Belpol

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

• Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

--- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
18 036
58 992
113
Igazad van, szerintem is csak az van rendben, hogy a világ második legnagyobb atomhatalmát egy ex-ügynök vezeti. Nálunk teljesen jogos felháborodást váltott ki minden jó érzésű emberből Horn Gyula és Medgyessy Péter miniszterelnökké választása, de Oroszország esetén ugyanaz a tény senkit nem zavar... :cool:
A besúgó és a hivatásos hírszerzőtiszt azért szerintem nem teljesen ugyan az és kicsit demagóg összemosni.

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
10 390
14 842
113
A besúgó és a hivatásos hírszerzőtiszt azért szerintem nem teljesen ugyan az és kicsit demagóg összemosni.
Horn és Medgyessy sem besúgok voltak.Csurka Pista bácsi volt besúgó,meg Bayer Zsoltika.Kis magyar abszurd,de ez itten kérem Magyarország....
És Bródy is irt jelentéseket,mert kötelezték rá-mondom,kis magyar abszurd.

hendrick

Well-Known Member
2018. június 30.
1 973
3 244
113
Meg aztán az sem mindegy, hogy valaki 1945 előtt vagy után volt ilyen minőségben, illetve az sem, hogy aki 45 előtt ilyenben volt, utána is ilyenben maradt-e :D Aztán ott vannak az MSZMP könyvecskés emberkék akik még ma is pozícióban ülnek ... irigylésre mértő a cseh tiszta helyzet ... ott nincs mit "magyarázni" a társadalom egyik fele azt mondja ez a hozzáállás "maszatolás" a másik fele szerint itten komoly különbség van (főleg akinek valakije érintett)

hendrick

Well-Known Member
2018. június 30.
1 973
3 244
113
Meg aztán az sem mindegy, hogy valaki 1945 előtt vagy után volt ilyen minőségben, illetve az sem, hogy aki 45 előtt ilyenben volt, utána is ilyenben maradt-e :D Aztán ott vannak az MSZMP könyvecskés emberkék akik még ma is pozícióban ülnek ... irigylésre mértő a cseh tiszta helyzet ... ott nincs mit "magyarázni" a társadalom egyik fele azt mondja ez a hozzáállás "maszatolás" a másik fele szerint itten komoly különbség van (főleg akinek valakije érintett)
Vicces egyébként az orosz hozzáállás is, akikről az első vonalban derült ki, hogy horthysta belső elhárításosak, azok egyből mentek a levesbe, aki későb került elő, annak felajánlották, hogy vagy megy a laevesbe vagy beáll az új csapatba... (kicsúsztam az 5 percből ... újabban lagol a motor editálásnál, homokórázik egy jó 15 másodpercen aztán vagy menti vagy közli hogy kicsúsztál)

Ramzana

Well-Known Member
2021. október 22.
1 912
9 843
113
Igazad van, szerintem is csak az van rendben, hogy a világ második legnagyobb atomhatalmát egy ex-ügynök vezeti. Nálunk teljesen jogos felháborodást váltott ki minden jó érzésű emberből Horn Gyula és Medgyessy Péter miniszterelnökké választása, de Oroszország esetén ugyanaz a tény senkit nem zavar... :cool:
Ööö. Mert az egyik a saját hazájának kémkedett, a másik meg az egyik hazájának?:oops:

• Tetszik
Reactions: Fundin

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
10 390
14 842
113
Annál sokkal rosszabbak.
Éppenséggel nem.Horn sima behivott belügyes sorkatona volt,igazábol nem volt ügynök.És ami azt illeti,ő nem tagadta meg,hogy honnan jött,miben hitt,mint a vajda.Medgyessy meg egy elég speciális eset volt,és Mo érdekében dolgozott.Maga a rendszer volt rossz,amit szolgáltak,és amiből végül ez a mostani vajdaság lett.

MoyesMD

Member
2020. október 29.
18
58
13
Vicces egyébként az orosz hozzáállás is, akikről az első vonalban derült ki, hogy horthysta belső elhárításosak, azok egyből mentek a levesbe, aki későb került elő, annak felajánlották, hogy vagy megy a laevesbe vagy beáll az új csapatba... (kicsúsztam az 5 percből ... újabban lagol a motor editálásnál, homokórázik egy jó 15 másodpercen aztán vagy menti vagy közli hogy kicsúsztál)
Van erről egy nagyon régi alapvicc .
egy kisfiú sétál a Nagyerdőben és találkozik egy férfival aki egy nagy könyvet olvas nagy figyelemmel.
Megkérdezi -Bácsi mit olvasol ?
-Tudod kisfiam , felvételemet kértem a Pártba és sokat kell tanulnom.
Kisfiú bandukol tovább és találkozik egy másik bácsival , aki egy kis füzetecskét olvas.
Őt is megkérdezi , hogy mit csinál.
-Tudod kisfiam , felvételemet kértem a Pártba és tanulok.
De az előbb egy másik bácsival találkoztam , az is a Pártba szeretett volna bekerülni , és ő egy nagyon nagy könyvet olvasott.
Ja , tudod én azelőtt nyilas voltam , most csak különbözetit kell tennem.

Littlejohn

Well-Known Member
2010. április 20.
3 003
10 615
113
Úgy csináltok, mintha nem ismernétek az akkori SZABÁLYOKAT!
A párttagokat NEM VOLT SZABAD beszervezni semmilyen módon! Tehát nem szerepelhetnek nyilvántatásban sem. Viszont nekik KÖTELESSÉGÜK volt a párt elveinek végrehajtása és végrehajtatása! Mindenki más szabad préda volt.

OhioNurse

Well-Known Member
2020. szeptember 14.
1 201
5 716
113

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
13 024
38 366
113
Pályázati visszaélések, vesztegetés gyanúja miatt csaptak le a nyomozók több minisztériumi dolgozóra. A gyanú szerint az ügyintézések megolajozásában és az ellenőrzések elsimításában segítettek csúszópénzért cserébe. Az ügyészség szerint általában a pályázati összeg egy százaléka volt a tarifa, de volt, hogy több. A Pénzügyminisztérium egyik tanácsosánál összesen 190 millió forint tisztázatlan eredetű pénz került elő, ami állítása szerinte nyugdíjba vonult édesanyja pénze.
Forrás: https://kuruc.info/r/2/243177/

svajcibeka

Well-Known Member
2013. február 10.
518
1 139
93

molnibalage

Well-Known Member
2010. április 18.
39 769
56 983
113
Ez az elmúlt évtizedek közös felelőssége, de azért ne felejtsük el, hogy 12+ év 2/3-ad után vagyunk itt.
Ha holnap százszámra jelentkeznének, akkor is érezhető hatása ennek úgy 6 év múlva lenne, és akkor is az ország egyes részei olyanok, hogy oda senki nem menne tanítani...
Németországban élő, volt szomszéd azt mondta hogy 2vagy 3 éve nem tanul a fia biológiát mert nincs tanár. De a matek és a fizika is néha kimarad. Erről ennyit.
Csodálatos, hogy máshol is ennyire ostobák ugye?

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
17 831
58 741
113
Pályázati visszaélések, vesztegetés gyanúja miatt csaptak le a nyomozók több minisztériumi dolgozóra. A gyanú szerint az ügyintézések megolajozásában és az ellenőrzések elsimításában segítettek csúszópénzért cserébe. Az ügyészség szerint általában a pályázati összeg egy százaléka volt a tarifa, de volt, hogy több. A Pénzügyminisztérium egyik tanácsosánál összesen 190 millió forint tisztázatlan eredetű pénz került elő, ami állítása szerinte nyugdíjba vonult édesanyja pénze.
Forrás: https://kuruc.info/r/2/243177/
190 millió forint tisztázatlan eredetű pénz került elő, ami állítása szerinte nyugdíjba vonult édesanyja pénze.

Kisnyugdijas
:D :D