Anonim Alkoholisták Klubja, minden ami alkohol! :)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 785
30 559
113
Van itt olyan aki edz és használ kreatint?
Irnak olyat róla hogy sejt térfogatnövelő tehát daganatot is okozhat?
Az egész izomépítés a sejt térfogatának megnöveléséreől szól. A kreatin ha jól tévedek az izmokban a vízfelvételt és vele együtt a táplálékfelvételt segíti, és sok lenne a rákos testépítő, ha pont ez okozna rákot, mert kétpofára zabálják.
 

Roni

Well-Known Member
2010. június 30.
16 468
19 041
113
Hát akkor épp itt lenne az idő hogy én is elkezdjem 3 év edzés után nyomok 140 kg fekve mégis csak 44-es karom van ami nem tűnik nagy dagadt formásnak.

"izmokban a vízfelvételt és vele együtt a táplálékfelvételt segíti,"

Akkor érthető miért nagy telt a karja mindenkinek aki edz még akkor is ha egy ér sem látszik ki .
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 785
30 559
113
Akármitől lehet, vizesedéstől, zsírtól. Na meg a szálkásítás résznél fognak az izmaid látszani, mert ugyanúgy lehet akármilyen izmos pl a hasad, ha van rajta 10 centi háj akkor nem jönnek elő a kockák. De erre vannak oldalak ahol nálam sokkal jártasabb emberkék osztják az észt a témában.
 

czulu

Well-Known Member
2014. február 1.
2 274
95
48
figyelmezteto-feliratok.jpg
 

szuvorov

Well-Known Member
2014. május 16.
7 380
23 053
113
Van itt olyan aki edz és használ kreatint?
Irnak olyat róla hogy sejt térfogatnövelő tehát daganatot is okozhat?

Rákot szerintem nem okoz, csak felfújja a sejteket, az ember úgy néz ki tőle mint egy kétajtós szekrény, de erősebb nem leszel tőle, csak nagyobb. Elvileg a szívre nem hat, háááát nem tudom, én anno szedtem és egy komolyabb mecseki terepgyakorlatnál azt hittem a szívem kiszakad a helyéről, pedig addig nem volt vele semmi bajom. Abba is hagytam, inkább kicsit kisebben de élve!
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby

Roni

Well-Known Member
2010. június 30.
16 468
19 041
113
"mecseki terepgyakorlatnál azt hittem a szívem kiszakad a helyéről"

Katona vagy? Amúgy bádis oldalon írják hogy a kreatinnál sokszor erős mellkasi fájdalomra panaszkodtak, na nem is próbáltam én ki.

Elég nekem az amit elértem naturálba 140kg nyomva bár így sem vagyok kicsi szálkás hisz 95 kg vagyok.
 

szuvorov

Well-Known Member
2014. május 16.
7 380
23 053
113
"mecseki terepgyakorlatnál azt hittem a szívem kiszakad a helyéről"

Katona vagy? Amúgy bádis oldalon írják hogy a kreatinnál sokszor erős mellkasi fájdalomra panaszkodtak, na nem is próbáltam én ki.

Elég nekem az amit elértem naturálba 140kg nyomva bár így sem vagyok kicsi szálkás hisz 95 kg vagyok.

Nem vagyok, ez még az egyetemen történt, jó pár éve!
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 265
13 646
113
Valakinek van valamilyen tuti mézsör receptje? Próbáltam többfélét is (élesztőset), de addig ok, hogy habzik, meg pezseg, de 0 alkoholtartalom. Valami olyasmi kéne amibe kerül valamennyi alkohol is.
 
  • Vicces
Reactions: Kim Philby

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
28 778
65 096
113
Te Mack,szerintem töltsél hozzá literenként 2 dl barackot,azzal el nem rontod. Mi bodzabort csináltunk itthon nemrég,már tisztul.
Na az milyen lesz? Ez meg a cseresznye adag, 100l cefre+10kg szőlőcukor. A főzőnek meg holnap lesz az első bevetése vegyesből.:)
F_nyk_p0038_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
F_nyk_p0040_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 265
13 646
113
Ehh, nem fogok elrontani a barackot. Én azt akarom, hogy pont olyan legyen mint amilyet a vikingek ittak. Nem akarok csalni.
 

zotyek78

Well-Known Member
2013. március 26.
2 618
1 020
113
Én nem értek hozzá, de egy haver igen... Ő ezeket írta...

<i>"its pretty hard to make an honey beer
better to make regular beer and put a lil honey to glass with beer
...
if u add only honey, then u wont get good taste and aroma
most of honey beers are with artificial flavor atm
...
he can try, but need to use some very aromatic honey like from buckwheat or so"</i>
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 265
13 646
113
Rájöttem én is, hogy nem lesz olyan egyszerű, de azért ha egy ősi nép szinte semmilyen tehnológia nélkül pépes volt előállítani, akkor nekem a XXI századik emberének csak sikerülnie kéne. Az egész internet a rendelkezésemre áll.
 

jani2

Active Member
2013. február 11.
1 039
1
38
Lehet sírni. :D

http://index.hu/kulfold/2015/09/04/harommillio_liter_viszki_folyt_ki_es_tuznado_tombol_kentuckyban/
https://youtu.be/7yyEPjH8FNE
 

Luthero

Well-Known Member
2010. április 25.
1 721
2 487
113
Étvágy........ ivás csináló

JF7_109197.jpg


http://regex.info/blog/2012-04-08/1972

http://theyamazaki.jp/en/index.html
 

jani2

Active Member
2013. február 11.
1 039
1
38
Minden alkalmas sörbontásra.

http://index.hu/mindekozben/poszt/2015/12/24/most_mar_hivatalos_a_papagaj_a_legkiralyabb_haziallat/
"Hát megcsinálja ezt egy macska a gazdájának? Vagy egy kutya? Egy csüngőhasú vietnami malac? Na ugye."
http://indavideo.hu/video/A_papagaj_a_legkiralyabb_haziallat?utm_source=flash&utm_medium=watchoninda&utm_campaign=videoplayer