1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa

Diskurzus a(z) 'Biztonságpolitika' témában - dalost által indítva @ 2012. október 13..

1. jurgenbauer

jurgenbauer Well-Known Member

A "Nyuszi vagy McFly?" tipikus esete.

2. jurgenbauer

jurgenbauer Well-Known Member

3. SilvioD

SilvioD Well-Known Member

A V4 tényleg brand lett.

Pogány, therob, arcas and 4 others like this.
  4. milagro

milagro Active Member

5. milagro

milagro Active Member

Ez pont ebbe a topikba illik:
    https://magyarnemzet.hu/gazdasag/sz...u-beruhazasi-celpont-kozep-europaban-7494191/

+ mi lesz még, ha esetleg úgy alakul, hogy a Nemzeti Atlétikai Centrum és a Magyar Innováció Háza is itt épül meg.
    nemzetközi repülőtér van, ami jó belépő a további fejlesztésekhez.
    Meg még az is lehet, hogy az első centrumkórház is itt lesz, mert ugye Budapesten az sem kell...

Gyurma and svajcibeka like this.
  6. Python

Python Well-Known Member

Érthetetlen, hogy 2019-ben, az euroatlanti szövetség tagjaként miként lehet a magyar miniszterelnök mindkét külpolitikai tanácsadója a szovjet diplomáciai akadémia végzettje. Orbán az orosz érdekek mentén titkos geopolitikai játszmákban vesz részt a forrongó Balkánon, miközben minden erejével a Monarchia mai analógiáját, az EU-t bomlasztja.
    Orbán és a KGB – Trianon meg nem értett tanulságai

Bleroka likes this.
  7. Laci1970

Laci1970 Well-Known Member

Budapest kiesett. Az oda szánt pénzek most elindultak más helyet keresni. Valahol olvastam, hogy BP soha nem fejlődött olyan gyorsan mint mostanában. Hát szerintem ennek a fejlődésnek vége.

Pogány, fip7, megazez and 3 others like this.
  8. leplezo

leplezo Well-Known Member

Igen most olvastam, hogy 700 milliárd ft-al adták át a főváros kasszáját, de a főpolgármester más azt nyilatkozta, hogy üres a kassza adjon pénzt az állam.

És háborognak, hogy a kormány most szeretne törvényt hozni, hogy mire használható fel az önkormányzatok által beszedett iparűzési adó. (Ami törvénytervezet pont védene valamelyest a csődtől, és herdálástól)

borisz, Hegylakó, Pogány and 3 others like this.
  9. svajcibeka

svajcibeka Well-Known Member

Nem lenne honnan lopni!

borisz and Pogány like this.
  10. Matróz Kommandó

Matróz Kommandó Well-Known Member

Kaencz ügynök újabb ténykedése.

kiskrumpli, fip7, csibeszke and 2 others like this.
  11. Fennek

Fennek Well-Known Member

Egyszer az állam már kifizette az önkormányzatok hiteleit, gondolom most arra játszanak a vörös önkormik, hogy lekarácsonyozzák a területet oszt az állam majd megint kifizeti utánuk a milliárdokat.

borisz, Hegylakó, Pogány and 5 others like this.
  12. papajoe

papajoe Well-Known Member

Nem olyanok azok....:D

13. Python

Python Well-Known Member

14. BiancoGasto

BiancoGasto Well-Known Member

Szóval azért tüntiznek mert semmi rosz nem történt. Mondjuk igazuk van,egy jól működő országban általában jól mennek a dolgok,így mindig van ok tüntikézni.

fip7, csibeszke and megazez like this.
  15. megazez

megazez Well-Known Member

Ezt most én sem értem, a csaj amit mondott nettó értelmetlenség, amit a narrátor mondott megint hülyeség. Itt tényleg azért tüntikéznek mert nincs jobb dolguk.

BiancoGasto and zeal like this.
  16. milagro

milagro Active Member

alfa74 likes this.
  17. Python

Python Well-Known Member

18. borisz

borisz Well-Known Member

Ez egy moslék.

boki likes this.
  19. borisz

borisz Well-Known Member

Jó letrianonoltak tülünk megint majdnem mindent. Máshol működik az átfedés, de pont nálunk nem. Érdekes.

vilmoci, zeal and Lelkeslaikus like this.
  20. wankel

wankel Well-Known Member

Ezen oldal megosztása