1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[BIZTPOL] A nagy sakktábla

Diskurzus a(z) 'Biztonságpolitika' témában - Montezuma által indítva @ 2013. február 9..

1. emel

emel Well-Known Member

Azt majd az oroszok megoldják. Leszedik a Transznyisztrát maguknak és Moldáviához hozzávarják moldovát ahogy eredetileg létezett. Így a moldávok le lesznek kötelezve.

Az a bajom bagoly térképével hogy rajta van Havasalföld és Bulgária. Burgenland meg nincs! Azt mindég elfelejtitek.</blockquote>

Bulgária rajta van (benne van "Hungaroszláviában"), mivel:

1. a bolgárok szeretik a magyarokat,

2. kell a tengerpart a Fekete-tengerre.

Burgenland meg nincs rajta, mert Burgenlandot nem lehet bevenni egész Ausztria nélkül, amit meg nem akarok, indoklását lásd az előző hozzászólásomban.
    </blockquote>

Én meg tartok tőle, hogy a bolgárok nemcsak minket szeretnek, hanem az oroszokat is, sőt, azokat a szerbek is szeretik (meg vica versa), így "Hungaroszlávia" valódi fővárosa nem Belgrád hanem inkább Moszkva lenne - főleg ha a külügyeket Belgrád vinné ahogy írtad!!

2. haubagoi

haubagoi Well-Known Member

Románok nem is szlávok:

1. kit érdekel,

2. "Hungaroszláviában" a románok egy elnyomott nép lennének, akiket visszaköltöztetnének a Kárpátokon túlra a Moldva és Moldova egyesítéséből létrejövő "Kis-Romániába",

3. egész "Hungaroszláviának" az a célja, hogy a románokat a szlávok segítségével visszaszorítsa, hogy így kapjuk vissza Erdélyt.

Miért nem Slavic- Madarski federacija:

1. azért mert én magyar vagyok, és a saját népemet helyezném előre.

Ezért nem Szláv-Magyar Államszövetség, hanem Magyar-Szláv Államszövetség. Ráadásul a rövidítése is jobban hangzik: Hungaroszlávia vs. Szlávhungária, HSF vs. SHF, hs vs. sh.

2. emiatt ne te panaszkodj, hanem panaszkodjanak a szlávok.

Gondolom itt felmerül a kérdés, hogy na és a szlávok ebbe miért mennének bele:

nos azért, meg megtenném azt a gesztust, hogy Hungaroszlávia fővárosának BELGRÁD-ot tenném meg, és nem Budapestet (ennek további előnyeiről lásd előző hozzászólásomat).

Ezért cserébe viszont az államszövetség neve lehetne Magyar-Szláv Államszövetség, a Szláv-Magyar Államszövetség helyett.

3. szittya88

szittya88 New Member

Horvátország és Bulgária a jo szövetséges számunkra macedonia albánia montenegro es bosznia mint csatlosok johetnek szoba. Szerbia meg hát a szerbeket eggyik se szereti. Aki szetbiával szovetségrelép bucsut mondhat jugoszlávia tobbi ex köztársaságának.

4. haubagoi

Azt majd az oroszok megoldják. Leszedik a Transznyisztrát maguknak és Moldáviához hozzávarják moldovát ahogy eredetileg létezett. Így a moldávok le lesznek kötelezve.

Az a bajom bagoly térképével hogy rajta van Havasalföld és Bulgária. Burgenland meg nincs! Azt mindég elfelejtitek.</blockquote>

Burgenland meg nincs rajta, mert Burgenlandot nem lehet bevenni egész Ausztria nélkül, amit meg nem akarok, indoklását lásd az előző hozzászólásomban.
    </blockquote>

Én meg tartok tőle, hogy a bolgárok nemcsak minket szeretnek, hanem az oroszokat is, sőt, azokat a szerbek is szeretik (meg vica versa), így "Hungaroszlávia" valódi fővárosa nem Belgrád hanem inkább Moszkva lenne - főleg ha a külügyeket Belgrád vinné ahogy írtad!!</blockquote>

<i>"Hungaroszlávia" valódi fővárosa nem Belgrád hanem inkább Moszkva lenne"</i>

Tökéletesen igazad van. Ez így van. Hungaroszlávia az Eurázsiai Unió tagja lenne és Moszkva irányítaná.
    Cserébe viszont visszaszereznénk Erdélyt.

Ezt vesd össze az EU-val, ahol a népességünk meredeken csökken, és fiataljaink nyugatra vándorolnak, az ország kihal. Vesd össze azzal is, hogy az USA-nak a NATO-ban a kedvence Románia.
    Annak minden Magyaro.-ra vonatkozó (kedvezőtlen) következményével együtt.

5. krokomach

krokomach Well-Known Member

http://www.hidfo.ru/2016/08/uj-jobboldali-szervezet-tiltakozik-az-eroszakos-lakossagcsere-ellen/
    "Szombaton a német identitárius mozgalom kilenc tagja mászott fel a Brandenburgi kapura, hogy figyelemfelhívó akcióval tiltakozzanak a nem-európai népcsoportok betelepítése, és a hatóságok látványos tétlensége ellen. A Tagesspiegel beszámolója alapján rekord sebességgel igazoltatták őket, és “faji gyűlöletkeltés” miatt indul eljárás ellenük..."

"Alakul" Németországban..

6. fip7

fip7 Well-Known Member

Ő srácok, mi lenne ha Magyarországot Budapestről irányítanák? Csak, úgy halkan megjegyzem. És szláv nyelveket sincs kedvem megtanulni... (<i>Pedig RÁC származású vagyok</i>)
    Szerintem legyünk/maradjunk Magyarok ;-)

eevil likes this.
  7. szittya88

szittya88 New Member

Én nem egyesitésrolegyesitésrol beszéltem hanem szovetségrol. Egy egyesulést szerintem minden ország elvetne az ex jugok meg abszolo

8. Eltorro

Eltorro New Member

Úgy néz ki elbukott a TTIP

http://www.independent.co.uk/news/world/europe/ttip-trade-deal-agreement-failed-brexit-latest-news-eu-us-germany-vice-chancellor-a7213876.html

9. szittya88

szittya88 New Member

Fip 7 kecskeméttol délre vagy északi rác? (Csak mert bennem is van déli)

10. fip7

fip7 Well-Known Member

szittya88

Csepel-szigeti :)

11. szittya88

szittya88 New Member

12. neptun892

neptun892 Well-Known Member

Adná a jó isten...

13. szittya88

szittya88 New Member

Régebb ota eltek itt mint a jászkunok: ) nesze neked torokdulás a lakosság maradt.

14. haubagoi

Miért, most Magyarországot Budapestről irányítják?

Miért, az én javaslatomban Hungaroszlávián belül Magyarországot (sőt +Erdélyt, +Kárpátalját) nem Budapestről irányítanák?

Ki mondta, hogy ne maradjunk magyarok?

Nem arról beszéltem, hogyan duplázzuk meg Magyarország területét?

15. fip7

fip7 Well-Known Member

haubagoi

Te arról beszéltél eddig, hogy Moszkvából irányítanának minket Belgrádon keresztül...
    Nekem legalábbis ez jött le belőle.

16. haubagoi

Igen, mert ez is az igazsághoz tartozik. Ennek oka, hogy a nyugati hatalmak soha nem hoznák létre ezt az államalakulatot.
    De olvasd vissza az összes mai/tegnapi írásom, hogy teljesebb képet kapj.

17. emel

emel Well-Known Member

</blockquote>

Én meg tartok tőle, hogy a bolgárok nemcsak minket szeretnek, hanem az oroszokat is, sőt, azokat a szerbek is szeretik (meg vica versa), így "Hungaroszlávia" valódi fővárosa nem Belgrád hanem inkább Moszkva lenne - főleg ha a külügyeket Belgrád vinné ahogy írtad!!</blockquote>

<i>"Hungaroszlávia" valódi fővárosa nem Belgrád hanem inkább Moszkva lenne"</i>

Tökéletesen igazad van. Ez így van. Hungaroszlávia az Eurázsiai Unió tagja lenne és Moszkva irányítaná.
    Cserébe viszont visszaszereznénk Erdélyt.

Ezt vesd össze az EU-val, ahol a népességünk meredeken csökken, és fiataljaink nyugatra vándorolnak, az ország kihal. Vesd össze azzal is, hogy az USA-nak a NATO-ban a kedvence Románia.
    Annak minden Magyaro.-ra vonatkozó (kedvezőtlen) következményével együtt.
    </blockquote>

Moszkvának lett volna 45 éve hogy visszaadja nekünk Erdélyt, mégse tette, pedig Ceau már nekik se volt a kedvencük.

18. xfotel

xfotel New Member

ez a hunszlavia nagyon izlestelenul hangzik, mintha rozsdas vaskapoccsal kapirgalnak az agyam. tomcat1gyel ertek 1et.

eevil likes this.
  19. phaidros

phaidros Well-Known Member

Vajon a törökök, meg az öbölmenti államok mit szólnának, ha bárki elkezdene kavarászni az ő hátsó kertjükben, a Balkánon?

20. xfotel

xfotel New Member

az araboknak hatso kertje a balkan? forditva jobban hangzik, hehe

Ezen oldal megosztása