1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Beszélgető

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - Tcat által indítva @ 2013. január 16..

1. blitzkrieg

blitzkrieg Well-Known Member

Nem kellett azt elmagyarázni. Nagyon hasonlít az arca az apjáéra. És a neve is árulkodó. :)

Schurrer and zsolti like this.
  2. zsolti

zsolti Well-Known Member

Ez is valószínű. Ettől függetlenül én biztos vagyok benne, hogy el lett magyarázva, hogy ki kicsoda :p.

Köpjetek le, én is elmagyaráztam volna...

Schurrer, notaricon and silurusglanis like this.
  3. Schurrer

Schurrer Active Member

4. Kurfürst

Kurfürst Well-Known Member

5. phaidros

phaidros Well-Known Member

Nagy Csaba likes this.
  6. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

7. boki

boki Well-Known Member

Sötétségbe borult egész Argentína és Uruguay -ahol kb 48 millió ember él- az energetikai rendszer meghibásodása következtében. Ezenkívül Brazília és Paraguay egyes részei is áram nélkül maradtak.

fishbed, blitzkrieg, arcas and 2 others like this.
  8. jurgenbauer

jurgenbauer Well-Known Member

Várható volt, hogy nem csak Venezuelában lehet hasonló dolgokat véghezvinni.

honved and boki like this.
  9. jurgenbauer

jurgenbauer Well-Known Member

Emlékeztek még a Mézga család időgépes részére? :D

jani22 likes this.
  10. boki

boki Well-Known Member

Már az oroszokat is kóstolgatják.

11. molnibalage

12. alali77

alali77 Well-Known Member

Bleroka likes this.
  13. Masztiff

Masztiff Well-Known Member

Mindjárt jön valaki, és elkezdi megint, hogy csak 7-8 stadiont építettek, de 35-50 kórházat felújítottak.
    Javaslom nekik, nézzék meg a János kórházat, meg az "elit" Kútvölgyit. Kívülről-belülről.

fishbed, Schurrer, torsen and 3 others like this.
  14. Bleroka

Bleroka New Member

A jelenlegi kormány nem ujitott fel semmit,2010 óta jelentösen csokkentették az egészségügyre forditott kiadásokat,többek között az egészségügyi minisztériumot is felszámolták,lett helyette emberi eröforrás:confused: A vidéki kórházak kaptak jelentös uniós forrásokat az épületek felujitására,amiból a Pest megyei intézmények kimaradtak,mert Pest megye,nem számit uniós elmaradott térségnek.Ebben a kánikulában milyen kinokat kell kiállni a magyar betegeknek,amikor az ugynevezett rendszerváltás után 29 évvel,nemhogy klimát,de még egy rohadt ventillátort sem látni a kórtermekben.:hadonaszos:

fishbed, torsen, Masztiff and 3 others like this.
  15. Robur

Robur Well-Known Member

Régóta mondom, hogy privatizálni kellett volna az egészségügyi rendszert. De ha azt nem, akkor legalább vegyes rendszert létrehozni. Minimum több-biztosítóssá kellett volna tenni rég.

Bleroka likes this.
  16. molnibalage

A több biztosítós rendszer igen veszélyes, lásd USA... Anno tettem be erről videót, aki arról álmodozott, hogy akkor mit privatizáljanak ki. Ez igaz az EÜ-re is.

17. boki

boki Well-Known Member

Merkel muttit nagyon rázta... Nem tudom, hogy beteg-e vagy az idegek.

antigonosz likes this.
  18. Kurfürst

Kurfürst Well-Known Member

Voltam mindkettőben, itt vagyok, mit kellett volna látnom ?

19. Laci1970

Laci1970 Well-Known Member

En meg javasolnám megtekintesre a Nyiregyhazi, Mateszalkai, Fehergyarmati kórhazat. A sok új vagy felujított haziorvosi rendelőt, a sok uj mentőautót.

notaricon likes this.
  20. Laci1970

Laci1970 Well-Known Member

En csak arra emlekszem amikor bevezették a 300ft-os vizitdíjat. Mekkora felhaborodás volt. Viszont jóval kevesebb volt az unatkozom, nyugdíjas vagy epp kisebbsegi vagyok ezert beteg vagyok es elmegyek az orvoshoz beszelgetni paciens. Kisebb volt a leterheltseg. 300 ft is eleg volt erre.

Masztiff, fishbed, blitzkrieg and 2 others like this.

Ezen oldal megosztása