• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
Ez minden országra/ élőlényre igaz, mert ez a természet törvénye. Az erősek győznek, a gyengék elpusztulnak...
Ez az állatvilág törvénye ami ránk érvényes. De a növények akár a baktériumok is háborúznak az élettérért, az élelemforrásokért.

Mindig azt olvasom, hogy az ember attól nem állat, hogy átlépte ezt a fejlettségi fokot. Na de a valóság ezt folyamatosan cáfolja. Most is ez a dominancia harc megy az egész világon a nagykutyák között.
 
  • Tetszik
Reactions: formosa1 and merleg

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 183
33 561
113
Kína sem fogja magát visszafogni, ahogy a többi nagykutya sem. Hiába gondoljátok hogy kína jobb lesz, mert nem lesz az. Az hogy régen bezárkóztak évszázadokra az a múlt. Most nem bezárkóznak hanem kiterjeszkednek a világra. Ellenpólusnak jó kína, de itt nem fog megállni. Csak a saját (erőnléti) helyzete dönti el, mikor miben és meddig megy el. Egyébként ezt az erőnléti helyzetét "felturbózandó" kellene neki Taiwan a királyi gyémánttal a tetején (TSMC), mert ezt a szintet nem képes megugrani 10 éven belül. Viszont ennek birtoklásával egyből 2 szintet lépne előre, mert számára Taiwan (most) egy aranytojást tojó tyúk. Ha a világ meg tudja védeni Taiwant megteszi, ha nem, akkor meg háború lesz. Gazdasági világháború biztosan !!! Próbálná elvenni Taiwant Kína, de eddig sikerült mindig rácsapni a kezére és elhessegetni.

Te azt hiszed, pld. Japán kiállása Taiwan mellett az "smafu" ??? SENKI MELLETT MÁS ELLENÉBEN NEM lépett vagy lépett volna háborúba a második VH óta, de Taiwan mellett megtenné !!! Ebből is világosan látszik, hogy nagyon nagy a tét. Egyenlőre csak ez tartja vissza kínát. Nem a háború, inkább a gazdasági világháború ami kitörne ha rátenné a kezét Taiwanra.
nem te még mindig kína egyeduralmáról víziónálsz miközbe ez olyan messze van még mint makójeruzsálemtől.
kína egyeduralmi törekvéseinek letörésébe ráérünk majd akkor résztvenni ha már a láthatáron van ez még nagyon sok idő.
de a te szemléletetd szerint legyünk csicskái a nyugatnak csak azért mert egyszer valamikor TALÁN kina egyeduralkodóvá vállik és az majd milyen rossz lessz mert csicskák leszünk.
tehát legyyünk most csicskák hogy késobb ne legyünk más csicskái.

hát én nem a választanám a csicskaságot semmilyen formában.
 

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 183
33 561
113
épp azért hogy kimaradjunk a következő nagy buliból nem kell kína ellen lennünk (ami ellen amúgy is egerek lennénk az elefántal szemben.)
nem a mi dolgunk ahogy a félelem kínától sem a mi dolgunk ha nem haragítjuk magunkra. a mi dolgunk itt van a kárpátmedencébe.
ne legyünk hülyék hogy ujra megtámadjuk a szovjetuniót. (kínát) mert ugyan az lessz a vége.
Tudom hogy így van. A nyugat már több tucatszor kirabolta a harmadik világot, felgyújtották, halom ölték őket, a kultúrájukat is kirabolták, ezek nem újak nekem. Az is világos hogy a mocskos profit jelent náluk mindent. Ezért tették tönkre a világot. Viszont fizetik is a számlát a lassú, most már gyorsabb gyarmati sorba süllyedésükel. (a volt gyarmataik népei a sokkal erősebb reprodukciójukkal átveszik lassan az országaikat)

Én viszont szeretném ha ebből a nagy "monopoliból" kimaradnánk. A járvány megmutatta, hatalmas a függőségünk kitetségünk. Legalább a létfontosságú termelést a saját kezünkben kell tartani. Függőségbe nem kerülhetünk mert úgy járunk mint a nyugat. Kína viszont nagyon lájkolná ha függőségbe kerülnénk tőlük.
 

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 183
33 561
113
egyenlőre túl sokat láttok kínába csup Ha ! ha ezt csinálja ha azt csinálja majd igy meg úgy lessz a világba. de ami az igazság hogy egyenlőre még a szakadár államait se szerezte vissza (messze még csehország anektálása is.) de ti már a világuralmáról beszéltek.
Igen az nyugat hanyatlik ez tény de kína még mesze van attólhogy egyeduralkóvá váljon. még annyi minden van a pakliba hogy lehet a jövőben sem kína sem usa nem hogy egyeduralkodó nem lessz lehet még csak a többpólusú világ 1-1 pólusai sem lessznek (mert egyáltalán nincs kizárva.)
olyan dolgokról vízionáltok amik a jelenbe abszolut de nem reálisak és ezekért a víziókért feláldoznátok a jelent és a közeljövőt. ezzel ellehetetlenítve hogy európa vagy európa eggyes országai szerephezjussanak... tehát az ilyen lépésekkel csinálnátok a joslatotokból önbeteljesítő joslatot (ami mint látjuk a félelmeiteket szar világ lenne) hát nem. és szerencsére ez nem is rajtatok múlik. de a kína ellen tüzelés semmi féleképpen nem jó.

ugy veszitek a világ dolgait mint lejátszott események miközbe nem látjátok értitek hogy számtalan út van számtalan végkifejlettel ami ujjabb számtalan lehetséges variációt eredményez....
mert a múlt alapján képzelitek el a jövőt mert azthiszitek máshogy nem történhet semmi csak a már egyszer lejátszott forgatókönyv szerint (igen vannak és lessznek ismétlődések a történelembe.) de ezt kézpénznek venni botorság
 

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
de a te szemléletetd szerint legyünk csicskái a nyugatnak csak azért mert egyszer valamikor TALÁN kina egyeduralkodóvá vállik és az majd milyen rossz lessz mert csicskák leszünk.
tehát legyyünk most csicskák hogy késobb ne legyünk más csicskái.

hát én nem a választanám a csicskaságot semmilyen formában.
Ez amit írtál szemenszedett hazugság amit megpróbálsz úgy "előadni" mintha azt én mondtam volna !!!!

Na idézzed TŐLEM hogy melyik postokbanmondtam én ilyet !!!!
GYERÜNK, RAJTA, HA EZT ÁLLÍTOD RÓLAM BIZONYÁRA TUDOD HOZZÁ HOZNI AZ IDÉZETEKET IS A POSTJAIMBÓL !!! VAN TALÁN NEEEM ???? :oops::D:p:hadonaszos::hadonaszos:

Vagy csak be akartál sározni ??? Netán szövegértési problémáid vannak ?:oops:

Várom az idézeteket !!! HAJRÁ !!! :p:D:hadonaszos::hadonaszos:
 

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 183
33 561
113
Ez amit írtál szemenszedett hazugság amit megpróbálsz úgy "előadni" mintha azt én mondtam volna !!!!

Na idézzed TŐLEM hogy melyik postokbanmondtam én ilyet !!!!
GYERÜNK, RAJTA, HA EZT ÁLLÍTOD RÓLAM BIZONYÁRA TUDOD HOZZÁ HOZNI AZ IDÉZETEKET IS A POSTJAIMBÓL !!! VAN TALÁN NEEEM ???? :oops::D:p:hadonaszos::hadonaszos:

Vagy csak be akartál sározni ??? Netán szövegértési problémáid vannak ?:oops:

Várom az idézeteket !!! HAJRÁ !!! :p:D:hadonaszos::hadonaszos:
annyira toltam túl amennyire te toltad túl.
túl sokat látsz kínába mert túl előre exponálsz a jelenből és neked természetes az 1 polusú világrend mert abba nőltél fel. miközbe az nem hogy nem normális egyenesen természetellenes...

hogy én besározni (én pont hogy nem személyeskedek ezen afórumon senkivel ezt tudhatnád már rég (néha kötekszek de az sem az ember ellen szól legfeljebb adott témába nem értünk egyet. (vagy épp a homlokegyenes állításával szembe visszahozoma régi állítását.)

nem gondolkodsz te rosszul szerintem csak rossz az irány mert a (gyülölet vagy az ellen szenv) irányít.

kínát az ellenségünknek tartod. miközbe kinának mi csak egy városméretű államocska vagyunk...

meg kell hogy értsd nem a mi dolgink kína. ha beleavatkozunk. magunkal cseszünk ki. semmi közünk hozzá. nem kell a seggét nyalni de uszítani se szabad ellene. (függetlenségról beszéltél már te is itt jópárszor svájci osztrák minta svéd vagy finn...) na ezek addig felejtősek ameddig valamelyik nagy ellen megy az uszítás és a gyülölködés itthon
 

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 183
33 561
113
Ki beszélt támadásról ???
Ez úgy hülyeség ahogy leírtad !!!:)
a nagy kinaellenesség pedig oda vezetne hogy be lenne állva a sorba és bizony benne lnnénk a kakiba a nyugati oldalon.
és fölösleges a mivelell jönnöd a szovjeteket sem vólt semmink amivel érdembe megtehettük vólna mégis megtettük. elsőnek csak partizán vadászként majd az összegrundolt eszközökkel.

úgy ahogy akkor a német megoldotta a vonatot most az usa megoldaná a repülőt.
 
W

Wilson

Guest
annyira toltam túl amennyire te toltad túl.
túl sokat látsz kínába mert túl előre exponálsz a jelenből és neked természetes az 1 polusú világrend mert abba nőltél fel. miközbe az nem hogy nem normális egyenesen természetellenes...

hogy én besározni (én pont hogy nem személyeskedek ezen afórumon senkivel ezt tudhatnád már rég (néha kötekszek de az sem az ember ellen szól legfeljebb adott témába nem értünk egyet. (vagy épp a homlokegyenes állításával szembe visszahozoma régi állítását.)

nem gondolkodsz te rosszul szerintem csak rossz az irány mert a (gyülölet vagy az ellen szenv) irányít.

kínát az ellenségünknek tartod. miközbe kinának mi csak egy városméretű államocska vagyunk...

meg kell hogy értsd nem a mi dolgink kína. ha beleavatkozunk. magunkal cseszünk ki. semmi közünk hozzá. nem kell a seggét nyalni de uszítani se szabad ellene. (függetlenségról beszéltél már te is itt jópárszor svájci osztrák minta svéd vagy finn...) na ezek addig felejtősek ameddig valamelyik nagy ellen megy az uszítás és a gyülölködés itthon
Ezzel addig nagy vonalakban egyetértek amíg Kína is tiszteletben tart minket.
 
  • Tetszik
Reactions: Bubu bocs

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 183
33 561
113
Ezzel addig nagy vonalakban egyetértek amíg Kína is tiszteletben tart minket.
kínának / pill a nagyobb érdeke tiszteletben tartania minket mint a saját szövetségeseinknek (akik abba is beleszólnak hogy milyen törvényeket hozunk vagy milyen gyogyszert engedélyezünk vagy milyen adókedvezményeket adunk vagy kit kívánunk beengedni az országunkba stb.)

hogy ez nem lessz mindig így megtörténhet. de a tiszteletlenségre adott választ ráérünk akkor megtenni amikor azt ellenünk elkövetik.
 

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 183
33 561
113
Lavírozni kell nem kell a nyugatot sem ellenségnek tartanunk de keletet sem. függetlenséget akarunk? az pont csak úgy tudjuk elérni ha nem szólunk bele a nagyok ugyeibe és nem hagyjuk hogy bármelyik nagy rángasson minket. hanem a magunk érdekeiben a magunk ügyének elöbbrevitelével foglalkozunk. ahelyett hogy porszemként harcolnánk a viharral ezzel pénzt energiát erőforrást pazarolva vagy épp megvonva saját mgunktól mások érdekéért cserébe.
ha kelet támogat minket egy ügyben ha nyugat ha dél ha észak tök mindegy de a támogatásért cserébe támogatással fizetünk. de habokra hogy majd egyszer ez lessz az lessz fenyegetésekre (mert ez fenyegetés ilyesztegetés) re saját magunkal kicseszni hogy az ugynevezett szövetségesünk jól járjon aki még csak nem is támogatja ügyönket sőt eltávolít tőlle nem járja.

Segít valaki a kárpátaljai magyarok ügyében bármely szövetségesünk segít az europai nemzeti kisebbségeink ügyében?
segít valaki az osrzság fellendítésében (folyton pénzt akarnak megvonni)

és ezekért menyűnk neki a világ feltörekvő nagyhatalmának? csak azért mert egyszer ráácseszhetünk majd talán.... ha nem csatlakozunk...
de ha nem csatlakozunk akkor hogy lennénk ellenslgei..
 

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 183
33 561
113
Akárhányszor más mondta meg ki nekünk az ellenség mindig rácsesztünk. és valami csoda folytán mindig olyanok vóltak ezek az ellenségek akik ellenünk különösebben nem akartak vólna semmit tenni... de mi rendszerint hadatüzentünk más érdekéért nekik.
és kik jártak jóll a végén hát persze hogy a mi valós ellenségeink akikkel elötte szövetségesek vóltunk mert miért ne mert a saját dolgainkal nem törödhettünk mert mások megmodták ki az ellenség.
és most kinát tekintve ugyan ez a hülyítés megy.
és az a szomorú hogy még mindig vannak emberek az országba akik megannyiszor is becsaphatók.

kínának mi akkora ellenség vagyunk hogy az átlag kínai lehet azt sem tudja hogy létezünk. (turistázni szeretnek jönni meg boltot nyitni éttermet.)
 

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
GYERÜNK, RAJTA, HA EZT ÁLLÍTOD RÓLAM BIZONYÁRA TUDOD HOZZÁ HOZNI AZ IDÉZETEKET IS A POSTJAIMBÓL !!! VAN TALÁN NEEEM ???? :oops::D:p:hadonaszos::hadonaszos:
annyira toltam túl amennyire te toltad túl.
túl sokat látsz kínába mert túl előre exponálsz a jelenből és neked természetes az 1 polusú világrend mert abba nőltél fel. miközbe az nem hogy nem normális egyenesen természetellenes...

hogy én besározni (én pont hogy nem személyeskedek ezen afórumon senkivel ezt tudhatnád már rég (néha kötekszek de az sem az ember ellen szól legfeljebb adott témába nem értünk egyet. (vagy épp a homlokegyenes állításával szembe visszahozoma régi állítását.)

nem gondolkodsz te rosszul szerintem csak rossz az irány mert a (gyülölet vagy az ellen szenv) irányít.

kínát az ellenségünknek tartod. miközbe kinának mi csak egy városméretű államocska vagyunk...

meg kell hogy értsd nem a mi dolgink kína. ha beleavatkozunk. magunkal cseszünk ki. semmi közünk hozzá. nem kell a seggét nyalni de uszítani se szabad ellene. (függetlenségról beszéltél már te is itt jópárszor svájci osztrák minta svéd vagy finn...) na ezek addig felejtősek ameddig valamelyik nagy ellen megy az uszítás és a gyülölködés itthon
Tán nem csak "valami baj van az erőben" fórumtárs ??? Nem jött még egy idézet sem a vádolásom alátámasztására !!! :D:p:hadonaszos:
Vagy nem is volt igaz a vádaskodás ? :oops:

Itt van egy idézet tőled, amit megint nekem próbálsz a számba adni, pedig csak a fantáziád (vagy a vörös ködöd) szüleménye !!! :eek::p:hadonaszos:

Lennél szíves prezentálni, honnan idéztél engem ??? Merthogy ez blőd nagy hazugság MEGINT !!! :eek::D:p
Várom az állításaid rólam bizonyítását A POSTOKBÓL IDÉZVE !!!!! :D:D:hadonaszos:
Hajrá!!!
meg kell hogy értsd nem a mi dolgink kína. ha beleavatkozunk. magunkal cseszünk ki. semmi közünk hozzá. nem kell a seggét nyalni de uszítani se szabad ellene. (függetlenségról beszéltél már te is itt jópárszor svájci osztrák minta svéd vagy finn...) na ezek addig felejtősek ameddig valamelyik nagy ellen megy az uszítás és a gyülölködés itthon
Üdv. Leonidas
 

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 183
33 561
113
Tán nem csak "valami baj van az erőben" fórumtárs ??? Nem jött még egy idézet sem a vádolásom alátámasztására !!! :D:p:hadonaszos:
Vagy nem is volt igaz a vádaskodás ? :oops:

Itt van egy idézet tőled, amit megint nekem próbálsz a számba adni, pedig csak a fantáziád (vagy a vörös ködöd) szüleménye !!! :eek::p:hadonaszos:

Lennél szíves prezentálni, honnan idéztél engem ??? Merthogy ez blőd nagy hazugság MEGINT !!! :eek::D:p
Várom az állításaid rólam bizonyítását A POSTOKBÓL IDÉZVE !!!!! :D:D:hadonaszos:
Hajrá!!!

Üdv. Leonidas
akkor ezekszerint kevertelek valakivel és nem veled beszéltem semlegesség témába ez van.
felöllem aztán smilezhatsz. meg magadravehetsz dolgokat provokálhatsz.
engem annyira hidegen hagysz az ilyennel.
terelheted is a dolgot személyeskedés irányába.
ez azon nem változtat hogy gyülölködésedből kiindulva vagdalkozol mindenkire aki nem a nyugat kedvére ugrál.
persze lehet fanatikusnak lenni vagy vaknak ezért kerekasztal hogy meghalgassuk ezeket a véleményeket. (de azt ne várd el tőllem hogy napi több óra forumozást 11 év összeségében minden eggyes beszélgetésre emlékezzek.) rosszul emlékesztem rád megesik. Ezekszerint még annyira se fogott meg a személyed mint gondoltam. (ez nem gond sok ember járt már itt és még nagyon sok fog.) téged akkor visszateszlek a gyülölködők kategoriájába és lehúzom a neved mellől a függetlenség/semlegesség iránti vágyat.) csak úgy kinaiasan kategorizálok egyébként igen. (én banolni senkit nem banolok téged se foglak annyi hogy most tisztább képet adtál magadról. én meg összekevertelek valakivel. (ami összekeverésnek hála pozítívabb kép élt bennem gondolkodásilag)
 

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 183
33 561
113
Egyébként ahogy látom te se nagyon olvasol engem mert ha igen tudhatnád hogy kinek ingje alapon szoktam írni (töbségében reagálni vagy kérdezni) nagy beszélgetésekbe nem szoktam belemenni (neem véletlen egyébként)

Tehát a mondandóm szinte sha nem 1 személynek szól és nagyon ritkán csupán 1 emebr felvetésére (inkább összefoglalás)
 

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 183
33 561
113
De a topik lényege Kína és nekem még mindig az az álláspontom hogy Kínát nekünk nem szabad ellenségnek tekinteni (hogy a jövőbe 10-20-30 év múlva mi lessz a helyzet az egy teljesen más kérdés) de erre a kérdésre még egyenlőre senki sem tudja a biztos választ (kivétel aki a jövőbe lát és az szerintem nem te vagy) ha tetszik ha nem kína a jelen állás szerint több hasznot hoz nekünk mint árt.
ez nem elvi kérdés (ha valakinek az ország érdeke a lényeg) mert kilehet cseszni magunkal gyülölködéssel sokan megtették már a világtörténelembe csak ez nem a nagypolitikába való dolog. márpedig rszágok kapcsolatai világpolitika.
gyülölködéssel belpolitikai téren lehet sikereket elérni... de külpölitikába aki érzelmi alapon dönt/vagy döntene (szerencsére nem vagy olyan helyzetben) az alkalmatlan a feladatra. egész egyszerüen azért mert az érzelmei által vezérelve akár hibás vagy katasztrófális döntéseket is meghoz csak hogy egy érzést kielégítsen múló pillanatra... tehát az ilyen ember valólyában az ilyen döntéseivel az országa ellensége... hisz árt neki miközbe a segítség (A PROBLÉMA MEGOLDÁS lenne a feladata problémát teremt.)
és bár lehet a neved Leonidas. nem hasonlítasz rá mert még leonidas is félretudta tenni az érzéseit a görög hon érdekében (pedig az athéniak örök riválisok és ellenségeik vóltak a spártaiaknak ahogy a görög városállamok zöme is) (és hidd el jobban utálta/lenézte őket mint a perzsákat) De mivel király vólt nem az érzéseie halgatott.
 

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
akkor ezekszerint kevertelek valakivel és nem veled beszéltem semlegesség témába ez van.
felöllem aztán smilezhatsz. meg magadravehetsz dolgokat provokálhatsz.
engem annyira hidegen hagysz az ilyennel.
terelheted is a dolgot személyeskedés irányába.
ez azon nem változtat hogy gyülölködésedből kiindulva vagdalkozol mindenkire aki nem a nyugat kedvére ugrál.
persze lehet fanatikusnak lenni vagy vaknak ezért kerekasztal hogy meghalgassuk ezeket a véleményeket. (de azt ne várd el tőllem hogy napi több óra forumozást 11 év összeségében minden eggyes beszélgetésre emlékezzek.) rosszul emlékesztem rád megesik. Ezekszerint még annyira se fogott meg a személyed mint gondoltam. (ez nem gond sok ember járt már itt és még nagyon sok fog.) téged akkor visszateszlek a gyülölködők kategoriájába és lehúzom a neved mellől a függetlenség/semlegesség iránti vágyat.) csak úgy kinaiasan kategorizálok egyébként igen. (én banolni senkit nem banolok téged se foglak annyi hogy most tisztább képet adtál magadról. én meg összekevertelek valakivel. (ami összekeverésnek hála pozítívabb kép élt bennem gondolkodásilag)
Most már hagyd abba ezt az eszetlen vagdalkozást amit ellenem csinálsz. Megint halandzsázol itt össze-vissza rólam ami az álmaidban szerepel, mert a valósághoz semmi köze velem kapcsolatban.

Az amit a "semlegességről" írtál hogy én mondtam és aztán kiderül hogy mégsem jól mutatja a hozzáállásod. Olyan nyuszika vicces. Mindegy hogy füstszűrős vagy mezítlábas, hogy van sapkája vagy nincs, ha már rám szálltál akkor mindenképp a földbe akarsz döngölni engem. NA EZ ITTEN KÉREMSZÉPEN A LÉÉÉNYEG, NEM MÁS !!! Tehát a személyeskedés tőled jön, legyen ez bármilyen meglepő a számodra.
:D:D:p

További kellemes kötözködést kívánnák Szittya fórumtárs !!! :)

Üdvözlettel Leonidas