1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Anonim Alkoholisták Klubja, minden ami alkohol! :)

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - sulyid által indítva @ 2013. január 9..

1. jani22

jani22 Well-Known Member

Miheztartás végett.

Luthero likes this.
  2. jani22

jani22 Well-Known Member

A víz megutáltatása:

Chand Baori-kút

3. jani22

jani22 Well-Known Member

Mivel nincs Amcsi topic ...

A cikk szerint, ha megjön, lassan kezdjetek el menekülni, inkább most. :eek::D

"1900. június 7. álmos csütörtöknek ígérkezett a kansasi Kiowa egyik népszerű ivójában, a Dobson's Saloonban. Akkor is kevesen néztek fel a whiskyjükből, amikor egy ötvenen túli hölgy egy nehéz csomagot cipelve belépett a krimóba, és megköszörülte a torkát. Ami ezután jött, azt viszont a jelenlevők életük végéig emlegették.

Férfiak! Azért jöttem, hogy megmentselek benneteket az iszákosok sorsától!"

https://index.hu/tudomany/til/2017/12/28/carrie_nation_szesztilalom_alkohol_pusztitas_balta/

sirdavegd likes this.
  4. szuvorov

szuvorov Well-Known Member

5. jani22

jani22 Well-Known Member

"Sokkot kapott a kocsmáros, elképesztő, mit tett a betörő:

...,

majd megnyitotta mind a 15 sörcsapot, és hagyta, hogy az alkohol a hordók kifogyásáig a padlóra ömöljön."

Ez durva. Gondolom ezt azért tette, hogy nehogy kiderüljön, hogy mennyit ivott, és mikor elkapták, az Asszony nehogy számon kérhesse rajta, hogy mennyit piált.

Vagy, csak simán g@ci.

Remélem elkapják, ezt már büntetni kell.
    :rolleyes::eek::D

6. jani22

jani22 Well-Known Member

7. zotyek78

zotyek78 Well-Known Member

Asszem, hogy még nem volt...

jani22 likes this.
  8. jani22

jani22 Well-Known Member

Azt vártam már, hogy mikor ég el a fa a kandallóban. Ez egy rövid film. :D

9. zotyek78

zotyek78 Well-Known Member

Az eredeti talán 40 perces vagy ilyesmi :)

jani22 likes this.
  10. szpg9

szpg9 Well-Known Member

Ma lőttek a szovjet pezsgős álmaimnak.... Kaptam egy karton "Cserszegi fűszeres"-t, amire cirill betűkkel van felírva a tartalom... (za Karpatalja). Meg egy karton jó mezőkaszonyi (Koszino) almapálinka is a rendelkezésemre áll. Nincs ráírva, de legalább 50 fokos az íze alapján...Ami érdekes rajta. Magyar nemzeti színű szalaggal van átkötve a palack, de cirill betűkkel van rajta az "alma" felirat. Egyébként a koszinói projekt is érdekes. Ott a fürdőben elfogyasztott sört helyben fózik, a pálinkával együtt, a borok, meg saját ültetvényen teremnek. A bejárat felett pedig az ukrán zászló lobog, de alatta az Ivancso-birtok felirat díszeleg...

11. jani22

jani22 Well-Known Member

A civilizáció ártalmai, már a gazdi sem számít. :D

szuvorov, Luthero, misinator and 3 others like this.
  12. rumcajsz

rumcajsz Well-Known Member

Kóstold meg az Ungvár 874 vodkát. Piros-fehér-zöld a felirata és latin betűkkel szerepel rajta a város név. Még ékezetet is tettek az Á-ra. De igyekezz vele mert aki ilyet vesz és iszik az SZEPARATISTA!!!!!

13. szuvorov

Amikor annyira részeg vagy, hogy összeveszel a saját tükörképeddel:

sata likes this.
  14. fapp_supervisor

fapp_supervisor Well-Known Member

Ha tudsz hozatni Csehországból akkor hajrá. Akármelyik házisörtől a Staropramenig minden jó. Persze ízlések-pofonok.

15. fapp_supervisor

fapp_supervisor Well-Known Member

16. szuvorov

17. jani22

jani22 Well-Known Member

:)

A ház építésénél a csigolya vázszerkezetem 1 "bungi_bungi" lett. Időnként visszatér, mint a nyíló tavaszi kikirics meg a nyári lúd hangja. :)

Sajnos nyúltam a számgép egérért, - és jött a kérlelhetetlen hasító fájdalom, és akkor arra gondoltam, hogy lazítsak. :)

:rolleyes::hadonaszos:

18. papajoe

papajoe Well-Known Member

Megérkezett az ünnepi ellátmány,egy kissebb lagzira elég hentesáru,meg 5 liter házi gyümölcspárlat,úgyhogy lesz minőségi tartalom hamarosan a fórumon....:rolleyes::D

19. Nemerson

Nemerson Well-Known Member

A világ legerősebb söre 65% alcohol

Luthero likes this.
  20. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Igen, azért az a neve.

svajcibeka likes this.

Ezen oldal megosztása