1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

A Magyar Honvédség fejlesztései 2014-ben

Diskurzus a(z) 'Magyar vonatkozású hírek, elemzések' témában - szittya88 által indítva @ 2014. november 29..

1. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Ez egy elég jó hozzászólás, felvet pár itt nem említett kérdést egy esetleges másik fegyvertípus beszerzése során:

2. dudi

dudi Well-Known Member

antigonosz

Én is leírtam,hogy egy másik fegyver ugyan ezekkel a "kütyükkel"sokkal drágább lenne.

3. Unio

Unio New Member

Igen, ez érdekes. Ha ez így megy itthon, már pedig így, akkor amikor sikerül első hiperugrás rendszerbe is kerülne a pusku. :D Jó nem erőltetem tovább a messzi-messzi galaxist.

Mondjuk én csak nagyon az elején voltam azon a véleményen, hogy új karabélyokat szerezzünk be. Persze most is az újra szavazok, csak hazai fejlesztésben és bullpup rendszerűben.
    A tábornoki kar meg ne utazgasson annyit és szemlézzen meg fogadásokon legyen, hanem küldjenek ki egy igazi szakértőt, az tudja le gyorsan és jöjjön is vissza tovább adni a tudást, bár az internyet korában.....

4. gigabiga

gigabiga Active Member

Nem duplázódott mg semmi. Ugyanannyi van rendszerben, mint eddig.

5. szittya88

szittya88 New Member

Nemtudom nekem jövöre kezdődik a kiképzésem a tipusra és aztmondták az "új" vasakat fogjuk kezelni...
    De írást nemkaptam erről ugyhogy lehet neked van igazad.

6. krisss

krisss Well-Known Member

Én is úgy tudom, hogy most hivatalosan 32-van rendszerben, még augusztusban olvastam :)

Ezen oldal megosztása