1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[BIZTPOL] Amerikai Egyesült Államok, Kanada

Diskurzus a(z) 'Biztonságpolitika' témában - GrGLy által indítva @ 2013. január 14..

1. FilcTroll

FilcTroll Well-Known Member

Ez a kérdés sztem kb. mindenütt ezt a választ aratná. :D Az usákok ebben nem hülyébbek sztem, mint a világátlag. Ami nekem inkább szemet szúr, az a történelmi tapasztalatok teljes hiánya. Nálunk a XX. századi történelem nem egy narratíva, hanem jelen van minden családi ebédlőasztalnál.

Ott se lenne ennyi komcsi meg náci, ha belekóstoltak volna ezeknek a rendszereknek a valóságába. Ez a tudatlanság párosul a nagyhatalmi arroganciával, ami aztán kiadja azt az ellenszenves és ostoba világnézetet, amit úgy utálnak szerte a világon.

zolkas, fip7, KoviUbi and 9 others like this.
  2. Árpicsek

Árpicsek Active Member

fip7, altx and antigonosz like this.
  3. gergo55

gergo55 Well-Known Member

gááázzzz
    nagyon gázzz

Ez olyan mint a dihidrogén monoxid volt...

KoviUbi, zeal and altx like this.
  4. jurgenbauer

jurgenbauer Well-Known Member

5. plushun

plushun Well-Known Member

Végülis minek az, a fizetésnél is szarul jön, hiszen tudod, hogy semmit nem kapsz, hiszen még annyit sem tud az illető, hogy mennyi 1+1.... Mondom én, hogy az Idocracy című film egy prófécia.

bartinieffektus likes this.
  6. megazez

megazez Well-Known Member

Jól értem, hogy itt az arab számokról van szó? Amit mi nyugatiak arab számoknak ismerünk (1,2,3...) azok valójában indiai számok, csak arab közvetítéssel fogantak meg a nyugati világban, míg a valódi arab számoknak csak egy része hasonlít a mi általunk ismert "arab" számokra.
    Mellesleg ezt az arab számos dolgot nálunk is eljátszották már a haladó liberálisok, emlékeim szerint volt a videóban egy öreg úr aki pontosan képben volt a valódi arab számokkal és megmondta, hogy azok nem kellenek, aztán a videó alatti kommentekben a szellemi érettek egyből szétcincálták.

Heim and Fennek like this.
  7. altx

altx Well-Known Member

el birja nekem magyarazni valaki ez micsoda?

mert ez elso ranezesre kb ugyan azon a szinten van mint az arab szamos marhasag...

8. Python

Python Well-Known Member

9. ornagy

ornagy Well-Known Member

hat talan az lehet egy ertelmezese, hogy ha feher vagy, akkor csak akkor szamitasz, ha a demokratakra szavazol, amugy "otthagynak" az ut szelen.

10. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Ha kisebbségiként nem adod el a szavazatod 2 konzervért akkor te is ellenség (fehér) vagy.

Főleg izraelita uszítók körében népszerű, hogy egyszer fehérek (mikor meg kell mutatni a fehéreknek, hogyan alázkodhatnak meg) 2 perccel később már zsidók akik undorodnak a fehérektől...

11. SilvioD

SilvioD Well-Known Member

Jenny még lehet az év embere a Time magazinban. Igazán trendi komcsi.

Heim, KoviUbi and FilcTroll like this.
  12. milagro

milagro Well-Known Member

"Nagyon sok ellenségem van odakint."
    https://www.c-span.org/video/?c4792...lumenthals-fully-prepared-questions&cliptool=

13. Shektor11

Shektor11 Well-Known Member

14. Serathis

Serathis Well-Known Member

Biden azt találta mondani egy interjúban, hogy ha nem szavaz rá (a fekete riporter) akkor ő nem fekete. Ezt parodizálja, az öreg elveszi a feketeséget a nem rá szavazó feketéktől.

fip7, laiki, zeal and 1 other person like this.
  15. Fennek

Fennek Well-Known Member

És nem is volt egyszerű az átállás.
    De ha valakinek nem tetszik sok sikert a római számokkal elvégzett matek feladatokhoz :)

16. Árpicsek

Árpicsek Active Member

Azt ugye nem tudjuk, hogy valójában hány embert kérdeztek meg. Csak a hülye választ adókat vágták egybe a videóban.

laiki likes this.
  17. Shektor11

Shektor11 Well-Known Member

Illetve rosszindulatú vágással bárkit belehet állítani hülyének.

Árpicsek likes this.
  18. jOkA

jOkA Well-Known Member

10.25-nél a lényeg már elhangzik a kocsiban.
    George Floyddal szembeni intézkedésről kiadott testkamerás videó.

fip7 likes this.
  19. plushun

plushun Well-Known Member

Ezt most így korán reggel megnéztem és akkorát röhögtem, hogy kiköptem a reggeli kávét a monitorra :D :D :D :D

KoviUbi, SilvioD and FilcTroll like this.
  20. Python

Python Well-Known Member

Ezen oldal megosztása