Anonim Alkoholisták Klubja, minden ami alkohol! :)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Luthero

Well-Known Member
2010. április 25.
1 723
2 495
113
Egy ismerősöm kitalált egy nagyon jó koktélt, UN koktél a neve mindenki készítse el ki és megtudja hogy miért.

UN koktél

3 cl Bacardi rum
3 cl Curaczo
1 cl Malibu
1 cl Citromlé
1 doboz Sprite üditő 3dl
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
47 335
76 983
113
Overkill pia!!!!!



Nem kell pancsokat meg lónyálat inni csak pálinkát!
 

sulyid

Member
2010. április 19.
173
0
16
Csak én lettem olyan válogatós, hogy a Russian Standard-on kívül mást nem igazán iszok meg? :D
 

drone

Member
2012. március 18.
35
0
6
Békeidőben Vodka+Sör (de csak is Soproni, Borsodi, vagy Stella), háborús helyzetben ha költségvetés engedi, akkor whisky Johhnie Walker, Jack Daniels, vagy 40 fok feletti meggy vagy barackpálinka.
 

chimera

Member
2010. április 19.
560
1
18
Nagyon szépen kérek mindenkit hogy aki válogat az ne írjon az Anonim Alkoholisták Klubjába!

Mindeggy csak ártson és már a nagy Bismarck (asszem) is megmondta hogy ami nem öl meg az megerősít.... :D
 

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
Szignópróba 1,2.

Ha már alkohol, akkor szép hazánkban hozzátartozik a kocsma-fíling (sajnos),amihez a jóféle adok-kapok kötekedés és lengőváltás is társul néhanapján. Szóval: Kinek van azzal baja hogy absztinens vagyok? Ájjék ide, de izibe! :D
 
  • Tetszik
Reactions: gergo55

Roni

Well-Known Member
2010. június 30.
16 468
19 047
113
Én inkább iszok egy Monster-t
Alkohol helyett Hétközbe meg banán+tej+nesquik kakaó.DD és kemény vagyok tőle.

Alkoholt meg csak húsvét karácsony és újévkor. De akkor is csak Martinit és cherry-t?:DDDD
 
  • Imádom
Reactions: Kopi2000

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 853
4 140
113
Én inkább iszok egy Monster-t
Alkohol helyett Hétközbe meg banán+tej+nesquik kakaó.DD és kemény vagyok tőle.

Alkoholt meg csak húsvét karácsony és újévkor. De akkor is csak Martinit és cherry-t?:DDDD

Gyúrsz, vazze? :DD
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
28 834
65 430
113
Háát ha belegondolok...
Kint van nálam a bárszekrény az udvaron, tavaly kb július 20-tól máig 28,5l pálinkám tűnt el... Már csak 2,5l maradt, idén sem tartok ki az első kifőzésig. :/
 

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 853
4 140
113
Hozzátenném, nekem az egyéb "okosságok" nem jönnek be... Van, ami emeli a vérnyomást (én meg alapból magas vérnyomású vagyok. ezért nem szerencsés olyat tolnom, ami még növeli is), más meg egyszerűen lelomboz... Szóval marad az alkohol, evvan. :D
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
28 834
65 430
113
Pedig az alkohol is emeli,legalábbis a vörösbor. Egyik haveromat miután elintézte magát nálam másnap orvoshoz kellett vigye a felesége. Megpattantak az erek a szemében és felment a vérnyomása valahova 180 köré. Pár napig nem is dolgozott, mi meg jól kinevettük hogy nem bírja.:)
 
  • Vicces
Reactions: Kim Philby

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 853
4 140
113
Pedig az alkohol is emeli,legalábbis a vörösbor. Egyik haveromat miután elintézte magát nálam másnap orvoshoz kellett vigye a felesége. Megpattantak az erek a szemében és felment a vérnyomása valahova 180 köré. Pár napig nem is dolgozott, mi meg jól kinevettük hogy nem bírja.:)

Nekem alapból 160-170 körül van... Pulzus 90 felett. De a vörösbor jó, tele van flavonoidokkal elvileg. :D A fehéret nem komázom, páleszt dettó. Sör meg, víz helyett megteszi. :D
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

akagi

Well-Known Member
2015. január 16.
1 814
305
83
Hölgyek, Urak!
Az alkohol öl butít és nyomorba dönt! Ha nincs! Én már csak tudom. ...hukkk!
Egy kicsit komolyabban: Akkor a kb. négy éves lányommal elmentünk sétálni ebéd után az erdőbe. Hirtelen felszökött a láza. Sietünk is hazafelé, de már nem bírta a lába és így ölben kellett cipelnem. A falu pincesora mellett mentünk és a nagybátyám pincéje is ott volt. Gondoltam, hogy van neki tiszta vize, mert egyre jobban kiszáradt a kis csaj. Víz nem volt a pincében csak fehérbor. Lesz ami lesz, kapott is fél decit tisztán! Egy félóra múlva lement a láza és saját lábán sétálva érkeztünk haza.
Főiskolát végzett, sportol és jó pár ezer rajongója van a facebukon. Ja és nem iszik!
 

Roni

Well-Known Member
2010. június 30.
16 468
19 047
113
Van itt olyan aki edz és használ kreatint?
Irnak olyat róla hogy sejt térfogatnövelő tehát daganatot is okozhat?