1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Beszélgető

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - Tcat által indítva @ 2013. január 16..

1. Hegylakó

Hegylakó Well-Known Member

Szerintem meg azért, mert a Hm-et a Pintérék felügyelete alá rendelték. Ő pedig katonaként bírja a függelmet... Meg természetesen hozzáértő szakminiszter.

2. FilcTroll

FilcTroll Well-Known Member

Nemigen értem rá fórumozni mostanság, de talán még nem késő: boldog és békés Karácsonyt kívánok, kedves HTKA-tagok! :)

Ooorky, Littlejohn and BiancoGasto like this.
  3. notaricon

notaricon Well-Known Member

Sztarohatt...

nyugger, molnibalage and emel like this.
  4. notaricon

Ha még nem lett volna.

Sebesült tengerész átszállítása a USS Bunker Hill és a USS Wilkes-Barre között.

anonim999 and arbalest like this.
  5. fonak9

fonak9 Well-Known Member

Elég kamunak tűnik, inkább azért terjeszthették el, hogy elégedetlenséget szítsanak egyrészt a rendőrök között, akik majd csalódottan tudják meg, hogy kamu volt az egész, másrészt más szervezetek (honvédség, katasztrófavédelem, mentők) tagjai között, hogy ők miért nem. Az ünnepek között nyilván szinte mindenki szabadságon van a minisztériumban, aki ezt intézné, ugyanakkor cáfolni sem fogják a "szivárogtatást" legalább holnapig stb. szóval elég kétséges a valóságtartalma. Gyanús, hogy mely médiák kezdték el nyomni a hírt, kormánypárti egy sincs köztük.

6. Bleroka

Bleroka Member

A hirt a Zsaruellátó nevü FB oldal hozta le,mindenki onnan vette át az infót.

honved likes this.
  7. migfun

migfun Well-Known Member

Ez kb. havi bruttó 41.600 forintos béremelésnek felelne meg. Csak így jövőre nem kell feltétlenül adni...

minszk2 likes this.
  8. fonak9

fonak9 Well-Known Member

Értem, csak nem tudom mennyire megbízható hírforrás az... kurucon valaki azt írta dk-sok.

9. honved

honved Well-Known Member

A BM már kiadott egy közleményt, miszerint a 27-én megjelenő Magyar Közlönyben lesz minden, Az lesz a hivatalos. Részletekbe nem mentek bele. Majd meglátjuk.

10. boki

boki Well-Known Member

@blogen
    Ezek a öt-tíz fokos szíriai télben így nyomják? Oké, hogy oroszok, de nincs téli szerelőruhájuk?
    Ezek régebbi képek, voltak már posztolva.

blogen likes this.
  11. fip7

fip7 Well-Known Member

Érdekes videó:

12. zsolti

zsolti Well-Known Member

Elvileg én már leírtam, hetekkel korábban kaptam körlevelet hivatalos gépre, hogy dolgoznak az év végi pénzosztáson, valamint bérrendezésen.

Mindenkit fog érinteni, szó sincs csak rendőrségről. Ha elolvassátok a kiszivárgott híreket, ott sem ez van leírva, az egy dolog hogy a húgyagyú portálok ezt rakták ki szalagcímnek, hogy zsaru így, zsaru úgy...

Ez még az előtt volt hogy a jobbik megtrollkodta volna az egész tervezetet a saját bérrendezéses komolytalan saláta közepébe bevágott törvénymódosításával, miközben hónapok óta folynak a tárgyalások a szakmai szervezetek és a felsővezetés+politikum közt.

Szerintem a hír amúgy valós, a zsaruellátó meg nem egységes, sok ember csinálja ahogy levettem s lehet hogy vannak DK-sok is köztük, de pl. mikor migránsfogdosós hírt hoznak le, vagy teljes joggal szétfikázták azokat az embereket akik köpködtek a határon "szegény elesett Ahmedéket agyonverő" rendőrt/katonát, akkor mondjuk pont nem tűnt DKs szekértolónak a zsaruellátó.

Maradjunk annyiban hogy függeten kis rendőrbarát, azt kb megadom.

fonak9 likes this.
  13. dudi

dudi Well-Known Member

Valaki nálam sokkal ügyesebb!Hol lehet megtalálni a kormány 1806/2019-es határozatát?Mert a Magar Közlönyben nem találtam.

14. zsolti

zsolti Well-Known Member

51/2019 BM rendelet

dudi likes this.
  15. zsolti

zsolti Well-Known Member

Na, gyerekek, bemondták, le is van írva. Kapja MINDENKI aki hivatásos. Most 500 kiló bruttó, 10% emelés januártól, és utána 3 évente 6 havi bónusz.

Azt gondolom korrekt.

Megint elment a Jobbik-DK-Momentum-MSZP esélye arra, hogy majd utcáról megdöntik Viktort...
    UFF!

16. notaricon

Így is megy a fanyalgás. Ha toronyóra lett volna lánccal, akkor vagy a lánc lenne rövid, vagy a torony lenne alacsony...

17. zsolti

zsolti Well-Known Member

Én belegondoltam hogy nekem mondjuk konkrétan 3 év múlva ha maradnak az a hat havi az most több mint 2 misi lenne. Én nem fanyalgok... Amúgy meg totálisan megértem, hogy olyan koncepciót dolgoztak ki, ahol oda akarják láncolni az állományt a helyére, ehhez meg valami ilyet kellett lépjenek.

Ez szerintem korrekt. Egy dolog van benne elbaszva szerény véleményem szerint, hogy megint az emelés az egységesen 10%. Azt leírtam már korábban többször is, hogy nem így kellett volna. Főtiszt, Tábornok, SEMMI, Tiszt 5%, alatta 20%.

Így megint csak nyílik az olló. Legalább a mostani prompt 500bruttó az mindenkinek annyi, Tábornoknak, őrvezetőnek egyaránt, az jó.

svajcibeka, zeal, fip7 and 2 others like this.
  18. zsolti

zsolti Well-Known Member

Ne azokra a véleményekre figyelj oda. A többség most örülni fog, ebben biztos vagyok. A pofa az jár, de azért főleg a legénységi állománynak igen jól fog esni ez az 5 kiló bruttó is.

notaricon and Shed like this.
  19. Shed

Shed Well-Known Member

Hát, megjött a hivatalos tájékoztató Pintér Sanyitól. 10% emelés jövőre és 3 évente 6 havi bruttó. Jah és a bruttó 500k is jön 30-án.

Érdekes lesz, mert a járőr nettó 150k-ra 10% emelés nem tűnik soknak. Meg a három év múlva kapunk bruttó 6 havit is erősen meglátjuk kategória. Mert az pont választások után lesz.

Ezzel együtt jobb mint a semmi.

zsolti likes this.
  20. Shed

Shed Well-Known Member

Én örülök, mert nekem jó, meg sokan mások is örülnek. De kicsit felemás a dolog, mert a járőr 150k-s fizetését nem nyomták meg nagyon. Ott meg problémák lesznek, az tuti.

Laci1970, zeal and zsolti like this.

Ezen oldal megosztása