1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Beszélgető

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - Tcat által indítva @ 2013. január 16..

1. Kurfürst

Kurfürst Well-Known Member

Milyen kérdőív ? A régi kocsimra nekem is megemelkedett a KGFB, lehet hogy elmulasztottam?

2. Fennek

Fennek Well-Known Member

Nézz szét a biztosítód weboldalán, nekem ott volt, hogy nincs kitöltve. Vagy csak hívd föl őket és beszélj velük. Sokat lehet spórolni.
    Nekem sem volt semmi értesítés csak emelkedett. Kitöltöttem és küldték is az új csekkeket 1 hónap múlva.

Kurfürst likes this.
  3. arcas

arcas Well-Known Member

Inkább 5 év, most két éves, még 3 év gari van rá, ezért a kalkulátort is 5 éves ciklusra állítottam.
    Igen, így van,... csak azért osztottam meg mert élő példa, mindenki azt számolhat ki belőle amire ép kíváncsi ...

Cifu likes this.
  4. anonim999

anonim999 Well-Known Member

Végre egy jó hír, mindig olyan negatívak vagyunk általában itt általában. Többet beszélünk a rosszról mint a jóról ( lásd magyar haderő fejlesztéses topik).
    DE úgy látszik fordul a helyzet...

Ötven helyet ugrottunk előre a boldogságlistán
    Kettő híján ötven helyet léptek előre a magyarok a boldogság terén. Oláh Attila, az ELTE Pozitív Pszichológiai Kutatócsoportjának vezetője elmondta, az első boldogságkutatást a nyugati világban az ENSZ rendelte el, ekkor még Magyarország a listán a 110. helyen volt. 2016 óta, az első hazai boldogságkutatás óta az ország szépen haladt előre, jelenleg a 62. helyen áll.
    https://888.hu/ketharmad/otven-helyet-ugrottunk-elore-a-boldogsaglistan-4229027/

5. papajoe

papajoe Well-Known Member

Közel 5% volt a tavalyi gdp növekedés is.
    :)

aquarell likes this.
  6. Hajógyártás néhány percben.

7. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

8. ozymandias

ozymandias Well-Known Member

plusz folyamatos előregondolkodás, hol mit hogyan lehet kompenzálni. Itt aztán van zsugorodás, alakváltozás :)

gergo55 and (deleted member) like this.
  9. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

10. Kurfürst

Kurfürst Well-Known Member

11. pöcshuszár

pöcshuszár Well-Known Member

Persze, nem személyhez köti, hanem végponthoz. Ugyanis az IP címed minden és mindenki loggolja. Erre megoldás lehet a VPN. Az annyiban egyszerűsíti a helyzetet, hogy ott csak a VPN szolgáltatót kell "megvenni"... ;)
    És nem, nem kell vele együtt élni. Ha nem szeretném, hogy valamilyen dologhoz kössenek, akkor nem megyek a közelébe se. :cool:

12. wolfram

wolfram Well-Known Member

Együtt kell élned azzal, hogy: az IP címed minden és mindenki loggolja.
    Én személy szerint pont leszarom, ha kiderül valakik számára, hogy a Vk-hoz közöm volt, pláne, ha annyi, hogy megnéztem ott-onnan pár videót. És ugyanígy vagyok ezzel más közösségi oldalakon is, mivel ezek egyformák.
    Ha meg kényes tartalomra vágynék valóban húzós helyekről, akkor előtte megtenném azt, amit meg kell ahhoz, hogy ne köthessék hozzám.

13. Fennek

Fennek Well-Known Member

Sok VPN szolgáltatónak még csak saját szervere sincs, csak bérelnek. Szóval akkro már nem csak a VPN szolgáltató, de a hosting cég is követhet.
    De amíg az embereknek ott van a facebook cookie a gépén tökmindegy, hogy mit használnak. :D

zeal likes this.
  14. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Asszem a Nordvpn-nek volt egy elbaxot reklámja ahol azt magyarázták, hogy a gonosz ISP-t kötik az országom törvényei ezért log-olja és a hatóságoknak átadja mit csinálok a zinterneten (mintha bárkit is érdekelne éppen melyik klasszikusra masz... khm), de ők a Kajmán szigeteken vannak bejegyezve ezért semmilyen törvényt nem kell betartaniuk.

Le is vették pár nap után, akkora öntökönszúrás volt.

15. Fennek

Fennek Well-Known Member

És pont a NordVPNnek volt botránya, hogy bérelték a szervert, de a hosting cég szart a biztonságra így hónapokig átjáróház volt pár szerverük és aki akarta az látta az emberek forgalmát. Hónapokkal később javították majd egy évig titkolták mire kibukott.
    Ma ha valaki youtuber Nordot hirdet az kapja kommentekben az osztást, hogy nem kéne.

16. HAndrás

HAndrás Well-Known Member

Konkrétan milyen "vérgőzös" múltja van a nevezett alakulatnak, amiről be kellene számolniuk?

17. HAndrás

HAndrás Well-Known Member

"Ujraalakult volna .." Sajnos nem volna:
    https://pestisracok.hu/tag/magyar-nemzeti-arcvonal/

18. milagro

milagro Well-Known Member

Melyik része?
    ???

19. krisss

krisss Well-Known Member

A csöpögős személyi kultusz a hozzászólás második felében.

20. milagro

milagro Well-Known Member

Pedig nem annak szántam...
    ..
    Csak nem értem miért kell a csöpögős cigányozást idekeverni!
    Teljesen fölösleges spec. szerintem,
    meg azért na, mégiscsak egy miniszterelnök...

Ezen oldal megosztása