1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Beszélgető

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - Tcat által indítva @ 2013. január 16..

1. notaricon

notaricon Well-Known Member

Mi van ebben a robbanófejben???

rejsz felügyelő and Kurfürst like this.
  2. papajoe

papajoe Well-Known Member

Be volt toltetezve az épulet....

pöcshuszár likes this.
  3. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

Nem értem a kérdést. Az épület belsejében robbant. Ezt látod. Mi az, ami szerinted nem kerek.
    Akkor nem így nézne ki, több hullámot kellene látni...

4. molnibalage

5. papajoe

papajoe Well-Known Member

Nem okvetlen, idozítés kérdés, az egymástól 5-10 méterrel lévo lyukakat némi extra gyjtózsinórral oda idozítem, ahová óhajtom, jellemzoen a szélso lyukak mennek eloszor, helyett csinál a belsoknek, hogy tudjon tágulni a kozet, kulonben Liszt lesz belole, nem alépítmény.
    Dé itt simán lehet, hogy belul robban, a rakététól terjednek a lángok, jobban megnézve.

6. jani22

jani22 Well-Known Member

zeal, fishbed and arbalest like this.
  7. Irsai Olivér

Irsai Olivér Member

A lakosság azon részének, akinek fix kamatozású hitele van, valószínûleg nincs annyira ellenére, ha elinflálják a hitelét.
    Akinek megtakarítása van, az meg tudja, hogy a pénze forintszámlán elillan. Ha értékén akarja tartani arra ott van a Mák.

A mostani garnitúra nem ezen fog bukni.

vata and Kurfürst like this.
  8. @laiki
    Üdv. újra a fedélzeten! ;)

zsolti, silurusglanis and zeal like this.
  9. leplezo

leplezo Well-Known Member

Dehogy gondolkozik így az átlagpolgár. Ezt te se írtad írod komolyan.
    Azt fogja gondolni, már 250ft a kenyér, meg 300ft a tej. És a kiló krumpli is többe kerül. nem gondolkozik hitel elinflálásáról. És pont az alsó középosztály kis megtakarításai értéktelenednek, akinek nincs annyi, hogy befektessen, csak annyi, hogy kuporgasson. Azok fogják negatívan megélni akik sokan vannak és szavaznak (nyugdíjasok, kiskeresetűek)

10. molnibalage

11. SilvioD

SilvioD Well-Known Member

Csak úgy

Pocok75 likes this.
  12. Roni

Roni Well-Known Member

Vettem egy laser 303-at és nagyon brutális amit tud ,meggyújt akár egy gyufát is utána néztem bár én nem próbálom ki .
    Este olyan mint egy lézerkard .Na most ha ez a kis hoki lézer iylen látványra képes akkor miylen lesz a 150 kw lézer amit már a rombolóra telepítenek jövőre?

13. Roni

Roni Well-Known Member

Persze mindig irják hogy áá ez nem sztárvárszos lézer hogy lássuk persze nappal én sem látom a csikot de este pláne ködben brutális :)

14. boki

boki Well-Known Member

Előny, ha valakikből sok van... 6 nap alatt kell építeniük egy 1000 ágyas kórházi komplexumot a koronavírus elleni küzdelem érdekében.

15. milagro

milagro Well-Known Member

vagy krematóriumot...

16. notaricon

notaricon Well-Known Member

Mivel se a hajónak, se a repülőgépnek nem találtam saját topicját, ide teszem.

Loken, gergo55, arbalest and 5 others like this.
  17. Rendszeresítenem kell egy ilyet munkahelyi használatra. :)

Loken, arbalest, megazez and 4 others like this.
  18. Lator

Lator Well-Known Member

Európa hadseregei milyen potenciált tudnának felmutatni egy esetleges koronavírus járvány kitörésének kezelésében? Gondolok itt a CRBN képességre. Franciaországban 1 ezred van erre csak náluk van felszerelés ehhez.
    (ha nem számítjuk a csapatoknál kintlévő egyéni védőfelszerelést)

19. tonyo

tonyo Well-Known Member

Ha osztályoznom kénne 1 és 5 között akkor 1. Egy két országnál jóindulattal gyenge 2. Továbbá az is meglehet hogy egy két országnál semmilyen képesség nem áll rendelkezésre. Még polgárvédelemnél se. Max valamilyen elenyésző szervezésben egy pár orvosi csoport némely kórháznál.

20. molnibalage

Ezen oldal megosztása