1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Beszélgető

Diskurzus a(z) 'Kantin' témában - Tcat által indítva @ 2013. január 16..

1. krisss

krisss Well-Known Member

Amúgy elég szomorú, hogy ha bárki esetleg jogos és/vagy kevésbé jogos kritikát vagy kétséget fogalmaz meg az helyből liberális/buzi/hazaáruló.

Chima3ra, Negan, migfun and 4 others like this.
  2. vasszekely

vasszekely Well-Known Member

Figyelj, ugye most tényleg nem kezdünk el arról vitatkozni, hogy a mostani csapat szerezhet be bármit, az úgyis szar lesz az ellenzéki szimpatizánsok körében?
    Valahogy igencsak a negatívumok és veszélyek jelennek meg egyesek hsz-ban és cikkekben.

zeal likes this.
  3. SilvioD

SilvioD Well-Known Member

Ez már nem annak szólt, olvasd vissza.

vasszekely likes this.
  4. zeal

zeal Well-Known Member

.
    (HAndrás szokásos trollkodása miatt picit kitakarították a topikot. :rolleyes:)

vasszekely likes this.
  5. vasszekely

Etetem a ttollt ;)

zeal likes this.
  6. vasszekely

mindenki abban hisz, amiben akar.
    De ha tenyleg van jo beszerzes, ne fikázzák mar.

7. krisss

krisss Well-Known Member

Kötelező mindenkinek egyet érteni a beszerzéssel? Esetleg ő másik típust favorizált? Hát megeshet szíve joga.

Masztiff, migfun and Wilson like this.
  8. vasszekely

Nem favorizalt mást...

9. zeal

zeal Well-Known Member

Neeeem, ez így csak vicces. Fordítva a szomorú.
    Komolyan, mintha nem ismernénk hyriut...:rolleyes:

vasszekely likes this.
  10. krisss

krisss Well-Known Member

Nálam a zsigerből való fideSS-ezés és vajdázás és eközött (már csak a soros gyuribá cégénél való munkaviszony emlegetése gázabb) elég méretes egyenlőségjel van berakva és mindkettőért osztom a mentális szegénységi bizonyítványt.

fishbed, fip7, vasszekely and 7 others like this.
  11. beta

beta Well-Known Member

12. HAndrás

HAndrás Well-Known Member

Senki nem állította h "szar lesz"!

13. vasszekely

Van bajod az értő olvasással.

14. Pogány

Pogány Well-Known Member

Jim Caviezel, a Mel Gibson rendezte Passió főszereplője arról nyilatkozott, hogy megkapta Mel Gibsontól a Passió folytatásának harmadik vázlatát.
    Forrás: https://kuruc.info/r/4/218308/

Hát visszanyúl a darázsfészekbe. :) Mondjuk örülök neki, a Passió elég jól elkapott alkotása volt.

15. jurgenbauer

jurgenbauer Well-Known Member

Azóta Caviezel csinált egy Pál, Krisztus apostola c. filmet közben. Lassan már csak ilyeneket hoz össze? :D

16. Pogány

Pogány Well-Known Member

Hát mást nemigen kapott azóta sem mert vállalta a Jézus szerepet. :D

17. Hegylakó

Hegylakó Well-Known Member

SilvioD likes this.
  18. Hegylakó

Hegylakó Well-Known Member

Ehhez nem értek, de pl ha a POTE épületét javítgatod, akkor elüzemel még évtizedekig.
    Ha viszont felújítod, ami érint engedélyezést, stb. akkor a hatályos szabályozások figyelembe vételével egyszerűbb és olcsóbb újat építeni.
    Szerintem egy mai kút előállítási értékét ha nézed kihat a 40 éves kútra is, noha az csak fennmarad. Olyan ez mint amikor az új építés húzza a meglévő lakás árát, szerintem. Nyilván a régi nem tudja azt, mind a mai, viszont az ára sem annyi... meg akkor is lakás.

Valahogy így gondolnám... új előállítási áron, zöldmezősen lehet annyi. Persze ahol van bekötőút, stb oda nem kell építeni. És fordítva pedig sok infrastruktúra árát nem számoljuk, mert adott, pedig borzasztó nagy érték!

19. Masztiff

Masztiff Well-Known Member

Nem úgy tűnik a filmográfiájából. A Passiót nem láttam, az Angyali szemek és az Örület határán miatt figyeltem fel rá.

20. Pogány

Pogány Well-Known Member

Igaz, én elakadtam ott, hogy nem fog szerepeket kapni, ha vállalja. Az Outsider egész érdekes, bár egyszerű sci-fi fantasy tőle. AMit még szeretek az egy korábbi film, a Highwaymen.

Ezen oldal megosztása