1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

AMX International AMX A-1

Diskurzus a(z) 'Közepes és könnyű csapásmérők, csatarepülőgépek' témában - Phoenix által indítva @ 2013. március 9..

1. Phoenix

Phoenix Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

AMX International AMX A-1

2. igla

igla New Member

<p class="new-blogpost-comment-notice">Komment ehhez a hírhez: Kacsaszárnyat kap az AMX?
    Biztos van más példa is, de nekem speciel a SZU-27 evolúciója a példa arra, hogy egy adott konstrukcióból hányszor és hányféleképpen lehet javított változatot kihozni. A világ persze szereti a "gyökeresen új", "alapvetően más" , "új alapra helyezett" "minden eddiginél innovatívabb" megközelítést sugalló mondatokat, pedig a valóságban a bevált konstrukciók finomítása, újratervezése nem hatás nélküli móka...

3. igla

igla New Member

<p class="new-blogpost-comment-notice">Komment ehhez a hírhez: Kacsaszárnyat kap az AMX?
    ...bocs, kedvencemet, a MIG-21-et nem említettem az előbb, pedig igencsak tuningolható gépnek bizonyult.

4. Terminator

Terminator Well-Known Member

Olasz AMX-ek elérték a 200 ezer repült órát

http://www.aviationnews.eu/2013/05/30/200-000-hours-of-flight-for-the-italian-amxs/

5. szittya88

szittya88 New Member

Na erről beszéltem :) Köszönöm a Hírt :)
    Van Braziliába cselekmény is nem csak szappanoperett.
    Fejlődik az a haderő elég nagy gyorsasággal meglássátok pár éven belűl lessz egy új Dél-Amerikai Katonai nagyhatalom. (És nem csak a régió nagy kutyája)

6. duckdodgers

duckdodgers Active Member

Ööö némi zavart érzek az erőben... Mintha Embraer lnne a cég neve.

7. weasel007

weasel007 Well-Known Member

8. weasel007

weasel007 Well-Known Member

9. zotyek78

zotyek78 Well-Known Member

Ezen oldal megosztása