg kikérem magamnak!Nem ismersz senkit akiről megnyilvánulsz nem tudsz róluk semmit!Csak egy hülyegyerek vagy aki a saját hülyeségeit mantrázza a totálisan elborult világnézetéből kiindulva.

16. dudi

dudi Well-Known Member

Nem tudjuk mert nem mondták meg.

17. hana

hana Active Member

Max könnyes búcsút vettünk tőle...
    Meg tárgyalunk NASAMS 2 ről talán.

18. dudi

dudi Well-Known Member

Elfogadom,hogy nem értesz egyet velem csak azt nem tudom,hogy mire alapozod.Mire alapozod azt,hogy van más reális a gyakorlatban bekövetkezhető forgatókönyv arra az esere,ha az USA egy háborújához kellene Kecskemét.Szerinted az realitás,hogy az USA azt mondja,hogy kell Kecsó egy háborúhoz mi meg azt mondjuk,hogy nem és akkor nem adjuk oda?

19. tomsinner

tomsinner Well-Known Member

Miért nem így van? Ha háborúzni akarnak az oroszok ellen, mi nem mondhatjuk, hogy nem asszisztálunk ehhez?

Spartan.asfv, megazez, fip7 and 3 others like this.

Ezen oldal megosztása