1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Beszélgető

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - Tcat által indítva @ 2013. január 16..

1. dudi

dudi Well-Known Member

cinikus

Semmi gond!Hatalommal való szembeszegülés,ítélet: 2 év izokockában :)

2. silurusglanis

silurusglanis Well-Known Member

Na, hát van aki nem megszokottan, hanem különösen szól hozzá a témához. Erre abszolút jogosult! :D

3. cinikus

cinikus Well-Known Member

Ez még GrGly-nek szólt, csak ő közben még pakol, ezek szerint. :)

@silurusglanis
    Én nem fogadom el minden esetben és feltétel nélkül mások véleményét. Azt tudomásul veszem, hogy másnak is van véleménye és azt is, hogy az nem feltétlenül egyezik az enyémmel, de ha nincs rá okom, nem fogadom el - de nem is anyázom le vagy verem össze az illetőt <b>pusztán a véleménye miatt</b>, ha azt sikerül többé-kevésbé civilizált módon elővezetnie.
    Ha (tetszőleges név) szerint (tetszőleges isten)nek tetsző dolog felrobbantani egy zsúfolt iskolát, akkor az illető egy idióta sz*rházi - akit azonnal agyhelyen <b>KELL</b> lőni a véleményével együtt, <b>amint akár egy doboz gyufát is a kezébe vesz</b> <i>(vagyis amint úgy tűnik, hogy nem csak dumál, de cselekedni is akar)</i>.
    Az emberek cselekedeteit erősen befolyásolja a meggyőződésük, így én ragaszkodom ahhoz, hogy mindkettővel bajom lehessen indokolt esetben.

Az álszentség elutasításában egyetértünk, a baj csak az, hogy ez elég gyakori. Ha kívülállóként nézel két vitatkozó felet, mindkettejükön felfedezheted ezt a jelenséget, mert ez teljesen emberi dolog, még ha nem is szimpatikus. Mindenkinek - kivétel nélkül - szent meggyőződése, hogy ő a jókisfiú/jókislány, a másik meg nem az, esetleg nem annyira jó, mint ő. Ez így működik, nem igazán tudsz ellene tenni semmit.

4. blaze

blaze Active Member

Le vagyok maradva, molni ideiglenes bannt kapott vagy örökös?

5. fip7

fip7 Well-Known Member

Nekem erről a moderálósdiról ez jut az eszembe:
    http://www.youtube.com/watch?v=99F8eZbzC4I

6. Star Trek

Star Trek New Member

Azt igaz tudod ,hogy ezzel terrorista oldallá minősítetted az oldalt:) Keresőn egyből fennakadtunk. :)

7. Star Trek

Star Trek New Member

Ellenvetés nincs:)

8. Star Trek

Star Trek New Member

De miért van az ,hogy mindig egy két emberrel van baj?

9. cinikus

Ellenvetés nincs:) </blockquote>
    Értettem! :( :D

Mert az emberek általában a többségi normát fogadják el, nem egy-két futóbolondét. Ennek pedig az az oka, hogy a többség egy, de inkább több tagjával hamarabb össze lehet futni és valószínű, hogy túlerőben lesznek, ezért - lévén nem hozod az elvárásaikat - elvernek, mint a répát. Azt meg senki nem szereti, ha pépesre verik.
    Szóval az az egy-két ember szükségképpen hülye (vagy így, vagy úgy). De minimum fordítva ülnek a lovon. :)

10. GrGLy

GrGLy Active Member Szerkesztőségi tag Moderátor

Azt igaz tudod ,hogy ezzel terrorista oldallá minősítetted az oldalt:) Keresőn egyből fennakadtunk. :)

</blockquote>

Legalább többen olvasnak minket és talán az amerikai kormányig is eljut a hírünk :D

11. Star Trek

Star Trek New Member

</blockquote>

Legalább többen olvasnak minket és talán az amerikai kormányig is eljut a hírünk :D</blockquote>

Akkor reméljük leszünk olyan jó szövetségesek mint az Izraeliek.... :)

12. voltagemultiplier

voltagemultiplier New Member

A bannolás tévedés. Nem kell nyárspolgári korrektkedő szarozás, aki nem bír olvasni egy hozzászolást ne foglalkozzon vele.

13. voltagemultiplier

voltagemultiplier New Member

Mi az, hogy "a stílusa ilyenforgató meg amolyan"?

Írott és íratlan szabályok: helyesírás, káromkodás mellőzése.

A többi csak kádárista, pozitivista tanítóbácsiskodó elfogult, visszaélésekre okot adó önteltség

14. cinikus

Ezek az általad kitalált szabályok rád is vonatkoznak vagy csak rád nem? :D

15. Littlejohn

Littlejohn Well-Known Member

Próbáljuk ki, mennyire vagyunk megfigyelve. Állítólag a megfigyelő programok és GrGLy kulcsszavakra reagálnak. Lássuk.... STADION, AL-KAIDA, TERRORISTA, BOMBA, MOLNI, :) :)

16. Littlejohn

Na.... most állt meg a fekete autó a ház előtt :) :) :)

17. Littlejohn

Helló kedves Komment-társak.... Üdvözletemet küldöm Guantanamóból.... Littlejohn :)

18. Star Trek

Star Trek New Member

Baze Littlejohn! Te már Gitmoban fogsz nyugdíjba menni:)

19. Littlejohn

Szia Spock :) :)
    Jól érzem itt magam. A fél szememre már látok! Mivel egyedül éreztem magam itt. Guantanamón, ezért töredelmesen bevallottam, hogy a felső kapcsolatom GrGLy..... Érkezése estefelé várható... Azt is bevallottam (mert nagyon unszoltak), hogy itt folyamatosan terveket szövünk. Meg, hogy rasszista vagyok, mert azt írtam a barátnőmnek a múltkor, hogy nem szeretem a sárgaBARACKot........

20. wolfram

wolfram Well-Known Member

Hát, én silurusglanis-szal értek egyet, mert nagyon nem szeretem a banhammert és hiszek a véleménynyilvánítás szabadságában, még ha az a vélemény vulgárisan is van előadva. Persze a túlzott vulgaritás elindíthat egy lavinát, ami meg az oldal célját is veszélyeztetheti... Hát, fene tudja, mi a legjobb...
    Viszont, ha csak tempbant kapott molni, az még tényleg nem olyan nagy tragédia.

Ezen oldal megosztása