1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Anonim Alkoholisták Klubja, minden ami alkohol! :)

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - sulyid által indítva @ 2013. január 9..

1. sulyid

sulyid New Member

Minden, aminek az alkoholtartalma meghaladja az 1%-ot...

2. Luthero

Luthero Well-Known Member

Egy ismerősöm kitalált egy nagyon jó koktélt, UN koktél a neve mindenki készítse el ki és megtudja hogy miért.

UN koktél

3 cl Bacardi rum
    3 cl Curaczo
    1 cl Malibu
    1 cl Citromlé
    1 doboz Sprite üditő 3dl

3. dudi

dudi Well-Known Member

Overkill pia!!!!!

Nem kell pancsokat meg lónyálat inni csak pálinkát!

4. doberamann

doberamann Member

Ribizlibor, csak ne akarj felállni az asztaltól :)

5. sulyid

sulyid New Member

Csak én lettem olyan válogatós, hogy a Russian Standard-on kívül mást nem igazán iszok meg? :D

6. doberamann

doberamann Member

Válogatós, ezt ízlésnek hívják mifelénk, vagy finnyásnak, melyik tetszik jobban? :)

7. drone

drone New Member

Békeidőben Vodka+Sör (de csak is Soproni, Borsodi, vagy Stella), háborús helyzetben ha költségvetés engedi, akkor whisky Johhnie Walker, Jack Daniels, vagy 40 fok feletti meggy vagy barackpálinka.

8. chimera

chimera New Member

Nagyon szépen kérek mindenkit hogy aki válogat az ne írjon az Anonim Alkoholisták Klubjába!

Mindeggy csak ártson és már a nagy Bismarck (asszem) is megmondta hogy ami nem öl meg az megerősít.... :D

9. silurusglanis

silurusglanis Well-Known Member

Szignópróba 1,2.

Ha már alkohol, akkor szép hazánkban hozzátartozik a kocsma-fíling (sajnos),amihez a jóféle adok-kapok kötekedés és lengőváltás is társul néhanapján. Szóval: Kinek van azzal baja hogy absztinens vagyok? Ájjék ide, de izibe! :D

10. akagi

akagi Well-Known Member

...., és én még nem vagyok itt?

11. wolfram

wolfram Well-Known Member

Én is ide tartozok, azt hiszem. Pláne ma. :D

12. Roni

Roni Well-Known Member

Én inkább iszok egy Monster-t
    Alkohol helyett Hétközbe meg banán+tej+nesquik kakaó.DD és kemény vagyok tőle.

Alkoholt meg csak húsvét karácsony és újévkor. De akkor is csak Martinit és cherry-t?:DDDD

13. wolfram

Gyúrsz, vazze? :DD

14. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Háát ha belegondolok...
    Kint van nálam a bárszekrény az udvaron, tavaly kb július 20-tól máig 28,5l pálinkám tűnt el... Már csak 2,5l maradt, idén sem tartok ki az első kifőzésig. :/

15. wolfram

Helyes, nagyon helyes. :D

16. wolfram

Hozzátenném, nekem az egyéb "okosságok" nem jönnek be... Van, ami emeli a vérnyomást (én meg alapból magas vérnyomású vagyok. ezért nem szerencsés olyat tolnom, ami még növeli is), más meg egyszerűen lelomboz... Szóval marad az alkohol, evvan. :D

17. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Pedig az alkohol is emeli,legalábbis a vörösbor. Egyik haveromat miután elintézte magát nálam másnap orvoshoz kellett vigye a felesége. Megpattantak az erek a szemében és felment a vérnyomása valahova 180 köré. Pár napig nem is dolgozott, mi meg jól kinevettük hogy nem bírja.:)

18. wolfram

Nekem alapból 160-170 körül van... Pulzus 90 felett. De a vörösbor jó, tele van flavonoidokkal elvileg. :D A fehéret nem komázom, páleszt dettó. Sör meg, víz helyett megteszi. :D

19. akagi

akagi Well-Known Member

Hölgyek, Urak!
    Az alkohol öl butít és nyomorba dönt! Ha nincs! Én már csak tudom. ...hukkk!
    Egy kicsit komolyabban: Akkor a kb. négy éves lányommal elmentünk sétálni ebéd után az erdőbe. Hirtelen felszökött a láza. Sietünk is hazafelé, de már nem bírta a lába és így ölben kellett cipelnem. A falu pincesora mellett mentünk és a nagybátyám pincéje is ott volt. Gondoltam, hogy van neki tiszta vize, mert egyre jobban kiszáradt a kis csaj. Víz nem volt a pincében csak fehérbor. Lesz ami lesz, kapott is fél decit tisztán! Egy félóra múlva lement a láza és saját lábán sétálva érkeztünk haza.
    Főiskolát végzett, sportol és jó pár ezer rajongója van a facebukon. Ja és nem iszik!

20. Roni

Roni Well-Known Member

Van itt olyan aki edz és használ kreatint?
    Irnak olyat róla hogy sejt térfogatnövelő tehát daganatot is okozhat?

Ezen oldal megosztása