1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

A magyar haderő lehetséges fejlesztési irányai

Diskurzus a(z) 'Magyar vonatkozású hírek, elemzések' témában - desertfox által indítva @ 2013. január 21..

1. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Nem hiszem, mevel a csatlakozoja meglepodnek ha stimmelne a leoba. Raadasul eleg kopottak mar. Tudtommal a harckocsival egyutt vannak, annak felszerelesi resze. A leonak nyilvan mas tipus van, nato kompatitibilis. A harckocsizok hogy fogadtak hogy nem lesz fekete ruha? Ha jol tudom fekete barett sincs mar nekik.

2. antigonosz

80-100? :D

blogen likes this.
  3. blogen

blogen Well-Known Member

Ha engem kérdezne valaki, akkor az Attila gépesített hadosztálynak 88 harckocsival kellene kivonulnia az éves nagy manővergyakorlatára, amit jövőre az Árpád hadosztálynak kellene követnie. :hadonaszos:

4. antigonosz

Jah, csak ki ne fogyjon a benzin, meg defekt se legyen. De amugy igen.

SilvioD likes this.
  5. blogen

blogen Well-Known Member

A kőkorba a globális atomháború után fogunk visszatérni. De azt a háborút is robbanómotoros járművekkel fogjuk megvívni!

6. pöcshuszár

pöcshuszár Well-Known Member

A fekete barett alap. Az ezredes is abban volt.
    A lengyeleknél ez a párnázott fejvédő van, csak mintha bőr lenne.

A németeknél meg talán kevlár, de mintha láttam volna ott is párnázottat. De asszem náluk ugyan az van, mint a svédeknél. Ez egy érdekes megoldás, mert a sisak 2 rétegű. A "puha" fejvédővel egybe van építve a füles, és arra lehet rárakni a kemény sisakot, ha szükséges.

antigonosz likes this.
  7. dudi

dudi Well-Known Member

Mármintva svédeknél van ugyan az mint a németeknél...Nem a németek vettek tankot a svédektől hanem fordítva.

borisz, Python and SilvioD like this.
  8. SilvioD

SilvioD Well-Known Member

Arról nem beszélt mik a haderőfejlesztési terveik, ha újra kormányra kerülnének? Csak hogy lássuk az alternativát. :p

9. pöcshuszár

Háát van ilyenből sokféle:
    Patenttal lehet rögzíteni a külső kevlár héjat. A svéd szerintem ránézésre más márka....

10. rappali_

rappali_ Well-Known Member

Falconhoz ez+az?

Más: történik egy két -szerintem- pozitív dolog; a vízfej régi "jó" törzse leépítésben és számos józan gondolkodású 30-40-es srác helyükre emelése folyik. Ennek kapcsán ráadásul még szakszerűnek tűnő döntés is születik beszerzések-fejlesztések terén. Kezdem elhinni, hogy lesz haderőnk, ami korszerű. Mit tudtok a +2 Mi-24 felújításról (opciós tétel volt talán)?

Kishuszár and marton like this.
  11. krisss

krisss Well-Known Member

Olyan gatya állapotban voltak a gépek, hogy inkább hagyták a fenébe.

12. Parapitecus

Parapitecus Active Member

Milyen Falconhoz ez+az-ra gondoltál?

13. Parapitecus

Parapitecus Active Member

14. pöcshuszár

Új hifi rendszer? :p:D
    Music in the Air
    Bár az "kilátszana"...

Kishuszár, fedett_mókus and zeal like this.
  15. tindalos

tindalos Well-Known Member

Egyelőre nincs info új szerelőről, a régit használjuk.

16. Terminator

Terminator Well-Known Member

:D

17. Schurrer

Schurrer Well-Known Member

Köszönöm a parttalan segítséget. Amúgy valójában Németh Sziszi, a Hír tévén mondta, hogy egy izraeli eszközt is sikerült beszerezni tudomása szerint. :D

18. fedett_mókus

fedett_mókus Well-Known Member

:eek::eek::eek::eek::eek: vajon mi lehet az????? :eek: :)p:D:rolleyes::rolleyes:)

19. Ocses

Ocses Well-Known Member

Ezt tudod, vagy gondolod?

Szolnok,Debrecen,Hódmező vagy Tata kapott már?
    Külszolgálatban van?

20. fedett_mókus

fedett_mókus Well-Known Member

én úgy tudtam hogy a zsidók elég jó bőrbelsőt is csinálnak olyan fa berakással hogy megzavarodsz , jöhetnek a luxus "csapatszállítók" , a katonáinknak mindent ;)

pöcshuszár likes this.

Ezen oldal megosztása