1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

A magyar haderő lehetséges fejlesztési irányai

Diskurzus a(z) 'Magyar vonatkozású hírek, elemzések' témában - desertfox által indítva @ 2013. január 21..

1. dudi

dudi Well-Known Member

Miért kéne neki felelni egész konkrétan?
    Elkerülte a hozzád intézett kérdésem a figyelmed.
    Az,hogy reálisan elmondja a magyar valóságot (és nem azt a faszságot mantrázza,hogy mindenben mi vagyunk a legjobbak csak mindig mindenki ellenünk van és csak ezért szar nekünk nem pedig azért mert mi tesszük szarrá jórészt)még nem lesz kevésbé magyar mint az aki a könnygáztól az arcmaszknak használt zászlóba fújja taknyát vagy minden elképzelhető helyre nagy Magyarországot tetováltat.

Kishuszár, Masztiff, Loken and 8 others like this.
  2. igaziigaz

igaziigaz Active Member

Ami még lemaradt.

A fenti kommentembe erre utaltam csak a pöcshuszár nevéhez méltóan nem tud gondolkodni.
    Régen a Gestapo szinte mindent tudod az SS-ről és a sima német hadseregről is, ez nem volt másként a magyaroknál sem. Volt 1-2 esett, hogy egy kém egy ideig tudta palástolni ki igazából, de mindig voltak feljegyzések ki milyen beállítottságú még azoknál is akik azt hitték tudják palástolni a gondolataikat.
    Szóval az elhárítás 100% tudja itt ki kommentel és miket írkál és ha jönne egy bajszos magyar vezetés akkor lehet elővennék az itteni bakákat. Gondolni kellene a jövőre XD

3. Parapitecus

Parapitecus Active Member

Államtitkár korában sem volt szakértő, aki akkoriban a közelében dolgozott tud véleményt írni Ágika "szakértelméről".

Loken and Ocses like this.
  4. dudi

dudi Well-Known Member

Ne gondold azt,hogy valaha is elvakult félhülyék fogják vezetni ezt az országot.

5. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

PR tali volt. 70% nincs a felso tizezerbol, 10% ha van a helyi felso 10000-bol. Ezeknek vannak fullajtarjai, emberei a vadaszok kozul ami a letszam 70%-at viszi. Ehhez hozzajon meg hogy tarsasagonkent vagy 5 klikk van amik moge ezek betomorulnek a pénzt es befolyasos vadaszok moge.

honved likes this.
  6. fenntartható fejlövés

fenntartható fejlövés Well-Known Member

Biztos vagyok benne, hogy kihátrálnak. És ne csak a politikusok nyilatkozatait nézzük, hanem a ballib hírcsatornákat is, amik a szerencsétlen politikusaik helyett tematizálják a bal oldal közgondolkodását. És ugye emlékszünk az index AMRAAM-cikkére?

Loken, anonim999, arcas and 2 others like this.
  7. igaziigaz

igaziigaz Active Member

Terelsz. Ha szimplán kritizálás lenne az szódával elmegy kategória. De mint írtam a szomszéd istenitése megy hamisan ami kimeríti a hazaárulás és felforgatás vádját.
    Többször volt már bizonyítva, hogy hamis ami a románokról, szlovákokról itt a htkan beállítanak és eltulzott magyarelleneség is hamis és aljas a magyarokkal szemben ami itt megy sokszor.
    Akkor nem lenne magyarellenes ha olyan kommentek lennének, hogy bizony a szlovák is nagyon szar és a magyar előbbre jár Pzh 2000 el, de azért nekünk is van hova fejlődni. Ilyen egy nem magyarellenes mondat és durva, hogy ezt lassan már itt oktatni kell :D
    Mert egyes idióták képesek olyat írni, hogy az Eva és a még szarabb Zuzana 2 maga az isten.... és a pzh 2000 szar mert magyar.... nem lehet senki annyira hülye, hogy ezt tényleg elhiszi és nem propagandából írja.

8. krisss

krisss Well-Known Member

Ha olyat osztanék meg ami titkos információ lenne már elmeszeltek volna. De ezeket se én se dudi nem írjuk meg itt. Se pontos hadrafoghatósági sem létszám adatot.

Az meg, hogy nincs hadiiparunk jelenleg és amit gyártunk minősége kérdéses az árához képest meg főleg, sajnos szomorú tény. De erről meg tudod kérdezni akármelyik katonád az ismerőseid között ha van.

Kishuszár, Loken, Robur and 5 others like this.
  9. dudi

dudi Well-Known Member

Mi a magyarellenes vagy ellenség Istenítés?

Konkrétan mi?

Kishuszár and Loken like this.
  10. krisss

krisss Well-Known Member

De nincs pzh2000 rünk jelenleg. Még semmi új technikánk nincs. Ezt magyaráztuk egész eddig. Az első igazán komolynak mondható előny a szomszédokkal szemben 2-3 év múlva érkezik. Addig meg exszovjet vasak vannak érdemi modernizáció nélkül.

Kishuszár, Loken, HAndrás and 6 others like this.
  11. SilvioD

SilvioD Well-Known Member

Sztem ezt rosszul látod és rossz emberbe kötöttél bele! De ne vigyük ilyen személyeskedésig a vitát. Fogadd el higy vki ugyanarról mást gondol vagy próbáld meggyőzni, de ne így köss bele.
    kriss kritikái általában elég hitelesek.

Loken likes this.
  12. pöcshuszár

pöcshuszár Well-Known Member

Azt hittem, hogy mára befoltozták a biztpol "kerítésén" a keletkezett rést. De ez csak részben sikerült. o_O

13. fapp_supervisor

fapp_supervisor Well-Known Member

Ne hergeljétek már ezt a provokátorszart.

14. krisss

krisss Well-Known Member

Bár ha beleszámoljuk a Leo A4-eket akkor hamarabb.

Loken likes this.
  15. Gaudi

Gaudi Well-Known Member

Az is urtechnika a mostani szinthez kepest.

Loken, svajcibeka and krisss like this.
  16. honved

honved Well-Known Member

Remélem 1 év alatt hadrendbe állnak,

17. Hegylakó

Hegylakó Well-Known Member

Csak egy lelkes gyerek... :rolleyes:

Mondjuk tanulni nem szeret, pedig már több topikban is próbálkoztam vele, de nagyon érzelmi alapon közelít meg mindent.
    Meg rendszeresen el is tiltják. Olyannak képzelem, mint a fiatal tiszt a Bukásban, amelyik a 88-asával azt hiszi megállíthatja
    az oroszokat a copfos szőke lánnyal meg egy marok gyerekkel.
    Én becsülöm a lelkesedését, de gyakran nagyon kiakasztó...:hadonaszos:

Kishuszár, honved, anonim999 and 3 others like this.
  18. krisss

krisss Well-Known Member

Csak azt nem értem, mi baja azzal a nyomott EVA-val, 70%-ban német alkatrészekből áll az egész, amit onnan szállítanak be vagy lízingelik, többek közt a tűzvezető rendszert pont ugyan attól a gyártól ahol a PZH 2000-et gyártják. Mivel kiemelt PESCO projekt ezért nagyon magas a megosztott technológiák aránya benne. (noha kicsit biztos butítottabb mint az eredeti, de az EVA egy korrekt gép)

Loken, svajcibeka, Ocses and 5 others like this.
  19. Centurio

Centurio Well-Known Member

De még mindig nem kaptunk választ arra se, hogy mi a baja az izraeli tüzérséggel.:p

honved, fedett_mókus and Ocses like this.
  20. Hegylakó

Hegylakó Well-Known Member

Mert tanulni nem szeret, meg valószínűleg erről nem is tudott...
    Érzelmi alapon mond véleményt. A németek jó gépeket gyártanak, mindenki más meg szart! o_O

Szerintem ne vitázzatok vele, csak tényekkel segítsük, hátha benő a feje lágya.
    Ha valaki unja, akkor egy két cinikus válasz után olyat mond, hogy már ki is tiltották... De ez inkorrektség.
    Tényleg szimpatizálok a lelkesedésével (mondjuk csak azzal).

Ezen oldal megosztása