1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[BIZTPOL] Irán

Diskurzus a(z) 'Biztonságpolitika' témában - GrGLy által indítva @ 2013. január 6..

1. szegcsab

szegcsab Well-Known Member

Egy pár db kép Iránból

fip7, therob, b4l4g3 and 4 others like this.
  2. papajoe

papajoe Well-Known Member

Nem csak a medve nem játék ezek szerint, mit akarnak Kínával, vagy az Oroszokkal akkor?

3. szegcsab

Iráni kandúr

fip7, therob, Rotten878 and 4 others like this.
  4. Gaudi

Gaudi Well-Known Member

Minden bizonnyal nekem gyenge a képzelőerőm, de nem értem, hogy repülnek még ezek a kandúrok.

Lelkeslaikus likes this.
  5. Nemerson

Nemerson Well-Known Member

Új videó mutatja ahogy két iráni rakéta eltalálja az ukrán repülőgépet

fishbed, zeal, rappali_ and 1 other person like this.
  6. szegcsab

7. pöcshuszár

pöcshuszár Well-Known Member

8. gergo55

gergo55 Well-Known Member

Motor indít
    Fék ki
    Gázkar előre
    Botkormány húz

o_O:)

fip7, szegcsab, Gaudi and 4 others like this.
  9. zsolti

zsolti Well-Known Member

Nem végezték ki, nem ítélték el, őrizetbe vették.

Én is ezt csinálnám, azért csak megnézném hogy nem-e valami jóakaró ország zsoldjában áll!

Ettől kevesebbért is volt akit az USA "legkiválóbb szövetségese" a térségben széttrancsírozott láncfűrésszel!

borisz likes this.
  10. plushun

plushun Well-Known Member

Mondjuk a mai iráni fiataloknak már az a háború sem jelent többet egy puszta történelmi eseménynél.

11. emel

emel Well-Known Member

Be is jelentette a szőke herceg, hogy
    "Ez tűrhetetlen, a demokrácia és a kultúra teljes hiánya és az emberi szabadságjogok aljas semmibevétele, ezért a súlyos hiányosságok helyreállítása érdekében következő szankciókat hozzuk:
    -
    -
    -
    - PONT!!!"
    Ja, vagy mégsem így történt?!

Rotten878 likes this.
  12. papajoe

papajoe Well-Known Member

Dé kit vettek orizetbe, a tizedest a piros gomb mellett, vagy az államtitkárt, aki nem záratta be az osszes repteret amíg háborúznak?

13. pöcshuszár

Ha így sikerült bevonni magad a fenti kijelentéssel, akkor azt mondanám, hogy szánni való vagy. o_O
    Tehát ez egy teljesen rendben való eljárás, hogy a szemtanút kell lesittelni, aki nélkül gyakorlatilag örökre letagadhatták volna az ügyet!
    Elárulnád nekem, hogy ez a szerencsétlent hogy a csöcsben lehet bármiért is felelősségre vonni?
    Titkosított anyagot osztott meg? Nem!
    Azt ugye nem képzeled, hogy szándékosan készített felvételt a dologról? Hogy a francban tudhatta, hogy mikor, hol és hogyan fognak VÉLETLENÜL lelőni egy polgári repülőt?
    Ha előre eltervezett lett volna a "kamerával" lesben állás, akkor nem gondolod, hogy nem csak a 2. rakétát/becsapódást vette volna fel?

zolkas and ladagrant like this.
  14. ladagrant

ladagrant Active Member

Ez a tipikus oroszos kommunista gondolkodás, hogy nem az a baj hogy tragédia történt hanem az hogy ez megtörte a rendszer egységét.

zolkas likes this.
  15. jurgenbauer

jurgenbauer Well-Known Member

De felvette. Azért ez nem ua, mint amikor a wtcnél a munkásokat filmezték, oszt jött a repcsi! Itt mit is csinált? Kiment, hogy előtte mi is pukkant, majd megtalálta a sötétben városi fények közt a mozgó repcsit pont akkor, amikor a második rakéta is pukkant? Ha ez ilyen egyszerű, máskor miért nem jön videó hasonlókról?

fip7, borisz and antigonosz like this.
  16. pöcshuszár

...talán mert viszonylag ritkán durrantanak le légvédelmi rakétával polgári repülőgépet?!?!
    Édes istenem!
    Liveleak meg a hozzá hasonló oldalak miről szólnak? Amikor a kamionokkal a karácsonyi tömegbe hajtottak, azt is szándékos idegen ügynökök vették fel, igaz?
    Meg a különböző amerikai lövöldözésekről készült videók....
    Virág elvtárs! Akkor még nem sejtettem....hogy ürgebőrbe varrt imperialista ügynökök...

zolkas and alali77 like this.
  17. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Azert vettek orizetbe hogy megovjak az eletet. :rolleyes:

18. zsolti

zsolti Well-Known Member

Álljatok már meg egy pillanatra!
    Nem azt mondtam hogy trancsírozzák fel, végezzék ki!

Annyit mondtam, hogy teljesen megértem hogy őrizetbe vették, és kihallgatják(mivel a hír erről szólt, nem arról hogy levadászták), mert azért csak megnézném már én is, hogy ki fia borja, milyen indíttatással tette amit tett. Ezt azért nehogy elmagyarázzátok már nekem, hogy nem kurvára ugyan így csinálnák hasonló esetben mondjuk Izraelben, vagy az USA-ban akár, ha már kiátkoztok, szánni valónak, meg kommunistának állítotok be ezért!

Ja, köcsög Snowden is csak elmondta az igazat a világ nyugati feléről, azt majdnem kilövési engedélyt adtak ki rá, Assange is milyen marha jól járt hogy néhány piszkos dologról lerántotta a leplet!

Én annyit állítottam, hogy megértem hogy megnézik azt ki szivárogtatott, és hogy kb. mindenki így csinálná!

Ebből kommancsozni, szánni valónak beállítani nem engem minősít, drága kettős mérce imádó uraim!

fip7, zeal, Lelkeslaikus and 4 others like this.
  19. ladagrant

ladagrant Active Member

Nem értem hogy kevered bele Snowdent meg Assangeot. Ők törvény által titkosított iratokat szivárogtattak ki minden bizonnyal olyanok segítségével akikről tudjuk hogy rendszeresen ezt teszik.
    Ez a szerencsétlen meg felfigyelt egy pukkanásra, talán a végét még látta is, ezért kezdett el videózni. Azért gyanús mert van két szeme?

20. Ferkó84

Ferkó84 Member

Ha jobban megnézed ipari kamera vette fel az incidenst. Nos akár mit is mondasz ennek a felvételnek a kiadása még nálunk is törvénybe ütközik!!!
    A másik dolog, hogy férhetett a felvételhez, ha nem belső munkás akkor sajnos kivülről törte fel és lopta el a felvételt ami megint csak büntetendő.
    Az első felvételt nem láttam de ha telóval csinálta a kolega akkor felvetődik a kérdés mit keresett ott, tudtommal rakéta indítás előtt senki se durrongat, nem lőnek a levegőbe és nem kurjongatnak hogy vígyáz inditóm bakki!!!

Ezen oldal megosztása