1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

A magyar haderő lehetséges fejlesztési irányai

Diskurzus a(z) 'Magyar vonatkozású hírek, elemzések' témában - desertfox által indítva @ 2013. január 21..

1. szuvorov

szuvorov Well-Known Member

A cikk szerint három, szerintem is...:D

rappali_, arcas and blogen like this.
  2. K.Atti63

K.Atti63 Member

Azt nem tudom elképzelni, hogy egyet vennénk. Vagy ha mégis akkor vennének mellé 2db kisebbet. C27 vagy C295. Ha esetleg két darabot veszünk, szerintem a mellé is kéne egy kisebb gép, mert én valahogy nem bírom elképzelni, hogy 3-at vegyünk, vagy ha mégis az lesz, szerintem igen csupasz gépek lesznek. Csak a leg- legfontosabbak lesznek benne.

3. megazez

megazez Well-Known Member

Hát akkor jöhet egy kis konteó a kc miatt :D
    Ugyebár kell nekünk kerekes ifv/apc is, ugyebár a kc390 elvisz 1 patria 8x8-at, szerintetek a következő bejelentés lehet az előbb említett jármű?

rappali_ likes this.
  4. Centurio

Centurio Well-Known Member

Ne kapkodjuk el! Hivatalosan még ez sem lett bejelentve.:D

Kishuszár, rappali_ and megazez like this.
  5. megazez

Tudod itt a fórumon volt egy egyirányú a kormány tudta nélküli megegyezés a kormánnyal, hogy húsvétkor/környékén is lesz bejelentés :D Ezt a kormány elmulasztotta így tolni kell feléjük most minden konteót :) :hadonaszos:

6. Centurio

Centurio Well-Known Member

:D
    Egyébként az, hogy nincs bejelentés nem feltétlenül egyenlő azzal, hogy nincs szerződés.:rolleyes:

7. fedett_mókus

fedett_mókus Well-Known Member

Hey , nana :D

Centurio likes this.
  8. arcas

arcas Well-Known Member

Erre nem mertem like-ot adni...,pont én...:p

Centurio and fedett_mókus like this.
  9. SilvioD

SilvioD Well-Known Member

10. tonyo

tonyo Well-Known Member

Álom,édes álom :) Ez inkább gazdasági lesz. Főként autóipari szerintem.

fedett_mókus likes this.
  11. blogen

blogen Well-Known Member

Kizárólag politikai jellegű bejelentés jöhet szóba a rendezvény jellegéből adódóan és tekintve az eredeti eseményt, mégcsak nem is fog feltétlen Magyarországhoz kötődni, hanem az európai integrációról fog szólni!

12. SilvioD

Attól függ ki lesz az öt-öt kormytag akik részt vesznek a másfél órás tárgyaláson. Itt sztem aláírások is lesznek, ha ekkora csapattal mennek. Benkőnek mi a hétfői programja?

13. Schurrer

Schurrer Well-Known Member

Szerintem is, talán a BMW.

14. megazez

BMW-t már bejelentették, szerintem nem fogják még 1x elmondani ugyan azt.

arcas and SilvioD like this.
  15. SilvioD

Lehet osszekötik az évfordulót a pragmatikus megállapodásokkal. Úgyis utálják egymást legalább nem kell még egyszer összefutni. Csak a német Himnuszt hanyagoljuk, mert a Banya megint rosszul lesz és ugranak a Pumák. :D

svajcibeka and arcas like this.
  16. Schurrer

Schurrer Well-Known Member

De aztán alaposan elhallgatták, most lehet tutira bejelenteni. Esetleg én még egy gázvezetékkel kapcsolatos bejelentést is el tudok képzelni.

17. SilvioD

Egyébként a kormányunk politikája alapján minden katonai beszerzés mögött van gazdasági megállapodás is. Jó példa a BMW és a Leo csomag.

18. megazez

Nem lehet, hogy idehozzák a csehek helyett az ifv üzemet?
    Gazdasági vonzat pipa.
    Katonai vonzat pipa.

19. blogen

blogen Well-Known Member

Nincs német szereplő jelenleg a magyar vezetékügyekben érintett országok között. Az Északi-áramlat (orosz gázexport a németeken keresztül) nekünk csak végső vészmegoldása, ha a balkáni projektek elhúzódnának.

20. SilvioD

Ehhez minimum még 10.000 migránst is be kellene fogadnunk. :confused:

Ezen oldal megosztása