1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Autó-motor, elektromos járművek, közlekedés

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - molnibalage által indítva @ 2018. február 9..

1. Tcat

Tcat Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Semmi extra, igazából csak azért mert nem is tudom mikor láttam utoljára BX-et.

antigonosz likes this.
  2. fip7

fip7 Well-Known Member

Skyactiv X (öngyulladós benzinmotoros mazda) teszt:

svajcibeka likes this.
  3. Kurfürst

Kurfürst Well-Known Member

HAndrás azért valamit jól csinál, nem rossz, amikor az emberhez hozzávágnak egy Teslat.

4. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

A féktelen hit elnyerte jutalmát. Ennyi.

fip7, 2ndt, svajcibeka and 1 other person like this.
  5. molnibalage

A blogposztja első mondata.

http://handras.hu/lett-egy-teslam/

Elon Musk jobbá akarja tenni a világot.

Asszem ezek után nem kell tovább olvasni. Objektivitás huss. Az az ember, aki feltalálta újra az alagutat és metró helyett 160-nal mozgatott autókat képzel el az lehet, hogy akar, csak nem ért hozzá. Vagy nem akarja, csak a profit érdekli. Mert ez a marhaság ez nem jobb...

fip7, fishbed, 2ndt and 2 others like this.
  6. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Szerintem haladjunk tovább.
    Ő erre tette fel az életét, ezt "vállalkozta", hogy nyomatja a marketinget, hátha kap cserébe valamit.
    Kapott.

Ugyanígy kapott az a 6000-es nézettségű kölyök és párja is VIP Máv-start igazolványt aki a vasútállomásokon vlogol...

vilmoci likes this.
  7. Kurfürst

Az a baj, hogy az idősor baromi nem stimmel és fordítva van.

Előbb volt saját erőből vállalkozó (apple cuccokkal az elsők között), majd amikor azt abbahagyta, lett tech kütyüs magazinja ( vlogja), amit rohadtul elkezdtek mások is majmolni.

Egy ilyen early adopter yuppie a fickó.

Ehhez képest az e-autó mániája később jött, BMW i3-al és nem is Teslával, azok a videók később jöttek, de volt mellette minden más is ami elektromos - Ampera, Leaf, Hyundai Ioniq.

Szóval azt állítani hogy odaállt az amúgy itthon nem is létező Tesla szalon elé a nyálát csorgatni amíg ki nem jött valaki és meg nem simogatta finoman szólva marhaság, irigység, rosszindulat.

Most persze majd nyilván nyomatja majd a Teslát, mert egyrészt nyilván nem csak a két szép szeméért kapta a cuccot, másrészt meg bakker ha én kapnék egy Teslát valszeg én is hónapokig ezzel fárasztanék ezzel mindenkit teljesen ingyen is. :D

8. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Ha kapsz egy terméket akkor nem ingyen reklámozod :)

Lásd Zoli bá a szenkor indukciós sütőlapjával,vagy a világmárka kenvud apítógéppel.

Magyar youtube erről szól, tolja a reklámot, hátha, mint influencer, kap valamit.

9. molnibalage

Kuhár Bencére gondolsz. Nem 6 ezres, nem kölyök. Nem rendszeresen, de néhány havonta megnéztem milyen videókat tesz fel. Még akkor találtam meg véletlenül máson keresztül a csatornáját, amikor pár száz feliratkozója volt.
    Annyi a difi, hogy KB nem kampányol ökörségekkel. Nem mindegy...

Régen az Apple volt az istene, most a Tesla. Ennyi. Egyik egyházból átkeresztelkedett a másikba.

10. Kurfürst

Szereti a jó cuccokat, ez nem bűn.

Hogy ki-merre hittérít vagy ellenreformál, nem érdekel.

11. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

12. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Akkor Xiaomi-ról váltott volna Geely-re :p

13. molnibalage

14. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Igen. Azt venni is lehet pár dollárért, de a botok nem fogják a videóit nézni. Ezért nem éri el a nézettsége a feliratkozók harmadát se.

15. molnibalage

Nem. Hanem azért, mert nem minden feliratkozót érdekel minden videjoa. Én sem néztem meg mind. Az Otherworld csatornán is pl. van aki csak film és gaminget néz, de hardvert nem. Vagy csak gameinget, de pl. filmet nem.
    Nincs olyan videós, akinek minden videója egyenszilárd nézettségű.

16. Kurfürst

Én csodálkozom hogy ezt a Kuhár vagy ki gyereket a saját nagymamájának kívűl egyáltalán nézi valaki. A vonatbuzi téma is eléggé szűk réteg, de ezen túl nagyon amatőr az ember is, meg a technikai megvalósítás is.

vilmoci, zeal and Ooorky like this.
  17. molnibalage

Sokkoló számok és kihívások.

blitzkrieg likes this.
  18. beta

beta Well-Known Member

Ez a víz alatti lebegő alagút nem rossz ötlet. Azt nem tudom, hogy működőképes elképzelés-e, mert sokk buktatója lehet, de azért tetszik, hogy kihasználnák azt, hogy egy alagút amúgy is egy levegővel teli cső, tehát mintha direkt lebegésre találták volna ki.

19. beta

beta Well-Known Member

antigonosz likes this.
  20. Hpasp

Hpasp Well-Known Member

Soha nem látott változás jön az üzemanyagok történetében fél év múlva

Az International Maritime Organization (IMO) 2020. január 1-jétől lépteti életbe új károsanyag-kibocsátási standardját, amelynek célja, hogy jelentősen csökkentse a világon tevékenykedő hajók környezetszennyezését. Az intézkedés lényege, hogy minden olyan hajót kitiltanak a világ tengereiről és óceánjairól, amelynek üzemanyaga 0,5 százaléknál nagyobb arányban tartalmaz ként. Jelenleg ez a határérték 3,5 százalék, a legelterjedtebben használatos hajóüzemanyag kéntartalma 2,7 százalék.

fishbed and blitzkrieg like this.

Ezen oldal megosztása