1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Beszélgető

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - Tcat által indítva @ 2013. január 16..

1. molnibalage

molnibalage Well-Known Member

2. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Nagyobb motor kő!

dudi likes this.
  3. angelsoul

angelsoul Well-Known Member

4. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Leonidas and ogretankHU like this.
  5. zsolti

zsolti Well-Known Member

Ne viccelj már, Kína már most a valós első számú gazdaság... Minden IS ott készül! Nem kell nekik 4 év ehhez, csak maximum a IMF és a WB addig tudja még saját véleményük szerint is elhazudni a statisztikáikon. Németország agyon verhetetlen? Aha, akkor a svédek is, a franciák is, IKEA meg Auchan is sok helyen van, azt mégis megzabálják őket belülről a bevándorlóik, a németek is sötét jövő elé néznek a sok törökkel, kurddal, meg az új arabjaikkal...

6. molnibalage

7. Pocok75

Pocok75 Well-Known Member

8. molnibalage

Kapcsolódó videók.

9. jurgenbauer

jurgenbauer Well-Known Member

10. molnibalage

Hatravinni, agyonloni.

notaricon, geseft, papajoe and 2 others like this.
  11. megazez

megazez Well-Known Member

Kocsmatúrát se rendeztek a honvédtisztin? Mi amikor csináljuk lebeszéljük más egyetemekkel, és amikor szembe jön a sote akkor zeng az utca a SOOOTE, SOOOTE orvosok leszünk végbélt tükrözünktől. Rendőrtisztek csinálják, azokkal már futottam össze.

12. KoviUbi

KoviUbi Well-Known Member

Nincs min lőni...

Ráadásul egy olyan autóval, ami feltételezi, hogy családos.Lábon kihordott agyhalál.

13. SilvioD

SilvioD Well-Known Member

14. papajoe

papajoe Well-Known Member

Ez a cica nem viskason nott fel, az 5. emeleti panel teraszán. :rolleyes::eek:

15. Leonidas

Leonidas Well-Known Member

A Genovai új híd avatása (akit érdekel)
    Korán ébredtem, gondoltam beteszem. Én tegnap este néztem meg.
    A teljes felvétel 3:02:28, ebből tényleges felvétel 1:19:42-től 1:43:00.

Összefoglaló
    A hidat felavató ünnepség az Olasz Himnusszal kezdődött, ezután felolvasták a 43 áldozat nevét, majd három perces néma tiszteletadás kezdődött az áldozatok emlékének. Ez után következtek a rövid beszédek. A ceremónia idején esik az eső, a ceremóniát egy a hídra épített teljesen átlátszó plexi épületben tartják.
    Hangos ünneplés nincs, mivel az előző híd összeomlása áldozatokkal járt. Giuseppe Conte kormányfő beszédében Olaszország koronavírus utáni talpra-állása jelképnek nevezte a hidat, amely már a tragédia után 2 évvel elkészült és átadásra kerül. Az új hidat Szent Györgyről nevezték el (felszentelték). Az építése rekordidő alatt készült el, a bontás után mindössze 310 nap alatt elkészültek az új híddal. A hídon 43 lámpaoszlop kapott helyet, amely az áldozatokat szimbolizálja. Az áldozatok családtagjai tiltakozásból nem vettek részt az avatáson, ezzel a szerintük túl lassú felelősség megállapítás és felelősségre-vonás ellen tiltakozva. Giuseppe Conte kormányfő őket külön fogadta a híd avatása előtt.

A lényegesebb mozzanatok a videon külön linken vannak a hozzájuk tartozó leírással. A linkelések onnan indulnak ami fel van tüntetve, nem szükséges keresgélni a videoban ha valaki nem akar. Nagyon kevesen látták még a videot, amikor néztem tegnap este 9-kor még csak 800-an.

Ha valaki kíváncsi rá, érdemes megnézni a video elejét is. (szakszolgálatok, felszereléseik ("fülesek"), stb.)
    Genovai új híd avatása - 1:19:42 Az élő adás kezdete, közben képek a panorámáról, a különböző kamerák képei, hogy változatos legyen az adás. Ez végig így történik, még a beszédek és ceremóniák alatt is.

Genovai új híd avatása - 1:28:41 Kezdés, vendégek politikusok érkezése, 20 perc hosszúság

Genovai új híd avatása - 1:50:31 Az avatási ceremónia kezdete az Olasz Himnusszal és a 43 áldozat nevének a felolvasása, ez után 3 perces néma gyász (eddig végig állnak kb. összesen 9 percig), után kezdődnek a rövid beszédek

Genovai új híd avatása - 2:14:58 Giuseppe Conte kormányfő beszéde: összesen 9 perc

Genovai új híd avatása - 2:24:54 Kivonulnak pelxi helységből, majd egy rövid papi beszéd után megáldják megszentelik a hidat, 2:28:34-nél kezdődik a szalag átvágása.
    Ezután az Olasz Légierő 9 gépes bemutató csoportja 3 alkalommal díszelgő kötelék repülésben az olasz zászlót rajzolja az égre színes füsttel, közben folyamatos szól az egyik templom harangja. Az éjszaka folyamán az olasz trikolór színeit vetítik a hídra.

notaricon likes this.
  16. Leonidas

Leonidas Well-Known Member

Ja, az lemaradt, hogy a díszelgő repülő kötelék is virtuálisan "megkeresztelte a hidat" az első két repülésével az atya után.

17. Groove

Groove Member

Tűzijáték ?

18. Fennek

Fennek Well-Known Member

Hivatalosan igen. egy tüzijátékot szállító hajó robbant be. De már láttam konteót aki rakétát látott.

19. zeal

zeal Well-Known Member

Rendesen lebontotta a környéket.

20. molnibalage

Ezen oldal megosztása