1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Beszélgető

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - Tcat által indítva @ 2013. január 16..

1. FilcTroll

FilcTroll Well-Known Member

Már firtattam a kormányzat kibervédettségének a kérdését az odavágó topikban, de csak egy kurta válasz jött vkitől. Akkor ezt úgy értettem, hogy "minden oké, ne faggatózz!". :) De a kérdés továbbra is fennáll, bár értem, hogy miért nem tanácsos kibeszélni. Amúgy ha a NATO a kibertámadásokat is háborús cselekménynek tekinti, akkor most hadban állunk Észak-Koreával? :)

antigonosz likes this.
  2. Fennek

Fennek Well-Known Member

Aki elhiszi, hogy Észak-Korea a magyar szervereket támadja annak van egy pár jó hírem. Lapos a föld, Xenu létezik, jön a Nibiru és valóban szórják a chemtrailt. :D

3. jurgenbauer

jurgenbauer Well-Known Member

4. blitzkrieg

blitzkrieg Well-Known Member

Kiváncsi lennék egy 2019-es felmérésre. Konkrétan Romániában ki bízik még a rendőrségben azután, hogy egy lány többször hívta a rendőrséget, hogy elrabolták és nem tettek semmit a megmentése érdekében. Sőt egyes román sajtóhírek szerint a rendőrök végighallgatták a lány sikoltozását miközben megölte a gyilkosa, de ők nem mentek be, mert nem volt még meg a házkutatási engedély.

zeal, antigonosz and fip7 like this.
  5. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

6. Masztiff

Masztiff Well-Known Member

Szíjjártó Péter szerint ők támadtak. ;) Írj neki....:)

7. alali77

alali77 Well-Known Member

Két tesóm is sofőr, mind a kettő 3,5t alatti kisteherautón. (sajnos lusták voltak tanulni, most esik le nekik hogy fasok voltak)
    Egyik Ausztriába ingázik, 1500-1800Euró/hó+13. havi bér+családi pótlék. (amit meghúztak az osztrákok, de még így is van) Az osztrákokat utálja mert lenézik, kibasznak vele néha , de még így is megéri neki. (előtte Németországban dolgozott, a németeket szerette nagyon)
    Másik Tatabánya mellett sofőr, 300-350nettó egy hónapban, decemberben kicsit több, de akkor a munka is sokkal több. Egyszer elment, megkérdezte mit kapna ha felszerelne Tatán, utána mondta hogy inkább a meki, ott legalább visszabeszélhet.
    115ezerért a kutya nem fog elmenni sehova honvédnek, hazaszeretetet nem lehet enni.
    Az USA-ban kitörési lehetőség volt a katonaság a gettóból, itt sajnos nem az. De már ott is vannak gondok bőven, nem sikerült tartani a létszámfejlesztési terveiket tavaly.

gergo55, blitzkrieg, zeal and 14 others like this.
  8. Fennek

Fennek Well-Known Member

Nem mondhatja, hogy családon belüli erőszak. :D

Masztiff likes this.
  9. molnibalage

10. alali77

alali77 Well-Known Member

11. Kurfürst

Kurfürst Well-Known Member

antigonosz likes this.
  12. jani22

jani22 Well-Known Member

Valahol azt beszélik, hogy a Föld mágneses pólusa vándorol - Szibéria felé - majd megfordul, de mostanában - régmúlt OK, de van ez a hisztéria keltés, ez meg most:

13. Lator

Lator Well-Known Member

14. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Nem vándorol hanem egyre nagyobb mértékben kileng, aztán megszűnik és újraindul, lehet ugyanúgy, mint előtte volt, lehet fordítva.

15. molnibalage

Semmiféle hisztériakeltés nem volt a videóban. Pusztán megjegyezte, hogy jó régóta vagy talán először esik egybe a mágneses észak és a valódi geometriai észak.

blitzkrieg likes this.
  16. jurgenbauer

Ez a Vadai ökörsége. Ismételten.

17. jurgenbauer

18. jani22

jani22 Well-Known Member

Nem erre a videóra gondoltam, mint írtam is ("Valahol azt beszélik, hogy a Föld mágneses pólusa vándorol - Szibéria felé ")
    http://www.urvilag.hu/navigacio_es_terkepeszet/20190225_rohano_polusok
    https://infostart.hu/tudomany/2019/01/13/egyre-gyorsabban-vandorol-a-fold-eszaki-polusa

https://ng.hu/fold/2005/12/13/gyors_utemben_vandorol_a_fold_eszaki_magneses_polusa/

https://piacesprofit.hu/klimablog/egyre-gyorsabban-vandorol-a-magneses-polus-sziberia-fele/

arcas, gergo55, blitzkrieg and 3 others like this.
  19. Lator

Lator Well-Known Member

Kattintsatok a tweetre.

20. Fennek

Fennek Well-Known Member

Most olvastam, hogy a youtube elkezdte demonetizálni a történelmi témájú csatornákat. Páran konteót látnak abban, hogy egyre több mainstream teszi ki a premiumra a tartalmakat. Szóval valszeg pár csatorna bezár hamarosan, mert sok ebből élt. :(

Ezen oldal megosztása