1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Beszélgető

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - Tcat által indítva @ 2013. január 16..

1. jani22

jani22 Well-Known Member

A madarak meghatározásánál segített - apám horgászott, én nem bírtam az ülést így bámészkodtam -

és segített meghatározni és jegyezni, hogy milyen madarakat láttam: :)

Tildy Zoltán természet fotós átszerkesztésében/ de jó volt az Ő tele obi., kézi nyomkodós, de a csavaros orosz sem volt rossz, !/

https://hu.wikipedia.org/wiki/Tildy_Zoltán_(fotóművész)

2. jani22

jani22 Well-Known Member

Valami készül, vagy csak a szokásos:

3. boki

boki Well-Known Member

Nagyszombat a meccs előtt:

4. fapp_supervisor

fapp_supervisor Well-Known Member

Meccs elott volt egy kis matek, a slovanistak provokaltak aztan bealltak a rendorok moge. :D Kutyak...az eredmeny nehany magyar sracot bevittek. Ejszaka egy szlovak szot se lehetett hallani a varosban. :D
    Mellesleg az azeriek vezetnek Horvatorszagban. :eek:

5. boki

boki Well-Known Member

Ott vagy Nagyszombaton?

6. boki

boki Well-Known Member

7. hunter85

hunter85 Well-Known Member

Mellesleg az azeriek vezetnek Horvatorszagban. :eek:

Akkor elment a totom..........

8. fapp_supervisor

Sajnos nem, nem kaptam szabit. :/
    Itthon nezem sorozoben de tobb baratom es ismerosom kint van emellett van par facebook oldal ahonnan folyamatosan informalodom.

9. HAndrás

HAndrás Active Member

10. Tcat

Tcat Well-Known Member Szerkesztőségi tag Moderátor

fip7 likes this.
  11. arbalest

arbalest Well-Known Member

Nem tudom eldönteni, hogy zseniális, vagy teljesen őrült mutatvány volt-e. Iszonyat látványos lehetett!

12. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Egyszer elkaptam egyet, vagy nagyon faradt volt, vagy nemlatott a sotetben de siman odamentem es elkaptam hatulrol, alig par lepest tett. Hihetetlenul konnyu volt, nagyon meglepodtem rajt. Gyakorlatilag semmi sulya. Ja es ugy remlik hogy eleg budos is volt.

jani22 likes this.
  13. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Ez RC gép...

blitzkrieg likes this.
  14. arbalest

arbalest Well-Known Member

Tudom... A közönség egy része meg ott állt pár méterre.

15. fishbed

fishbed Well-Known Member

Kíváncsi lennék mennyi gépet tört amíg ide eljutott ?

16. jani22

jani22 Well-Known Member

Biztos fáradt volt szegény, mivel el tudtad fogni. Gondolom, hogy csak azért, hogy milyen 1 gólya. :)

Az mondod, hogy nem volt jó illata, ebbőr arra a következtetésre jutottam, hogy nem vagy gólya, mert azok egymást biztos csípik. :) Tud csípni is, meg a szemet kidöfni.
    Csak, nem etted meg!?

:) :)

Nálunk már többször volt gólya simogatás, ahová a fiammal is elmentünk, /képek videók vannak/ Ez abból állt, hogy a fészekből a már ellégé nagy gólyákat a tűzoltók emelőkosaras rendszerrel lehozták, kartonpapírra lehelyezi, lehet simogatni a gyerekeknek a kis gólyákat, akiket meggyűrűznek, majd vissza helyezik a fészekbe. Közben az Anya&Fater madarak tépik magukat, de nincs baj. :)

Volt régebben 1 vid, ahol a kis gólyák kirepültek a fészeknél levő háznál, de még nem tudtak rendesen repülni és leszálltak a közvetlen környéken. A ház asszonya meg visszaterelte a porta kerítésén belülre, mint a libákat. :D

Megható volt! :)

blitzkrieg and antigonosz like this.
  17. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Nem volt mit enni rajt, egy csontkollekcio volt gyakorlatilag. Igen kivancsisagbol meg hulyulesbol a haverok elott. Aztan mivel ugy gondoltam hogy vagy faradt, vagy kicsi meg a repuleshez, ezert par szaz meter utan betettem annak azelhagyott haznak a kapujan ahova feszkelni szoktak. Aztan mire mentem vagy 500 metert meg megjelentek a golyamenhelyesek vagy vagy kik, es kerdeztek nem e lattam gyakorlatilag magamat egy golyaval a honom alatt. :) GYorsak voltak, feltunoen gyorsak mert vagy 25km-roljottek. Kozoltem hogy hol talalhatjak a golyat, masszanak be erte. Kerdeztek miert nem hivtam oket, vagy vittem haza. Hat csak.

18. zeal

zeal Well-Known Member

19. anonim999

anonim999 Well-Known Member

Győztünk!!!:):):)
    Magyarország-Horvátország
    2-1

blitzkrieg, arcas, SilvioD and 5 others like this.
  20. fapp_supervisor

Legyőztük a vb másodikat... most akkor világbajnokok vagyunk?

Ezen oldal megosztása