1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

[BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa

Diskurzus a(z) 'Biztonságpolitika' témában - dalost által indítva @ 2012. október 13..

1. Wilson

Wilson Well-Known Member

Neki mindegy,hogy reagálsz-e vagy sem ugyanúgy csinálja tovább éljen a teljesítménybér,de ha nem reagáljuk le akkor egy hét múlva az összes bizpol topik címét át lehet írni ulippo alternatív valóságára.

fip7, b4l4g3, ghostface and 2 others like this.
  2. empontipont

empontipont Well-Known Member

Érdekes!
    Én nem látom mit ír!

3. Wilson

Wilson Well-Known Member

Igen így is lehet:),de sokan vendégként vannak jelen a fórumon.

vilmoci and emel like this.
  4. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Ha téged is irritál akkor ki lehet az olvasóközönsége? :)

5. Wilson

Wilson Well-Known Member

Ez egy nagyon jó kérdés:),végül is mindenki elolvassa a hozzászólását aki érdemben reagál rá:):):):)

Ooorky likes this.
  6. koppany

koppany Well-Known Member

Szerintem érdemes az ulippot olvasni, hisz így látjuk a másik oldal gondolkodásmódját. Ami engem megnyugvással tölt el, hogy nem a valóságban hanem egy életképtelen állom világban élnek.

antigonosz, fip7, tong djagbu and 5 others like this.
  7. emel

emel Well-Known Member

Sajnos neki az számít "teljesítménynek", hogy teleszemeteljen minden topikot a szövegeivel, tökmindegy hogy van-e rá reakció. Lásd: ukrán topik zárva, erre folytatja az ukrán témát máshol, a moderátorok mégse törlik, mégse rúgják seggbe/ki. Neki valamiért szabad ...

antigonosz, LMzek 2.0, zeal and 4 others like this.
  8. emel

emel Well-Known Member

Attól egy frissen belépő olvasó az sajnos látja, és azt hiszi ha nincs reakció hogy itt csak ilyenek .... vannak ...

LMzek 2.0, fip7, b4l4g3 and 1 other person like this.
  9. ladagrant

ladagrant Active Member

A frissen belepo olvaso tenyeket akar latni, nem keleti propagandat. Ebben a zajban szukseg van jozan hangra is. Igeny van ra mint egy jo hideg sorre a nyari hosegben.

10. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Beírkálod aláírásba, hogy ulippo/ladagrand féle propaganda ignore-álva van ngo propaganda terjesztés miatt, ezt is látja a frissen belépő.

11. mcs

mcs Well-Known Member

Hát igen!l Látjuk, hogy az ilyen "józan hangú" emberek mit művelnek a világ betegebb felén. Egy kis józan gyujtogatás-fosztogatás-ellenkező véleményűek öldöklése. Nálatok mi az utasítás, Pesten mikor kell kell elkezdeni a cirkuszt?

antigonosz, megazez, kaktusz and 5 others like this.
  12. Ooorky

Ooorky Well-Known Member

Szerinted megosztanak a drónokkal ilyen információkat?
    Úgyis a szüleiknél lebzselnek egész nap, majd előtte pár órával megy a facebook csopiba az üzike, hogy indulás kezdődik a tüncike.
    Mondjuk az is probléma, hogy Budapest baráti város és fő toborzási bázis, gazdiknak van annyi esze,hogy ne verjék szét.

13. koppany

koppany Well-Known Member

Tény, hogy a demokratikusnak tartott nyugaton most basszák szét a jóléti társadalmat, józanul belegondolva én nem tudok meginni nyugodtan egy hideg sört.

b4l4g3 likes this.
  14. Hegylakó

Hegylakó Well-Known Member

Egyenesen az ukrán követségröl ékezetek nélkül! Többszöri figyelmeztetés után sem figyelve a részletekre sem! Persze!

15. tong djagbu

tong djagbu Well-Known Member

Ne röhögtess, számtalanszor rád bizonyították már, hogy te vagy az álhírek fő forrása, a Nyugat propagandistája. Fizetett vagy meggyőződéses az mindegy is

zeal, fip7, boki and 2 others like this.
  16. tong djagbu

tong djagbu Well-Known Member

És szerinted nem minősíti az ukri haderőt, hogy párezer szabadságos orosz katona tönkreverte őket? Orosz reguláris egységek részvételére nem láttunk semmilyen bizonyítékot, miközben az ukrik orosz tankhadosztályok részvételét vizionálták. Putyin nem akarta Ukrajnát, ha akarta volna rég nem lenne

fishbed and b4l4g3 like this.
  17. ulippo

ulippo Well-Known Member

Kik bizonyították rám? Maguk az álhír terjesztők? Muhaha. Most is épp te lettél rajtakapva az 5 milliárdos álhíreddel. Mindig amikor lebukik a fake news banda egyik tagja, akkor azt próbálják álhírekkel megvádolni aki épp leleplezte az álhírüket. Hiteltelen vagy mint a híreid.

És nyugati vagyok igen, az EU és NATO tag Magyarország polgára. Nem teszik? Ez van. Nem szégyen, hogy én az országunk szövetségesei mellett vagyok, nem pedig az ellenségei mellett.

18. boki

boki Well-Known Member

Ki az ellensége Magyarországnak? Mert az oroszok biztos nem.

19. ulippo

ulippo Well-Known Member

Az EU-s és NATO-s szövetségeseink biztosan nem az ellenségeink. Azok akik ellenünk, a mi szövetségünk ellen uszítanak folyamatosan, azok az ellenségeink.

20. SilvioD

SilvioD Well-Known Member

Pedig néha ugy viselkednek...

Ezen oldal megosztása