1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Alenia G.222/C-27A/C-27J/MC-27J Spartan

Diskurzus a(z) 'Szállító- és légi utántöltő repülőgépek' témában - GrGLy által indítva @ 2013. január 6..

1. arcas

arcas Well-Known Member

..de azután teleportálódott Kassára,...már cammog hazafelé :D

2. Terminator

Terminator Well-Known Member

3. Terminator

Luthero likes this.
  4. Terminator

5. arcas

arcas Well-Known Member

boki likes this.
  6. Terminator

Újra repülnek a bolgár Spartan-ok.

http://www.janes.com/article/79463/bulgarian-c-27js-and-su-25s-flying-again

7. Star Trek86

Star Trek86 Member

8. luperator

luperator Active Member

http://alert5.com/2018/12/05/c-27j-with-new-baseline-configuration-has-flown/

Végrehajtotta első repülését az első megújult avionikával felszerelt C-27J. A fejlesztés során kiemelt figyelem övezte, hogy a gép megfeleljen a következő generációs légiforgalmi irányítás követelményeinek. Az új fejlesztések nevesítve: TCAS 7.1 (Traffic Collision Avoidance System), új repülésvezérlő rendszer (FMS - Flight Management System) amely kiegészül az RNP (Required Navigation Performances) és az LPV (Localizer Performance with Vertical Guidance) megközelítési lehetőséggel. Az IFF Mode 5 a legújabb frissítést kapta meg és ezzel lezárul az idegen kifejezések sora, aminek elsőre felét nem értem.
    Emellett új kijelzőket, új időjárás radart, fejlesztett műholdas és rádiós kommunikációs eszközöket, és led világítást kapott többek között az új verzió.
    A gyártó természetesen korábbi vásárlóinak is ajánlja a a mostani fejlesztésüket.

Luthero and alfa74 like this.
  9. Terminator

10. Terminator

Európai Spartan gyakorlat 2019

(a szlovák gép hiányzik)

fishbed and Luthero like this.
  11. beta

beta Well-Known Member

A magyar hiányzik róla...

vilmoci likes this.