1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Az MH17 légikatasztrófa

Diskurzus a(z) 'Egyéb katonai repüléssel, légi harcászattal kapcso' témában - ghostrider által indítva @ 2015. július 17..

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. boki

boki Well-Known Member

8 nap után eljutott ulihoz is a hír. Micsoda szenzáció! Szerencsétlen embert kínzások sokasága fogja várni . A jenkik megtanították az ukrán Gestapot , hogyan kell embereket kínozni.

2. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Ez a topik még fut? Érdekes.

Én az egészhez csak annyit írnék a margóra, hogy ha az oroszok, ártatlanok, mint a bárány, akkor mi a frászkarikáért kezdtek el olyan marhaságokat beszélni, hogy Szu-25 lőtte le, ami fizikailag képtelen a feladatra? Vagy miért gyártottak LOL szintű hamisítványt a DCS szimulátorral? Mi szükség van ezekre, ha nem ők voltak...?

angelsoul likes this.
  3. ulippo

ulippo Well-Known Member

Ha te már korábban hallottál róla miért nem tetted be? Talán csak nem azért, mert te ide csak álhíreket teszel be? Hát téged ki tanított így hazudni, csak nem a KGB?

4. wolfram

wolfram Well-Known Member

Erre majd később reagálok, a következő kérdéseimre adott válaszaid függvényében. ;)

Innen:
    https://forum.htka.hu/threads/biztpol-közel-kelet.578/page-561#post-578223

Aham.

Definiálnád, mit jelent az, hogy "ukrán rakéta"?

Egypálcást, vagy kétpálcást? :D :D
    Szakértő úr, melyik Buk-verzió által használt és milyen verziójú rakétának van pálcikás harci része?

De, én utánajártam. Viszont úgy látom, van, akinek fogalma sincs arról, hogy mit írkál...

Mi vaaaaan? Az ukárnok és az Almaz által adott koordináták megegyeznek. Amúgy szerinted hol volt a robbanás és hol kellett volna lennie?

A számból vetted ki a szót.

Pocok75 and pöcshuszár like this.
  5. pöcshuszár

pöcshuszár Well-Known Member

OFF
    Nekem múltkor valamilyen tankönyvekről, meg mellékletekről hadovált, de hogy melyikről, az a külön kérdésem ellenére sem derült ki...
    Most meg ezek a katalógusok.
    Én ajánlottam neki tankönyv beszkennelését, de nem ugrott be az ilyen "imperialista" trükköknek ;). Pedig lehet, hogy tényleg ritka és különleges információkkal gazdagodhatnánk. Nem értem ezt az információ és forrásféltést. o_O
    ON

wolfram likes this.
  6. angelsoul

angelsoul Well-Known Member

OFF:
    Ezt a gioo nevű agitártor helyett küldték - azt akkor váltották le, mikor a Madurot próbálta mosdatni és keményen felsült. Akkor menesztették, gulág, Szibéria.
    Az legalább kifinomultan tolta. Ez meg erőszakosan tarmpli.

ON:
    És a legszebb, hogy a mai napig nem jött válasz arra az egyszerű alapkérdésre, hogy az ukránoknak ugyan mi a fenének kellett oda légvédelmi raksi - ami csak repülő eszközök ellen jó és a "lázadóknak" nincsenek repülő eszközeik...

migfun and molnibalage like this.
  7. miértnemjó

miértnemjó Well-Known Member

A kérdéseidből látszik, egyrészt, fogalmad sincs a dolgokról, vagy ha mégis, provokátor vagy. Ha nem ismered a pálcás harcirészt, sajnállak. És a többi baromságod is oly siralmas, hogy ekkora barom ferdítéssel már nem érdemes vitázni.

8. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Az oroszok miatt, lasd Krim. Le volt fenykepezve tobb ukran legvedelmi jarmu is akkoriban arrafele.

vilmoci likes this.
  9. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Emberrablas, emberrablas? :) Micsoda vadkeleti nepszokasok ezek?

10. boki

boki Well-Known Member

11. wolfram

wolfram Well-Known Member

Á, dehogy! Janzen néven futott régebben.

https://tinyurl.com/y3pv27wl

Amíg meg nem fenyegette a modit privátban 2017-ben. Na akkor kitették "végleg". Sajnos nem eléggé végleg...

https://forum.htka.hu/threads/bűnlajstrom-büntetett-tagok-listája.1277/page-2#post-348363

Befejezhetnéd végre a hazudozást! Nincs pálcás harci részű robbanófejjel szerelt Buk-rakéta (az M3-ast nem tudom, de az soha fel sem merült, mint lehetséges elkövető, mivel még hadrendben sem állt 2014-ben).

És mivel semmilyen értékelhető választ nem adtál, hanem csak arra futotta tőled, amire eddig is (vagyis zéró infó, vagy tény, viszont annál több személyeskedés), ezért hát reagálok is, ahogyan érdemled.

jani22, molnibalage and pöcshuszár like this.
  12. boki

boki Well-Known Member

Ott az új oknyomozós videó (2019. július 16.)

13. jani22

jani22 Well-Known Member

14. krokomach

krokomach Well-Known Member

https://www.globalresearch.ca/video-mh17-call-justice/5684145
    "Bonanza media investigative team of independent journalists take exclusive interviews with one of the suspects of downing the MH17, Malaysian prime minister Mahathir Mohamad, the colonel who collected the black boxes and much more.
    Documentary directed by Yana Yerlashova
    Eye opening testimonies from witnesses and irrefutable evidence from experts.
    Exclusive footage shot in Malaysia, The Netherlands and at the crash area in Ukraine..."

Nemerson likes this.
  15. HAndrás

HAndrás Active Member

16. megazez

megazez Well-Known Member

Azért kellett mert kurvára rájöhettek, hogy vele lyukra futottak, gondolom halkan súgtak az ukriknak, hogy elmeszelhetitek a palit de utána majd kirakjuk a bizonyítékokat, hogy Ő nem lehetett. Értéktelen lett... Így meg inkább mutogatnak még egymásra egy kicsit meg húzzák mint a taknyot, ugyebár NOTAM kedves ukránok

17. ghostface

ghostface Well-Known Member

fishbed likes this.
  18. boki

boki Well-Known Member

Előtte kihallgatták a holland nyomozók. Azt akarták, hogy vállalja magára a gép lelövését, amiért füt-fát igértek neki. Cemach természetesen ebbe nem ment bele. Látható, hogy a hollandok politikai pert akartak csinálni az ügyből.
    Egyébként a napokban közölték az ukránok, hogy Cemach elrablásakor egy ukrán felderítő meghalt és egy másik elvesztette a lábát.

fishbed likes this.
  19. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Ja persze, mert az oroszok aztán nem. Senki nem magyarázta meg nekem, hogy ha ártatlanok, akkor mi szükség volt a DCS repszimmel készült nevetséges fotóboltos hamisításra vagy arra, hogy ökörségeket beszéljenek Szu-25-tel történő lelövésről...

Nagyjából az derül ki, hogy egy kutya mindkét banda...

antigonosz and formosa1 like this.
  20. boki

boki Well-Known Member

Thread Status:
Not open for further replies.

Ezen oldal megosztása