1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

A magyar haderő lehetséges fejlesztési irányai

Diskurzus a(z) 'Magyar vonatkozású hírek, elemzések' témában - desertfox által indítva @ 2013. január 21..

1. megazez

megazez Well-Known Member

Szerintem az utána következő nőre gondol, akit nem látunk, csak a hangját halljuk, akkor amikor az aláírásról bevágják a képeket. Na neki hajaz a stílusa az é-koreai bemondókéra.

Gaudi likes this.
  2. vasszekely

vasszekely Well-Known Member

F-35 szerintem most nem játszik.
    Előbb legyen meg az IFV/APC.
    Remélem, Boxer és Puma.

Kishuszár likes this.
  3. vasszekely

Én konkrétan arra gondoltam, hogy egyedül Annát tartanam meg abból a hitgyülis fészekből:)

megazez likes this.
  4. Anti

Anti Well-Known Member

5. LMzek 2.0

LMzek 2.0 Well-Known Member

85m$/F-35(csupaszon), +fegyverzet, + nagyságrendileg 200m$ az induló support.

Az Eu-s pajtásoknak 110m$-ra jött ki a fegyverzetes "baráti" ár, + a support: ???

Az üzemben-tartás ára meg :rolleyes:

6. Negan

Negan Well-Known Member

Nem a norvégok primadonnáznak,hanem mi.
    "Őfelsége ellenzéke" hozza a szokásos formáját (minálunk ebben különben nincs semmi extra,OVka is ugyanezt csinálta ellenzékben.Emlékezhetünk pl a tubesi lokátortelepités elleni tüntetésre-de Paks is még a vajdaság elött lett eldöntve,hogy bővitve lesz és orosz reaktorokkal.Bajnai alatt már el lett döntve a konkrét tipus,és akkor még OV tiltakozott ellene.Minálunk ez igy megy.Rendszerhiba).De egyenlöre csak a rakétákról beszélnek.Ha mégsem egyeznek ki a norvégokkal,az AMRAAM mehet a Gripenek fegyverzetébe is.Végső lehetőségként még mindig lehetünk az elsők,kik amcsi rakétákkal kérik a Spydert:)
    Szerintem megrendeltük a norvég komponenst is,csak még kicsit húzzák az időt.

fishbed and kamm like this.
  7. L.O.B

L.O.B Active Member

8. Negan

Negan Well-Known Member

Őőő....elhagytam a cavintont.
    Nem barkácsolt valami NASAMS koppintás rendszert az LM az AMRAAM-ra alapozva?Csak Zsiráf radar volt hozzá.

9. tonyo

tonyo Well-Known Member

Ágicát nézd meg. Most beszélt este a szektán :D esti vérnyomás beállításhoz tökéletes :)

10. kamm

kamm Well-Known Member

A szukeseges infraval stb legjobb esetben 4-5, de inkabb kevesebb.

11. Terminator

Terminator Well-Known Member

Pedig Amraamból biztos hogy nem lesz több, mint amennyit jóváhagytak. De más rakéta még lehet.

Gondolom, ha MAN alvázra kérték Mercedes helyett, az akkora drágulást azért nem okoz.

pöcshuszár likes this.
  12. Blitz97

Blitz97 Well-Known Member

13. honved

honved Well-Known Member

14. Parapitecus

Parapitecus Well-Known Member

Juhász miniszterként is úgy viselkedett, mint egy kivert f@sz. Mostanra tovább fejlődött, azt sem tudja miről beszél. A volt szadesz főnöknek marékszámra kellene szednie a Cavintont, mert szokása szerint ismét olyanról beszél, amihez nem ért. Vadai Ágikát hiányolom ebből a selejt csoportból. Ő is meg tudná mondani a frenkót.

15. Parapitecus

Parapitecus Well-Known Member

Ezen kívül még sok minden.

honved and Gaudi like this.
  16. Negan

Negan Well-Known Member

Hogy milyen tipusu a teherautó,az lényegtelen.(MAN jobb mint a Merci) anyagilag.De hogy milyen és mekkora lesz a szervezeti rendszer,mivel lesz kiegészitve,már igen.

17. vasszekely

Juhász arra koncentrált, hogy meglegyen a budai villa, semmi másra. Van bőr a képén.

18. vasszekely

Páncélozott Rába nem lehet az alváz?

19. kamm

kamm Well-Known Member

Az AMRAAM az Raytheon.
    A LM a MEADS-ban van benne a nemetekkel, ami erosen emlekeztet arra a kiszivargott sztorira, hogy a bajor vezer fellelkesulve jott el Orbantol, hogy ezt "egyutt kell megepitenunk" (MDBA Deutscheland kozpontja Bajororszagban leledzik)...

20. rappali_

rappali_ Well-Known Member

Ezért írtam bele azt a kitételt, hogy mi igaz belőle :) Hiába na...az a fránya szövegértés sokakon kifog :)

Ezen oldal megosztása