Beszélgető

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Status
Not open for further replies.
S

szpg9

Guest
Kötetlen beszélgetéseknek szánt topic

T cat, mint moderátorok gyöngye, azt hiszem eléggé puha pöcs vagy amiatt, hogy nem válaszoltál a kérdéseimre, hanem lapítasz a háttérben.... tudod, nem érdekel egy olyan fórum, ahol ennyire önkényes magyarázat nélküli cenzúra van. Szeretném magam kezdeményezni az örökös kitiltásomat a fórumról, mert igazándiból nem kívánok virtuálisan sem tagja lenni egy olyan közösségnek, ahol ennyire értelmetlen és önkényes cenzúra van. Ezen sorokat csak azért írtam,, hogy okot szolgáltassak a kitiltásomra. Nem tartom érdemesnek ezentúl a HTKA-t arra, hogy ezen a fórumon véleményt nyilvánítsak, a törlési hadjáratod után. Pedig előtte, mikor volt időm, egész jó időtöltés volt... Végtére is fórumtagság nélkül is lehet itt olvasgatni, ha valami érdekli az embert, de azért az utóbbi időszakban már nem érdemes lógni a HTKA-n. Sajna elég kevés érdekes infó jelenik itt meg... Legyetek ezután magatokban és rágjátok körbe sokszor a nagy semmit, mert itt most azt lehetséges... Eléggé lement a színvonal a Beszélgetőn is, de a magyar hadsereg fejlesztése topic is elég érdektelen, már lassan az egyenruha gombokról megy majd a polemizálás. Végezetül, kijelentem, hogy az utolsó hozzászólásom elküldése után magam jelentem fel magamat a moderátor döntései nkétségbe vonása miatt. Nem adom meg a gyönyört a továbbiakban egyetlen vamzer csávónask sem, hogy bfeljelentősdit játsszon, mint az egykori állambiztonságiak... A színvonal csökkenése a moderáció miatt is történik, nem kell ehhez trollhadseregek képzetét társítani. Az igazi troll nem én voltam, hanem mások más topic-okban, akik a mai napig vígan ügyködnek...
 
S

szpg9

Guest
Egyébiránt az elmúlt 24 üra eseményei, bejegyzései szintén belpolitikai jellegűek, kérem T cat elvtársat azok törlésére is...
 

notaricon

Well-Known Member
2016. január 7.
3 679
12 479
113
Ne csapkodd már magad a földhöz. Meg lett mondva hogy nincs belpolitika, mégis nyomtátok ezerrel, örülj neki, hogy csak törölve lettek a hozzászólások és nem kapott senki büntit.
Kib@szott szánalmas amikor egy konkrét és határozott kérés ellenére megy valaki aztán rinyál a következmények miatt.
8.gif
 
  • Tetszik
Reactions: silurusglanis
S

szpg9

Guest
Ne csapkodd már magad a földhöz. Meg lett mondva hogy nincs belpolitika, mégis nyomtátok ezerrel, örülj neki, hogy csak törölve lettek a hozzászólások és nem kapott senki büntit.
Kib@szott szánalmas amikor egy konkrét és határozott kérés ellenére megy valaki aztán rinyál a következmények miatt.
8.gif

Ne osszad itt az észt, sddig én sem tettem feléd. Értelmes téma híjján beszélgess magaddal. Nagy összeget tennék fel arra, hogy az ügyünkben te voltál az egyik gyanusított a feljelentésre. Egyáltalánn arról van szó, hogy nem akarok tag lenni egy ilyen lagymatag nem bevállalós oldalon. A Te véleményedre pedig sohasem adtam, mert mem ütötte meg azt azellemi szintet, ami a számomra érdekessé tett volna.
 

ZRÍNYI 20!026

Well-Known Member
2017. szeptember 20.
2 056
4 006
113
Ne csapkodd már magad a földhöz. Meg lett mondva hogy nincs belpolitika, mégis nyomtátok ezerrel, örülj neki, hogy csak törölve lettek a hozzászólások és nem kapott senki büntit.
Kib@szott szánalmas amikor egy konkrét és határozott kérés ellenére megy valaki aztán rinyál a következmények miatt.
8.gif
Szerintem olvass vissza figyelmesen pár oldalt, és rájösz, hogy jogosan van felháborodva. Nem az a baja, hogy a többi üzenet nincs törölve, hanem hogy akkor egyeseké miért. Kötetlen beszélgetésbe bele tartozik a belpolitika is. Ha meg nem lehet hozzászólni, ki kell írni, hogy zárt csoport, és nem cseszi el itt az idejét az ember feleslegesen!
 
S

szpg9

Guest
Előjött a ktitikus énem a toleráns után, ezért szeretném megbünteettetni, örökren kizárni magam. Mi tagadás, megsértőődtem az oldalra és tagságra ezen túl nagy ívben teszek..
 
T

Törölt tag 008

Guest
Annyiban igaza van @szpg9 -nek, hogy az oldalról nem lehet törölni regisztrációt. Ez spec adatvédelmi okokból aggályos. Mi az, hogy valaki nem tudja innen kitörölni az e-mail címét, a hozzátartozó nevet és születési dátumot? Ezek együttesen PII-adatok.
@Tcat , @Mackensen ha tudtok, akkor tegyetek a beállítások menüpontba egy regisztráció törlése opciót.
Köszi.
 
S

szpg9

Guest
Annyiban igaza van @szpg9 -nek, hogy az oldalról nem lehet törölni regisztrációt. Ez spec adatvédelmi okokból aggályos. Mi az, hogy valaki nem tudja innen kitörölni az e-mail címét, a hozzátartozó nevet és születési dátumot? Ezek együttesen PII-adatok.
@Tcat , @Mackensen ha tudtok, akkor tegyetek a beállítások menüpontba egy regisztráció törlése opciót.
Köszi.


Az elmúlt napokban töörtént pengeváltásaink után nem gondoltam, hogy egyszer még egy plaformra kerülönk. De az élet édórdekesebb, mint egy szappanopera, úgyhogy lehet egyetértés ott is, ahol más vonalon késhegyig menően vitatkozunk. Amit most teszejk az egy szimbolikus tett...
 

notaricon

Well-Known Member
2016. január 7.
3 679
12 479
113
Ne osszad itt az észt, sddig én sem tettem feléd. Értelmes téma híjján beszélgess magaddal. Nagy összeget tennék fel arra, hogy az ügyünkben te voltál az egyik gyanusított a feljelentésre. Egyáltalánn arról van szó, hogy nem akarok tag lenni egy ilyen lagymatag nem bevállalós oldalon. A Te véleményedre pedig sohasem adtam, mert mem ütötte meg azt azellemi szintet, ami a számomra érdekessé tett volna.
Egyre inkább egy légyre emlékeztetsz az ablaküvegnél, aki kétségbeesetten keresi a kijáratot és csak veri veri veri magát az üvegbe. Logout és megoldottad a problémádat.
Annak viszont különösen örülök, hogy nem ütöttem meg azt a szellemi szintet ami számodra érdekessé tett volna, így most nem kell veled együtt egy rohadt mély szellemi kút aljáról bámulnom az eget. Sok sikert kívánok neked a kevésbé latymatag és bevállalós fórumokon való szellemi mélyrepüléshez, ne felejts el majd berregni is hozzá.
 
S

szpg9

Guest
Egyre inkább egy légyre emlékeztetsz az ablaküvegnél, aki kétségbeesetten keresi a kijáratot és csak veri veri veri magát az üvegbe. Logout és megoldottad a problémádat.
Annak viszont különösen örülök, hogy nem ütöttem meg azt a szellemi szintet ami számodra érdekessé tett volna, így most nem kell veled együtt egy rohadt mély szellemi kút aljáról bámulnom az eget. Sok sikert kívánok neked a kevésbé latymatag és bevállalós fórumokon való szellemi mélyrepüléshez, ne felejts el majd berregni is hozzá.

Ez a hozzászólásod szintiszta bunkóság, Én a való életben egy igen magasan kvalifikált, IQ 100 fölötti intelligenciával rendelkezó ember vagyok. Egy darabig meg akartam őrizni a tartást és a társakat sem minősítettem negatívan, de ez a hozzászólásod sajna nagyon komoly kulturális hiányosságokra utal.
 
S

szpg9

Guest
Egyre inkább egy légyre emlékeztetsz az ablaküvegnél, aki kétségbeesetten keresi a kijáratot és csak veri veri veri magát az üvegbe. Logout és megoldottad a problémádat.
Annak viszont különösen örülök, hogy nem ütöttem meg azt a szellemi szintet ami számodra érdekessé tett volna, így most nem kell veled együtt egy rohadt mély szellemi kút aljáról bámulnom az eget. Sok sikert kívánok neked a kevésbé latymatag és bevállalós fórumokon való szellemi mélyrepüléshez, ne felejts el majd berregni is hozzá.

De nem gondolod, hogy a személyeskedésed, amit lehet finoman csinálni, az nem üti meg a topic színvonalát?
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 070
9 190
113
@Tcat , @Mackensen ha tudtok, akkor tegyetek a beállítások menüpontba egy regisztráció törlése opciót.
Köszi.

A fórum motor nem ad lehetőséget arra, hogy a felhasználók önkiszolgáló módon töröljék magukat, így erre nem fog sor kerülni. Viszont bármikor lehet kérni bármelyik elérhetőségünkön a saját felhasználói fiók adminisztrátor általi törlését. Volt már rá példa. Csak nincs nyoma, mert a szóban forgó illetők nem 1 kiszemelt topicban rugóztak ezen, hanem szimplán írtak egy emailt, vagy üzenetet, hogy töröljük a fiókjukat. Ennyire egyszerű a dolog. :)
 
  • Tetszik
Reactions: sirdavegd
S

szpg9

Guest
Egyre inkább egy légyre emlékeztetsz az ablaküvegnél, aki kétségbeesetten keresi a kijáratot és csak veri veri veri magát az üvegbe. Logout és megoldottad a problémádat.
Annak viszont különösen örülök, hogy nem ütöttem meg azt a szellemi szintet ami számodra érdekessé tett volna, így most nem kell veled együtt egy rohadt mély szellemi kút aljáról bámulnom az eget. Sok sikert kívánok neked a kevésbé latymatag és bevállalós fórumokon való szellemi mélyrepüléshez, ne felejts el majd berregni is hozzá.


Nem tudom ki vagy, de én a mindennapi életemben, mérnökként, nap, mint nap bonyolult műszaki problémákat oldok meg a saját cégemben.Tudom, hogy nem vagyok azon a szinten, amit jófozásként írtál, de te még ott lehetsz...
 
S

szpg9

Guest
Egyre inkább egy légyre emlékeztetsz az ablaküvegnél, aki kétségbeesetten keresi a kijáratot és csak veri veri veri magát az üvegbe. Logout és megoldottad a problémádat.
Annak viszont különösen örülök, hogy nem ütöttem meg azt a szellemi szintet ami számodra érdekessé tett volna, így most nem kell veled együtt egy rohadt mély szellemi kút aljáról bámulnom az eget. Sok sikert kívánok neked a kevésbé latymatag és bevállalós fórumokon való szellemi mélyrepüléshez, ne felejts el majd berregni is hozzá.


T cat, csak emlékeztetlek, én is ezt tettem az előbb, sőt fel is jelentettem magamat.
 
S

szpg9

Guest
A fórum motor nem ad lehetőséget arra, hogy a felhasználók önkiszolgáló módon töröljék magukat, így erre nem fog sor kerülni. Viszont bármikor lehet kérni bármelyik elérhetőségünkön a saját felhasználói fiók adminisztrátor általi törlését. Volt már rá példa. Csak nincs nyoma, mert a szóban forgó illetők nem 1 kiszemelt topicban rugóztak ezen, hanem szimplán írtak egy emailt, vagy üzenetet, hogy töröljük a fiókjukat. Ennyire egyszerű a dolog. :)

T cat, csak emlékeztetlek, én is ezt tettem az előbb, sőt fel is jelentettem magamat. Sőt Mac-nak is írtam, és nála is feljelentettem magamat. Kérem intézkedjetek és legyetek kakasok az egyre inkább szarkupaccá váló oldalon. Ami a tagság értelmi szintjén is múlik, ami az utóbbi időben sűllyed,,
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 070
9 190
113
Konkrétan a kitiltásodat kérted a bejelentésben, meg a hozzászólásban. Tehát töröljem akkor a felhasználói fiókod, arra gondoltál?
 
S

szpg9

Guest
Konkrétan a kitiltásodat kérted a bejelentésben, meg a hozzászólásban. Tehát töröljem akkor a felhasználói fiókod, arra gondoltál?

Igen, mert nem kívánok ebbe a közösségbe tartozni. Remélem a hozzászólások megmaradnak.ezek is-az utánunk jüvőőknek okulásul. Személy szerint nagyon berágtam rád, azért érlelődött meg bennem ez az elhatározás...
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 070
9 190
113
gen, mert nem kívánok ebbe a közösségbe tartozni. Remélem a hozzászólások megmaradnak.

Rendben, kérésednek megfelelően töröltem a fiókodat.
A hozzászólások ilyenkor természetesen megmaradnak. Annyi, hogy vendég/nem regisztrált felhasználóként kezeli a fórum motor a korábbi nicknevet használva.
 

notaricon

Well-Known Member
2016. január 7.
3 679
12 479
113
Ez a hozzászólásod szintiszta bunkóság, Én a való életben egy igen magasan kvalifikált, IQ 100 fölötti intelligenciával rendelkezó ember vagyok. Egy darabig meg akartam őrizni a tartást és a társakat sem minősítettem negatívan, de ez a hozzászólásod sajna nagyon komoly kulturális hiányosságokra utal.
Igen bunkó vagyok, a primitiv viselkedés kihozza belőlem, sajnálom. Vagyis inkább nem sajnálom, ilyenkor lubickolok kicsit. A 100 feletti IQ-ra mit kellene mondani? Hogy az enyém 143 és sz@rt se érek vele? A tartást pont akkor veszítetted el amikor elkezdted verni magad és látványosan szenvedni, ahelyett, hogy az egészet privátban lerendezted volna Tcat-tal.
 

Tcat

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2009. április 27.
2 070
9 190
113
helyett, hogy az egészet privátban lerendezted volna Tcat-tal.

Úgy kerek a törénet, hogy ahogy írta is első nekifutásra valóban nem topicba írt, csak elég faramuci módon önmaga bejelentésével és nem azt kérte, amit igazándiból akart. Csak mire feljöttem az oldalra és megnéztem hogy mivan, addigra már itt is ment a történet.

Részemről lezárva a dolog. Tőletek is annyit kérnék, hogy ezt a vonalat akkor hagyjátok, mert felhasználói fiók nélkül nem tud reagálni, úgy meg nem fair a dolog.
 
Status
Not open for further replies.