1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Aktív védelmi rendszerek

Diskurzus a(z) 'Egyéb a szárazföldi erőkkel kapcsolatos témák, ele' témában - luperator által indítva @ 2018. november 1..

1. dudi

dudi Well-Known Member

Eleggé titok az,hogy mennyi az az idő amin belül 2 célt nem tud leküzdeni adott APS rendszer.De igen ez lehet megoldás

2. rudi

rudi Well-Known Member

Ezzel nem igazán tudok egyet érteni…
    Néhány a tankok előre nyomulásának irányába telepített pár fős Javelin vagy Spike rakétákkal felszerelt harckocsi vadász raj simán megtizedeli a $10 milliós tankokat ha nem működnek az APS-ek.
    Ha akkor kezdik el felkapcsolni őket amikor már az első tankok felrobbantak akkor az már egy "picit" késő lesz...

Fokozattan igaz ez ha a tankok épp állnak. Ha sikerül a tankok helyzetét megállapítani és az APS-ek ki vannak kapcsolva akkor a fenti Spike team akár a szomszéd domb mögül is képes a tankokat kilőni.

3. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

És a fenti Spike team a domb mögül honnan kap adatot? Ja, data link, ja akkor ő is látszik az EW-n.
    Mostanában furcsa módon nagyon egyoldalúan vizsgálsz dolgokat.

4. dudi

dudi Well-Known Member

Nem így működik egy menet/ nyugvásbiztosítás.

5. rudi

rudi Well-Known Member

A két szép szemük (kiegészítve esetleg egy távcsővel és vagy éjjellátóval) elég jó eszköz és passzív

6. Fade

Fade Well-Known Member

És milyen más katonaság/ország fizet? SpaceX US cég, fogalmunk sincs az adatok merre, hogy mennek. Arról se, hogy kritikus pillanatban egyszerűen nem kapcsolnák e le. És még van pár ilyen aggájom... innen én nem hinném más nagy katonaság ezért hude érdeklődne.
    Azt nem tudom milyen elektronika lesz rajta. Te is tippelgetsz. De engem nem lepne meg ha NSA is besegített volna itt ott. Elég jól jöhet egy ilyen ha kell...

7. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Nem létezik feketemágia. Egy kicsit és filléres holdon, amit csakis internet szórására csináltak nincs no1. érzékeny EW csomag.
    Persze hinni hülyeségekben lehet, csak engem a tények érdekelnek...

fip7 and dudi like this.

Ezen oldal megosztása