1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Autó-motor, elektromos járművek, közlekedés

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - molnibalage által indítva @ 2018. február 9..

1. Redgreg

Redgreg Well-Known Member

És a kommentek jelentős része szerint jogos az önbíráskodás. Komolyan lassan beszerzek egy vascsövet, és egy kalasnyikovot a kocsimba.

2. Veér István

Veér István Well-Known Member

De milyen önbíráskodás? A kamerás teljesen kretén volt. Megérdemelt volna egy pofont, hogy őszinte legyen.

- kihajt elsőbbséget nem megadva
    - büntetőfékez ("akkor ne lassíts!" mondja a narrátor hölgy)
    - dudál, miután ő volt a hülye
    - másik paprikajancsi odamegy, kicsit szájkaratézik ("gyere, szájjááááákíí")
    - kis híján elsodorja be a forgalomba!
    - kicsivel ezután a tükör már törött. Nekem továbbra sem világos mikor tört el.

A másik is egy pöcs volt, de Zoli, a kamerás helyében én tuti nem küldtem volna be ezt a videót, csak ha ország-világ előtt hülyét akarnék csinálni magamból. Tipikus small dick energy...

zeal, misinator, nyugger and 3 others like this.
  3. Redgreg

Redgreg Well-Known Member

Igen ezt hívják önbíráskodásnak. BTKs tétel
    Amúgy ezt honnan tudjuk? De legyen, kb napi szinten van ilyen. Akkor mindig a dudára kell tenyerelni?
    Nem gyorsít rá. Nem szép tőle, Zoli egy farok. De ez nem bűntetőfékezés
    Miután a másik elkezd bemenni elé. Zoli is érdemelne egy dühkezelési ranfolyamot de:
    Életveszélyes fenyegetésnek hívják BTKs cselekedet. Nem szokták a zsernyákok szeretni.
    Ezt meg menekülésnek az életveszélyes szituból. Ilyenkor a bíró meglehetősen önvédelemnek fogja látni.
    Hallani a videóban, utána indul el Zoli. Ezt meg garázdaságnak hívják. Szintén BTKs cselekmény
    Én se, besétáltam volna a legközelebbi rendőrőrsre feljelentést tenni. Aztán agresszív tahó meg ment volna a hűvösre.

4. Veér István

Veér István Well-Known Member

Hát megnézném a tárgyalást, nem vagyok ezen videó alapján meggyőződve, hogy ez úgy van, ahogy leírod. Feljelentéssel fenyegetőzött, nem pedig életveszélyesen... Csak a garázdaság áll meg szerintem.

5. Kurfürst

Kurfürst Well-Known Member

Szerintem közlekedés biztonsága elleni bűncselekmény alapesete (3 évig) az első kiugrálós majomnak, a másiknak meg közúti veszélyeztetés alapesete (szintén 3 évig) mert majdnem elsodorja + büntetőfékezésért.

Ha annyi eszük van hogy ahelyett hogy lapítanak inkább feltöltik a netre majd remélem eljárkálnak tárgyalásokra aztán mindkét majom kap egy pénzbüntit vagy egy felfüggesztettet. Igazság szerint egy éves járművezetéstől eltiltás is nevelő hatású lenne.

Önbíráskodás egyébkénz itt sehol nincs, mert az nagyon más tényállás (az a - akár jogos - vagyoni követés önhatalmú ‘behajtása’).

zeal, misinator, nyugger and 3 others like this.
  6. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Nem büntetőfékezett- A hibáját elismerte, erre ez meg verekedni akar.
    Nálam is volt, hogy autós majdnem elcsapott, de feltette a kezét, hogy ő volt a hülye. Mondtam ok, és mentünk a dolgunkra. Ez meg nekiállna verekedni.

7. bolneroll

bolneroll Active Member

Apropó, ha jól emlékszem ott a felüljárón 50-el lehet menni. Szóval tábla szerint csak a kereszteződéstől mehetne 70-el. Meg ha gyorsan jön az ember, akkor főleg nem a belső sávba kellene azt megtenni. Persze akkor se kellene kijönni a másik elé. De simán el tudom képzelni, hogy aki hátulról jött, az már 90-el hozta a kanyart, önmagának azt mondva, hogy a hungárián 70-el jövők közé 90-el könnyebben be tud sorolni. ( miután az M3 bevezetőt végig araszolta / előzgette )

8. Loken

Loken Well-Known Member

9. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

10. Wilson

Wilson Well-Known Member

11. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Veér István and ogretankHU like this.
  12. Wilson

Wilson Well-Known Member

Igen ez is az egyik lehetséges verzió lehet de én azt sem zárnám ki,hogy lopott autók lehetnek a háttérben.

Veér István likes this.
  13. zolkas

zolkas Well-Known Member

14. papi

papi Well-Known Member

Meh...

És akkor még az út szélére felfestett, vagy kis forgalmú utak simán bringaútnak minősítését nem is emlegetem.

fishbed likes this.
  15. molnibalage

Hát igen, a mennyiség és minőség szorzata nem túl magas sok helyen.... :(

16. gafzhu

gafzhu Active Member

Ezzel mi a baj? Hogy nő rajta a fű? Amúgy eredetileg autóknak való bejárat volt a vízművek kútjaihoz a gáton, 2 keréknek való aszfaltsávval, a közepét később aszfaltozták ki. Prímán lehetett rajta menni már eredeti állapotában is. Ebből még annyira nem lopták ki az anyagot.

17. papi

papi Well-Known Member

Próbáld ki egy 8 barral megküldött negyedes gumival. Igénytelenség, mibe tartott volna ráhúzni az egész tetejére 5 centit? A Felsőgöd utáni része egyébként még szarabb a betonlapokkal. Az az egész rész onnantól érdemli meg a bringaút megnevezést, hogy rákanyarodsz a Szeszgyári útnál az erdei részre. Onnan viszont jó a minősége és nagyon hangulatos a nyomvezetése is. Ugyanígy utálom Dunakeszin a Duna mellett térkővel kirakott, egyben sétány egyben bringaút részt is.

18. Loken

Loken Well-Known Member

19. molnibalage

Szivalpáttal csapnám agyon, aki kitalálta, hogy a kerékpárút térkő, mellet a járda a gyalogosnak meg sima aszfalt. Több helyen ilyen Bp. Ehhez mennyire kell baromnak lenni?

Ooorky likes this.
  20. Loken

Loken Well-Known Member

Ezen oldal megosztása