1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa

Diskurzus a(z) 'Biztonságpolitika' témában - dalost által indítva @ 2012. október 13..

1. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

A 19% nemetbol vajon mennyi az echte nemet, vagy nyugatnemet?

2. papajoe

papajoe Well-Known Member

Lassan már semmilyen német sem lesz dajcslandban.:D
    Az audis elbocsájtások miatt felszabaduló munkaerőt percek alatt felveszik arrafelé egyéb cégek,no para.:)

borisz likes this.
  3. Morishima

Morishima Well-Known Member

Volt korábban már erről is értekezés és voltak jó ötletek :D

4. gergo55

gergo55 Well-Known Member

Tankelhárító szintre emelik a karácsonyi (adventi) vásárok körbe barrikádozását németországban. /Kossuth rádió/

antigonosz and BiancoGasto like this.
  5. BiancoGasto

BiancoGasto Well-Known Member

Megértem,mind emlékszünk arra,hogy mire képesek részeg lengyel kamionsofőrök! o_O

antigonosz likes this.
  6. Fennek

Fennek Well-Known Member

Akik már 3 napja halottak :p

zeal and BiancoGasto like this.
  7. szuvorov

szuvorov Well-Known Member

arcas, b4l4g3, fip7 and 7 others like this.
  8. fonak9

fonak9 Active Member

Hát ja, ezek a "barátaink", viszont valahol irigylésre méltó is ahogy összezárnak. Magyarországon ez elképzelhetetlen lenne. A román, szlovák, szerb szomszédainktól ha mást nem is, azt irigyelhetjük, hogy ott a még a balos és européer is nemzeti soviniszta. Abba inkább nem mennék bele, hogy nálunk miért nem, bár szerintem az okok közismertek.

borisz, arcas, ravenlord and 9 others like this.
  9. zeal

zeal Well-Known Member

10. zeal

zeal Well-Known Member

11. zsolti

zsolti Well-Known Member

Az ás alagutat aki nagyon be akar jönni, és már 8* lett visszabaszva mikor a felszínen megpróbálta, csak még éjszaka is világított a thermo optikán a rendőrségi heliken, drónokon, őrtornyokban, s mire a kerítéshez ért már várták. Elég komoly technika van lent.

12. zeal

zeal Well-Known Member

Értem az okot amiért az alagút felmerülhet a migrik fejében, de ki az aki ezt reálisan kivitelezhetőnek tartja? Egy tapasztalt "szaki" nélkül én nem mernék belekezdeni. Na nem mintha nehéz lenne ilyen szakembert találni, mert mostanában elég sok lett munkanélküli Szíriában. Minden új módszert elemezni kell, de ez azonnal egy vészcsengőt szólaltatott meg a buksimban, pedig én sokkal bambább vagyok annál, mintsem, hogy paranoid lehetnék. :D :rolleyes:

krokomach and antigonosz like this.
  13. zsolti

zsolti Well-Known Member

Nagy pénz van ám az embercsempészetben. Egy fasza alagút ami nem bukik be jó ideig kb. aranybánya a csempésznek is.

14. Masztiff

Masztiff Well-Known Member

Vagy amikor Gázából próbálnak embert meg fegyvert csempészni.

15. antigonosz

antigonosz Well-Known Member

Nem palesztinok jonnek zommel. Bar vannak koztuk palesztinok is, de a tobbseg ezen az utvonalon jobbara Azsia deli resze es kozel keleti, azon belul szir-iraki teruletrol erkezik.

16. Python

Python Well-Known Member

Egy svájci fedőcégen keresztül a magyar katonai titkosszolgálat is érdekelt lehetett az amerikai kábítószercsempészetben a hetvenes-nyolcvanas években, olyannyira, hogy mindez az amerikai-magyar kereskedelmi kapcsolatokat is veszélyeztette - így lehetne összefoglalni Orbán-Schwarzkopf Balázs történész egyik friss kutatásának lényegét. Magyarországról több kábítószerhatású gyógyszer jutott ki az Egyesült Államokba illegálisan, mint legálisan.
    Drogcsempészetben utazhatott a magyar katonai titkosszolgálat

Nemerson likes this.
  17. kacsacsor

kacsacsor Well-Known Member

Bulgária még az idén kifizeti a 8 db új F-16-ért a teljes vételárat, az 1,26 milliárd dollárt.

18. tonyo

tonyo Well-Known Member

És mégis miből? Egyébként mire fognak menni 8 db géppel? A légirendészeten kivül.

19. zsolti

zsolti Well-Known Member

Arra kell. Meg hogy lehessen mutogatni, hogy elkezdték az átfegyverzést végre NATO standardnak megfelelően.

20. empontipont

empontipont Well-Known Member

Nem mintha a mi 14 gépünk bármi másra elegendő lenne!

gergo55 likes this.

Ezen oldal megosztása