A magyar haderő lehetséges fejlesztési irányai

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
32 183
30 235
113
Nem faraszto ugy 10 perc utan? Vagy nem csokken igy a latomezo? Nyujtott kezzel futkarozni terepen nekem nem valami eletszeru.
Miért futkározna így?Azért mert egy pillanaképen így van?Ha 10 percig kell célra tartani az mindenhogy fárasztó és nem mellesleg az föld lakosságának a 99.99999%-a nem is képes rá.10 percig a karodat üresen nem nagyon tudod megtartani vízszintes helyzetben.

• Tetszik
Reactions: alfa74 and therob

ms07

Well-Known Member
2012. október 19.
2 678
2 642
113
Szerintem csak a mechanikai részt használják fel, de a kom. részek fullban cserélve vannak szerintem. A cég egyedi fejlesztésekkel, építésekkel is foglalkozik.
Mondjuk ez az MV03 már nem háton hordós dolog szerintem. (vagy rohadt körülményes)
Ezek a drónok kimondottan felderítő alegységek eszközei.

Májusban Budaörsön ezzel videóztak, ezek szerint nem titkos cucc. Párnázott műanyag ládából szedték elő.

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
22 217
23 737
113
Miért futkározna így?Azért mert egy pillanaképen így van?Ha 10 percig kell célra tartani az mindenhogy fárasztó és nem mellesleg az föld lakosságának a 99.99999%-a nem is képes rá.10 percig a karodat üresen nem nagyon tudod megtartani vízszintes helyzetben.
Ezert irtam. Szoval akkor meddig tartja igy? Mert csak kepen lattam.

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
32 183
30 235
113
Ezert irtam. Szoval akkor meddig tartja igy? Mert csak kepen lattam.

Amíg célra tart vagy lő.Szóval nem így fogja ha fut,ha gyalogol vagy bármi mást csinál amihez nem kell célra tartani vagy lőni.

Mondanám,hogy nézz IPSC videókat de ott nagyon sokszor futni is így futnak mert nem akarnak időt veszíteni azzal,hogy egy kézben tartva a fegyvert futnak.De ott ugye teljesen más a szitu hisz kizárólag két kritériumnak kell megfelelni:gyorsaság és pontosság.Harcban azért ennél sokkal komplexebb a dolog.

Dactilus

Active Member
2018. november 10.
89
175
33
Én megyek, majd táviratozom.
Na megjártam, mint htka-s hírszerző. Nyíltan nem beszélt Puma beszerzésekről. De minden példájában, amikor a német beszerzésekről volt szó megemlítette a Leopard és a Pzh2000 mellett. Szerinte “szinte egészen biztos” a beszerzésük. 98 darab megvásárlását emlegette. Illetve valamilyen “török csoda”-ra is számíthatunk, elsősorban missziós feladatokra. Érdekesség, a Honvédségnél 170 db Leopard 1A5-ről is szó volt, szintén 80 milliárd forintért, ezek helyett jöttek az A7+. Illetve az A7+ képességeinél szerepelt a Saab Barracuda is.

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
12 650
39 400
113
W
Na megjártam, mint htka-s hírszerző. Nyíltan nem beszélt Puma beszerzésekről. De minden példájában, amikor a német beszerzésekről volt szó megemlítette a Leopard és a Pzh2000 mellett. Szerinte “szinte egészen biztos” a beszerzésük. 98 darab megvásárlását emlegette. Illetve valamilyen “török csoda”-ra is számíthatunk, elsősorban missziós feladatokra. Érdekesség, a Honvédségnél 170 db Leopard 1A5-ről is szó volt, szintén 80 milliárd forintért, ezek helyett jöttek az A7+. Illetve az A7+ képességeinél szerepelt a Saab Barracuda is.
Wunderwaffe=török csoda.
Sztem olvas minket. :D

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
12 650
39 400
113
Ezt a szintén 80milliárdot hogy érted? Mi jön annyiért?

BiancoGasto

Well-Known Member
2018. november 14.
715
860
93
Köszi az infókat. Mikor gondolkodtak leo 1 beszerzésén?